Page 35 of 329
Re: Vtípky
Posted: 12:18 23. Aug 2009
by jachyra
No teda ten Melvík fakt už nemá hanby, ešte aj kanaďanom sa pchať pred foťák! tsts

Re: Vtípky
Posted: 15:10 23. Aug 2009
by Pajule
Freddy wrote:http://aktualne.centrum.cz/report/kuriozity/fotogalerie/2009/08/17/vlezla-veverka-se-dostane-na-kazdou-fotku/
melvíčku , tys procestoval celej velkej širokej zlej svět jaktak koukám

mám oříšky už pro tebe na zimu

Re: Vtípky
Posted: 16:46 23. Aug 2009
by Sobik
Re: Vtípky
Posted: 12:56 24. Aug 2009
by kucik
Sexuální příručka z roku 1894
http://www.fobiazine.net/article/1835/s ... roku-1894/
Nikdy by nemělo upadnouti v jedno zásadní pravidlo manželství: dávati se musí pomálu, zřídkakdy a hlavně s nechutí.
Re: Vtípky
Posted: 13:04 24. Aug 2009
by Marvin
No ty kravo
Re: Vtípky
Posted: 13:30 24. Aug 2009
by Krata
jak sem rád že žiju v týhle době
Re: Vtípky
Posted: 14:00 24. Aug 2009
by jachyra

si myslíte, že to takto mali všetci? houby

tá doba bola rovnako sexuálne založená, len pár ženám a mužom s prepáčením drblo v bedne a začali vymýšľať kraviny
" Keď sa ja nemám dobre, prečo by sa mali mať ostatní? "
Re: Vtípky
Posted: 14:01 24. Aug 2009
by George
Podle mě to není starší 5-ti let

Re: Vtípky
Posted: 14:03 24. Aug 2009
by G14
Re: Vtípky
Posted: 14:14 24. Aug 2009
by monstera
Staré ponaučení :Zavři oči a mysli na Anglii !
Re: Vtípky
Posted: 14:14 24. Aug 2009
by kucik
Tak vzhledem k tomu, že v českym překladu se vyskytuje dost neologismu, tak česká verze bude asi docela nová. Na zábavnosti to ale moc nemění.
Re: Vtípky
Posted: 13:12 26. Aug 2009
by Gorrgorroth
Re: Vtípky
Posted: 17:32 28. Aug 2009
by kucik
Rozkaz zněl jasně...

Re: Vtípky
Posted: 22:55 28. Aug 2009
by Rejty
Re: Vtípky
Posted: 14:26 29. Aug 2009
by Tretas
Rejty wrote:http://www.youtube.com/watch?v=U76j8oweAmk&feature=related
Ehm to je to stejne jak posilal Gorrgorroth...
