Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 23:29 28. Jul 2010
Jojo jednička byla skvělá, hrál jsem ji na XkuMolly23 wrote:Tak ted mi učarovala tahle písnička + to video. I ten text k tomu sedí... no pěkný prostě.
http://www.youtube.com/watch?v=ptDVM_Fu ... _cboqcdzLI
kéž bych měl X-box a mohl si zahrát jak dvojku tak tu trojku GOW... jednička byla prostě ... mňam
RROD!Muthor6 wrote:Jojo jednička byla skvělá, hrál jsem ji na XkuMolly23 wrote:Tak ted mi učarovala tahle písnička + to video. I ten text k tomu sedí... no pěkný prostě.
http://www.youtube.com/watch?v=ptDVM_Fu ... _cboqcdzLI
kéž bych měl X-box a mohl si zahrát jak dvojku tak tu trojku GOW... jednička byla prostě ... mňam![]()
Ale at nejsem OT, raději bud rad že ho nemáš..důvod? -> http://www.youtube.com/watch?v=YzIAYszH_X4
doporučuju doposlouchat a dodívat do konce
![]()
Ti z chatu *pripichne na nastenku a rychle mizi ve stinu*-RoF- wrote:Hele Kucíku, prý vypadá jak tyto říkali ti z chatu *ukazuje na jisté osoby*
Secret Service - Ten O'clock Postman