Page 35 of 96
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 19:43 21. May 2012
by Desmond
Uáá ta Chaplinova vnučka Oona alias Talisa je fakt k sežrání
Edit : a Ygritte je divoška za všechny prachy.
Tomu říkám kvalitní casting

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 19:46 21. May 2012
by Aulus
Desmond wrote:Uáá ta Chaplinova vnučka Oona alias Talisa je fakt k sežrání

To je Chaplinova vnučka?
Pěkná, pěkná!

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 19:47 21. May 2012
by Desmond
Jop, je to Chaplinova vnučka Oona Castilla Chaplin
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 19:59 21. May 2012
by Prasokralik
trapně romantický
oba dva
takový klišé jsem naposled viděl když mě terbee donutila sledovat s ní lásku nebeskou
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 02:18 22. May 2012
by Bahnak
Hm, láska nebeská (Love Actually) sice asi je klišé, ale zato dokonale zpracované.
Casting je našlapaný zvůčnými jmény a osobně tento film hodnotím jako nejlepší romantickou komedii co kdy byla natočena.
Nebo snad víš o jiné romantické komedii, která by tomuto filmu mohla vůbec konkurovat?
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 08:22 22. May 2012
by Molly23
já lásku nebeskou nemůžu vystát... jsem na ní alergickej, protože si ji na střední furt pouštěli o vánocích...
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 09:30 22. May 2012
by Krysak
Prasokralik wrote:trapně romantický
oba dva
Trapně romatické by to bylo, kdyby se nezačali hned pářit. protože však ze sebe servala šaty jako při nacviku převlékání v jednotce rychlého nasazení a vlítla na něj jako tsunami na Japonsko, nejdná se o romantiku. Ovšem zrovna u těchto dvou to první slovo zůstává. Platonická láska alespoń jednoho páru by dala sexem nabitému seriálu takovou třešničku na dortu.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 10:55 22. May 2012
by Aulus
Krysak wrote:Prasokralik wrote:trapně romantický
oba dva
Platonická láska alespoń jednoho páru by dala sexem nabitému seriálu takovou třešničku na dortu.
Jorah Mormont a Dany...
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 17:41 22. May 2012
by Prasokralik
Bahnak wrote:Hm, láska nebeská (Love Actually) sice asi je klišé, ale zato dokonale zpracované.
Casting je našlapaný zvůčnými jmény a osobně tento film hodnotím jako nejlepší romantickou komedii co kdy byla natočena.
Nebo snad víš o jiné romantické komedii, která by tomuto filmu mohla vůbec konkurovat?
nevím je to jediná romantická komedie co jsem kdy viděl
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 17:47 22. May 2012
by KaTo
Veselá "komedie" (nejen pro eviláky) o jednom scumbag paladinovi a roztomilé tulačce - "God Bless America".
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 18:28 24. May 2012
by Fryn
Druhý trailer na Promethea, který toho poodhaluje o něco více (samozřejmě tak, jen aby ještě více navnadil).
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 23:13 30. May 2012
by Aulus
Silnějším povahám se zájmem o historii konce starého Říma a počátků křesťanství bych doporučil film
Agora.
Je na motivy skutečných událostí a ústředních postav z Alexandrie po roce 300 n.l. Hlavní postavou je filozofka, astroložka a matematička
Hypatie (dochované záznamy o kuželosečkách), která se během děje filmu dostane k objasnění záhady, na kterou musel po její smrti svět čekat přes tisíc let. Kouzelné je, že k tomu opravdu měla prostředky i znalosti, hypoteticky se tedy i toto mohlo stát. Zbytek jejího příběhu se více méně zakládá na zápisech z tehdejší doby.
Nicméně tento objev je do příběhu zahrnut spíše pro okořenění a zvýraznění kontrastu s náboženským fanatismem (trojího typu, "vynikají" však křesťané), který plodí rozvrat celé zdejší vyspělé (i když poněkud zhýčkané) společnosti. Nutno říci, že události nejsou ve filmu nijak přeháněny ani zlehčovány, alespoň na mě působily násilné i manipulativní scény nanejvýš realisticky. Autentičnost zvyšuje navíc absence té "správné strany", všechny jsou spíš temné než světlé a i původně dobrý úmysl končí zbytečným proléváním krve.
Rozhodně nedoporučuji ke zhlédnutí mladším 15ti let (zvláště slabším povahám) a to hlavně kvůli brutalitě psychické (fyzická by se ještě snesla).
Film hodnotím
velmi kladně - nemainstreamové podání, psychologicky různorodé postavy, dobře odehraná hlavní role, absence patosu ve vyhrocených scénách (pro mě zásadní u historického filmu), co možná největší věrnost době (snoubící se s chytlavostí děje), dobře zvládnutá simulace starověké "vědkyně"
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 23:27 30. May 2012
by zachy
Starý velkofilm Čas násilí 1988, 288 min
Dobrá podívaná pro všechny se zájmem o Osmanskou říši, janičáře a křesťanství proti islámu
Jediné co je na filmu špatné je délka
http://www.csfd.cz/film/138911-cas-nasili/
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 13:37 01. Jun 2012
by Prasokralik
Legenda o Chun Li
trochu netradičně pracovaný street fighter, celkem to stálo za to a Kristin Kreuk se líbí

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 14:35 01. Jun 2012
by Aulus
Prasokralik wrote:Legenda o Chun Li
trochu netradičně pracovaný street fighter, celkem to stálo za to a Kristin Kreuk se líbí

Když moji spolubydlící hrají na privátě Street fightera, tak Chun Li říkají příhodně "Hubenonožka".
//má stehna o rozměrech menší slonice