Page 35 of 89

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:44 21. Jun 2011
by Thuereg
Hehehehe

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:46 21. Jun 2011
by Maya
To je krajně...hm...děsivé? :-D
Nevím proč, ale co jsem to viděla, přemýšlím, jestli mají v letadlech Airbagy :-D :surprised:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:54 21. Jun 2011
by -RoF-
Thuereg wrote:Hehehehe
Cheche tak to je dobré :D Díky
Sem rád. že ona až takový extrém není :D
Mayo to je víc než děsivé :D To je hororové :twisted:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:59 21. Jun 2011
by Thuereg
Nakreslit minotaurku.... muhehehe. Už zas vim co dělat ve škole :D :twisted:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:54 24. Jun 2011
by -RoF-
Nooo rudé vlasy, křídla a jo mohla by to být .... Aria :roll: Aspon jak sem ji viděl, takm i ji připoměla :wink:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:59 24. Jun 2011
by XŠevyX
No , nádhera ... :shock: :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:55 24. Jun 2011
by Derken-
Má to malý bicáky na sílu 50 :mrgreen:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 19:26 24. Jun 2011
by -RoF-
Derken- wrote:Má to malý bicáky na sílu 50 :mrgreen:
50? Kde by to vzala a beztak :P

" Je na ni vidět, že si ženskou postavu udržuje pravidelným cvičením, ale zase není příliš svalnatá, její síla jde hlavně z dračí krve." :roll: Tohle je ve schváleném životopise :wink:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 20:12 24. Jun 2011
by Bas
-RoF- wrote: " Je na ni vidět, že si ženskou postavu udržuje pravidelným cvičením, ale zase není příliš svalnatá, její síla jde hlavně z dračí krve." :roll: Tohle je ve schváleném životopise :wink:
Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 20:25 24. Jun 2011
by -RoF-
Bas wrote:....
Fůůůůj :D :D :D :D :D To neee

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:37 24. Jun 2011
by Elverin
To je ale osklivy chlap :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 23:25 24. Jun 2011
by XŠevyX
Bas wrote:
-RoF- wrote: " Je na ni vidět, že si ženskou postavu udržuje pravidelným cvičením, ale zase není příliš svalnatá, její síla jde hlavně z dračí krve." :roll: Tohle je ve schváleném životopise :wink:
Image

Tohle je ovšem hnus ... :mrgreen:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 23:28 24. Jun 2011
by Terbee
Ten spodek musí bejt krajně nepohodlnej :lol:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:59 25. Jun 2011
by Thuereg
-RoF- wrote:
Bas wrote:....
Fůůůůj :D :D :D :D :D To neee
Přemejšlel sem, že to předělám jako ten obrázek předtim, ale nakonec jsem usoudil, že něco takýho si do počítače nestáhnu :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 11:52 29. Jul 2011
by -RoF-
marii wrote: ..Nathe tvoje buchticky byly vybornee.)))
Otec Nathaniel :roll: