Page 35 of 89
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:44 21. Jun 2011
by Thuereg
Hehehehe
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:46 21. Jun 2011
by Maya
To je krajně...hm...děsivé?

Nevím proč, ale co jsem to viděla, přemýšlím, jestli mají v letadlech Airbagy

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:54 21. Jun 2011
by -RoF-
Thuereg wrote:Hehehehe
Cheche tak to je dobré

Díky
Sem rád. že ona až takový extrém není
Mayo to je víc než děsivé

To je hororové

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:59 21. Jun 2011
by Thuereg
Nakreslit minotaurku.... muhehehe. Už zas vim co dělat ve škole

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:54 24. Jun 2011
by -RoF-
Nooo rudé vlasy, křídla a jo mohla by to být .... Aria

Aspon jak sem ji viděl, takm i ji připoměla

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:59 24. Jun 2011
by XŠevyX
No , nádhera ...

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:55 24. Jun 2011
by Derken-
Má to malý bicáky na sílu 50

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 19:26 24. Jun 2011
by -RoF-
Derken- wrote:Má to malý bicáky na sílu 50

50? Kde by to vzala a beztak
" Je na ni vidět, že si ženskou postavu udržuje pravidelným cvičením, ale zase není příliš svalnatá, její síla jde hlavně z dračí krve."

Tohle je ve schváleném životopise

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 20:12 24. Jun 2011
by Bas
-RoF- wrote:
" Je na ni vidět, že si ženskou postavu udržuje pravidelným cvičením, ale zase není příliš svalnatá, její síla jde hlavně z dračí krve."

Tohle je ve schváleném životopise


Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 20:25 24. Jun 2011
by -RoF-
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 21:37 24. Jun 2011
by Elverin
To je ale osklivy chlap

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 23:25 24. Jun 2011
by XŠevyX
Bas wrote:-RoF- wrote:
" Je na ni vidět, že si ženskou postavu udržuje pravidelným cvičením, ale zase není příliš svalnatá, její síla jde hlavně z dračí krve."

Tohle je ve schváleném životopise


Tohle je ovšem hnus ...

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 23:28 24. Jun 2011
by Terbee
Ten spodek musí bejt krajně nepohodlnej

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:59 25. Jun 2011
by Thuereg
Přemejšlel sem, že to předělám jako ten obrázek předtim, ale nakonec jsem usoudil, že něco takýho si do počítače nestáhnu

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 11:52 29. Jul 2011
by -RoF-
marii wrote: ..Nathe tvoje buchticky byly vybornee.)))
Otec Nathaniel
