Page 35 of 77

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 21:57 26. Jul 2013
by Firefox_
SC II ! :var_25:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 22:19 26. Jul 2013
by mandos
Tak to já teď ujíždím už jen na představě že tohle jednou vyjde (snad...nebyl by to první cancel hry na kterou se těším jako malý kluk :lol: ) http://www.wodnews.net/Home.aspx

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 15:29 28. Jul 2013
by Prasokralik
Je msutné, že i přes to jak dlouho trvalo dotu dvojku udělat, je pořád lolko nejlepší moba :D

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 23:59 09. Aug 2013
by Shaman88

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 00:26 10. Aug 2013
by Molly23
Fíííha.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 20:51 10. Aug 2013
by Prasokralik
Tak jsem opět nainstaloval Everquest II, co sony odemklo vechny classy a rasy je to o něčem jiném, opravdu to vypadá jako free to play.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 17:49 25. Aug 2013
by D_E_K_A
The Temple of Elemental Evil

Avšak pokud to někoho zaujme, doporučuji hrát v módu od Co8, bez kterého by jste o dost ochudili. Jednak doladili(ďují) chybky, rozšiřují hru a díky tomu právě je znatelnější požitek ze hry (samotná hra je docela krátká a trochu chaotická a neucelená).
Tj. přidávají nové Q, umožnují díky módu si na začátku vytvořit až 8 PC postav, navyšují max. lvl a spousta dalších vychytávek, které by Vám v orig. určitě chyběli.
Za sebe můžu říct, že si dali pořádnou práci a jejich preciznost je opravdu znatelná a nezaedbatelná. Projeví-li někdo zájem, tak klidně písněte do PM a pošlu potřebné linky. ;)

PS: Málem jsem zapomněl...*koukne o post výš* Uvolnili všechny rasy a classy jo? :O Mám tam pár postav z kdysi dávných dob tak to možná omrknu. Pokud toho uvolnili ještě víc... mhm. :oops:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 20:31 03. Sep 2013
by Molly23
Konečně vyvíjejí hru s pořádným modelem destrukce!!! Nádhera!!! Už abych stahoval demo!

http://www.youtube.com/watch?v=X77cThD4vj8#t=176

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 20:33 09. Sep 2013
by Radim
Outlast

Chcete-li si trošku nadělat do gatí tak doporučuju.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 20:38 09. Sep 2013
by radekdnb
Outlast!!! doporučuju!!!

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 20:57 09. Sep 2013
by soul1
D_E_K_A wrote:The Temple of Elemental Evil

Avšak pokud to někoho zaujme, doporučuji hrát v módu od Co8, bez kterého by jste o dost ochudili. Jednak doladili(ďují) chybky, rozšiřují hru a díky tomu právě je znatelnější požitek ze hry (samotná hra je docela krátká a trochu chaotická a neucelená).
Tj. přidávají nové Q, umožnují díky módu si na začátku vytvořit až 8 PC postav, navyšují max. lvl a spousta dalších vychytávek, které by Vám v orig. určitě chyběli.
Za sebe můžu říct, že si dali pořádnou práci a jejich preciznost je opravdu znatelná a nezaedbatelná. Projeví-li někdo zájem, tak klidně písněte do PM a pošlu potřebné linky. ;)

PS: Málem jsem zapomněl...*koukne o post výš* Uvolnili všechny rasy a classy jo? :O Mám tam pár postav z kdysi dávných dob tak to možná omrknu. Pokud toho uvolnili ještě víc... mhm. :oops:
vypada to užasně a ale než začnu něco hledat protože jsem linej mam otazku je k tomu i čeština? :D

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 21:22 11. Sep 2013
by D_E_K_A
soul1 wrote:vypada to užasně a ale než začnu něco hledat protože jsem linej mam otazku je k tomu i čeština? :D
Netuším, namátkou jsem proletěl web a ostatní se tázali stejně, ale možná je. Pokud je, pak nejspíš jen na základní hru a určitě ne na ten mód. Bez toho módu ani ránu, jelikož by jsi se opravdu ochudil o dost nových věcí. ;)

A abych nebyl OT... menší změna, ale taky fajn. :)

Kingdoms of Amalur: Reckoning
Kingdoms of Amalur Reckoning Heroes Guide Trailer

Enjoy

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 18:02 12. Sep 2013
by Molly23
achjo, proč tyhle hry vycházejí jen na PS3 :(....

http://www.youtube.com/watch?v=UI2Y5gsE0d0

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 19:32 12. Sep 2013
by Prasokralik

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 19:37 12. Sep 2013
by radekdnb
Prasokralik wrote:CubeWorld
na to jsem už koukal, ale to si musíš koupit ne??