Page 35 of 67

Re: League of Legends

Posted: 01:14 22. Dec 2012
by Nalkanar
Ashe je dobrá, ale na manu se dá takřka vysrat... zásada je troška attack speedu (botky co mají tenhle bonus + Zeal) a pak dmg (Bloodthirster, Infinity Edge, Berserker cosi - Prasokrálíkovo oblíbené).

A je levná... jen 450 IP :D
Majky: piš prasokrálíka tak jak to napsal on, diakritiku tam má, aby ho netrolili cizinci.

Re: League of Legends

Posted: 12:06 22. Dec 2012
by jachyra
RP hodné LoL: *bum, bác, tresk* zabi toho hnusného koňopsa! *švac ho* BWAHAHAHA! *hrozivý desivý smiech a prásk!* RAWR!

8)

Re: League of Legends

Posted: 15:17 22. Dec 2012
by Absinthorix
Za hnusneho konopsa dopln retardovaneho polaka a docela to ujde. Vitej mezi nami :)

Re: League of Legends

Posted: 15:33 22. Dec 2012
by KaTo
Hehe, my sme s klukama na TSku zavedli pravidlo: "Nikdy nechoď do dungu s Francouzema." Buď vyvěšují bílou vlajku nebo si mění hnědé bezpečnostní prádlo.

Asi na GW zastupují Poláky. Jak tak vidím, Poláci hrají LoLko bo na GW je moc nevnímám.

Re: League of Legends

Posted: 18:51 22. Dec 2012
by Prasokralik
KaTo wrote:Hehe, my sme s klukama na TSku zavedli pravidlo: "Nikdy nechoď do dungu s Francouzema." Buď vyvěšují bílou vlajku nebo si mění hnědé bezpečnostní prádlo.

Asi na GW zastupují Poláky. Jak tak vidím, Poláci hrají LoLko bo na GW je moc nevnímám.
Protože GW se musí platit. Sice jen základní hra ale i to je na poláky moc. Poláky najdeš jen tam, kde je to zadarmo.

Re: League of Legends

Posted: 18:21 26. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
Tak přemýšlím, jestli si koupit Katarinu nebo počkat na Zyru. Co myslíte?

Re: League of Legends

Posted: 18:58 26. Dec 2012
by Legition
Hraju obě, obě podobně zábavné

Re: League of Legends

Posted: 19:15 26. Dec 2012
by Prasokralik
xxxMajkyxxx wrote:Tak přemýšlím, jestli si koupit Katarinu nebo počkat na Zyru. Co myslíte?
Kup si Katarinu. Je víc noob friendly.

Re: League of Legends

Posted: 22:42 30. Dec 2012
by Absinthorix

Re: League of Legends

Posted: 14:49 03. Jan 2013
by -RoF-
Spell vamp je to samé jako life steal.
Jen s tím rozdílem, že to první dolňuje životy z DMG kouzel a to druhé doplňuje životy z DMG fyzického jo?

Re: League of Legends

Posted: 14:59 03. Jan 2013
by Nalkanar
Jop. Takže se spell vamp vyplácí hlavně u takových těch mršek, které můžou prskat nějaké kouzlo hodně rychle po sobě.

Re: League of Legends

Posted: 15:01 03. Jan 2013
by -RoF-
Aha hmm paráda já právě začal přemýšlet, že pořídím Cassiopeu.
No uvidím :)

Re: League of Legends

Posted: 18:52 03. Jan 2013
by Absinthorix
-RoF- wrote:Aha hmm paráda já právě začal přemýšlet, že pořídím Cassiopeu.
No uvidím :)
Image

Re: League of Legends

Posted: 03:07 10. Jan 2013
by Absinthorix
Image

Re: League of Legends

Posted: 07:05 10. Jan 2013
by -RoF-
Dá se někde najít, jaký základní dmg dávají hrdinové?

Jestli třeba zraňují magii nebo fyzickým zraněním?

Třeba Caitlyn střílí z pušky a dává fyzické dmg.
A Nami háže jakési cosi, takže dává magické dmg, ne?

A nemyslím ted ty skilly QWER.