Page 35 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:52 17. Dec 2011
by -darkvision-
Díky všem za filmovej večer a díky i těm co se pak koukli na lehký záznam toho, jak to má drow strašlivě moc těžký :lol:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 19:22 21. Dec 2011
by Braenn
Kdyby měl někdo koncem března chuť a alespoň částečnou výzbroj, pak ráda uvítám další spolubojovníky. Bohůmžel, zdá se že letos budeme za Rohany tvrz nikoli bránit, ale dobývat, což je jediná skvrnka na jinak perfektní akci!

http://www.zapadniuvaly.cz/index.php?wh=3

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:30 09. Jan 2012
by Braenn
Co takhle ve středu do čajky?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:33 09. Jan 2012
by Derken-
Jsem na horách :(

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:41 09. Jan 2012
by Molly23
nemám čas :(

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:46 09. Jan 2012
by Braenn
Tak uvidíme. I Kokos se uvolil, že by se zvedl od Swotorů.

Derken: A kdy se vracíš?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:48 09. Jan 2012
by Derken-
V sobotu dopoledne nějak a klidně bych večer někam zašel, doufám že mi zbydou nějaké peníze, je to tu docela co noc to pařba :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 00:19 10. Jan 2012
by -darkvision-
Na 50% že budu moct v sobotu .. popřípadě kdybych mohl, tak je tu dalších 50% že bych byl ve worku do tři odpo, tak jedině až pak :lol:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 00:30 10. Jan 2012
by Braenn
A tak jako nakonec, sobota proč ne. Něco nenáročného. Třeba zajít na sport, co, vybruslit vánoční cukroví z podkožního tuku, nebo něco podobného? Beach? A nebo teda chlastat, no.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 00:47 10. Jan 2012
by kokosak
Jsi opět nechutně aktivní. Co tu středu čajku, klidně v menším počtu? Že bych průbnul třeba taky Rinu a Alexe?

Edit - jako k tý sobotě.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 06:51 10. Jan 2012
by Bahnak
Středa i sobota volno, jsem svolný ke všem možným aktivitám nepočítačového charakteru...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 09:18 10. Jan 2012
by -darkvision-
Braenn wrote:A tak jako nakonec, sobota proč ne. Něco nenáročného. Třeba zajít na sport, co, vybruslit vánoční cukroví z podkožního tuku, nebo něco podobného? Beach? A nebo teda chlastat, no.
Ses si vedoma toho ze venku neni led a popřípadě se tam teplota pohybuje kolem 6ti stupnů?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 09:39 10. Jan 2012
by Derken-
Tady je to děs, napadne tu půlmetru denně :D

Jako v sobotu bych šel klidně, ale spíše něco pasivního jako čajka, hospoda, kino :D Protože budu asi dost unavenej :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 09:51 10. Jan 2012
by Braenn
-darkvision- wrote:
Braenn wrote:A tak jako nakonec, sobota proč ne. Něco nenáročného. Třeba zajít na sport, co, vybruslit vánoční cukroví z podkožního tuku, nebo něco podobného? Beach? A nebo teda chlastat, no.
Ses si vedoma toho ze venku neni led a popřípadě se tam teplota pohybuje kolem 6ti stupnů?
Jsem si toho vědoma, stejně jako existence krytých hal a umělých kluzišť! :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:54 10. Jan 2012
by maliarda
Rina by šla a lepší tedy sobota jak středa :)
Braenn - nemám brusle :( skončily kdesi neznámo kde. Nějaké aktivitě se nebráním, ale čajovna či cokoliv jiného taky není k zahození