Page 35 of 142

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 13:06 13. Sep 2012
by Koninho87
-RoF- wrote:Jak moc to ovlivní RP na modulu, jak to vlastně vůbec ovlivní dění na modulu? Hmm? Jsou přednější věci ;).
Nejsou přednější věci.HP chceme. a jinak mě vadí správce dílen.už má dávno bejt pod drnem a dosadit tam třeba nějakou trpaslici

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 14:09 13. Sep 2012
by Prasokralik
Mě třeba vadí zabugovaná alchymie, kdy na kouzla jako haste nebo vylepšená inviska neplatí klasické omezení kouzel z htalie, kdy se dá bez problému nastackovat natural AC na cap i když by se dle mechaniky stackovat neměl, kdy se dají nacapovat záchranné hody a tak dále a tak podobně.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 14:12 13. Sep 2012
by FroziKk
Už docela dlouho se II a haste chová podle thalijskejch nastavení.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 14:21 13. Sep 2012
by Prasokralik
Super, dva lektvoše jsou oprevané. Tak ještě te zbytek :)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 13:59 10. Oct 2012
by Snekoun
Divočák - nejde z něj získat maso ani trofej

Univerzální rozhovory pro NPC - hostinský Krkovička v Ivory nemá žádný stolek a přesto to v rozhovoru má

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 14:16 10. Oct 2012
by kucik
Snekoun wrote: Univerzální rozhovory pro NPC - hostinský Krkovička v Ivory nemá žádný stolek a přesto to v rozhovoru má
Nemá? VŽdyť ho vždycky měl, ne? Zrovna tam není žádnej univerzální rozhovor kvůli pronájmu pokojů.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 16:33 10. Oct 2012
by Snekoun
kucik wrote:
Snekoun wrote: Univerzální rozhovory pro NPC - hostinský Krkovička v Ivory nemá žádný stolek a přesto to v rozhovoru má
Nemá? VŽdyť ho vždycky měl, ne? Zrovna tam není žádnej univerzální rozhovor kvůli pronájmu pokojů.
No prolezl jsem celou hospodu a žádný nenašel. Koukni ve hře.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 16:35 10. Oct 2012
by Prasokralik
kucik wrote:
Snekoun wrote: Univerzální rozhovory pro NPC - hostinský Krkovička v Ivory nemá žádný stolek a přesto to v rozhovoru má
Nemá? VŽdyť ho vždycky měl, ne? Zrovna tam není žádnej univerzální rozhovor kvůli pronájmu pokojů.
Nemá stolek co tu hraju.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 16:45 10. Oct 2012
by kucik
Mě už to splývá. Ale určitě ho tam kdysi měl. A má smysl, aby tam byl?

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 16:57 10. Oct 2012
by Caehan
kucik wrote:Mě už to splývá. Ale určitě ho tam kdysi měl. A má smysl, aby tam byl?
Prodává se u něj maso a jiné pochutiny, takže možná ano... možná také ne... jiná otázka zní - má smysl, aby o tom stolku mluvil?

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 06:51 11. Oct 2012
by Bahnak
Se to stejně nevyplácí prodávat nalezenou (a defakto občas i kradenou z polí) sklizeň.
Moc práce za málo peněz. To radši stahujte kůže i maso jezevců a pak oboje prodávejte vetešníkovi, zkažené neupravené maso on rád.
A nebo převezte jeden balík přes moře.
Rozhodně vyděláte v 10x kratším čase 10x víc peněz...

EDIT: Mě zase na Thalii vadí absence potvor pro levly 30-40. A drak to opravdu není...

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 07:23 11. Oct 2012
by Theogil I
Bahnak wrote:Se to stejně nevyplácí prodávat nalezenou (a defakto občas i kradenou z polí) sklizeň.
Moc práce za málo peněz. To radši stahujte kůže i maso jezevců a pak oboje prodávejte vetešníkovi, zkažené neupravené maso on rád.
A nebo převezte jeden balík přes moře.
Rozhodně vyděláte v 10x kratším čase 10x víc peněz...

EDIT: Mě zase na Thalii vadí absence potvor pro levly 30-40. A drak to opravdu není...
Dva draci vedle sebe? :lol:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 07:48 11. Oct 2012
by Pajule
Pokud se nepletu tak pro 30-40 by měl by být pak ostrov..nebo prostě ta část odkud dřív připlouvali ostrovani, aby drancovali povrch :) alé třeba se to změnilo

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 08:37 11. Oct 2012
by -darkvision-
Bahnak wrote:Se to stejně nevyplácí prodávat nalezenou (a defakto občas i kradenou z polí) sklizeň.
Moc práce za málo peněz. To radši stahujte kůže i maso jezevců a pak oboje prodávejte vetešníkovi, zkažené neupravené maso on rád.
A nebo převezte jeden balík přes moře.
Rozhodně vyděláte v 10x kratším čase 10x víc peněz...

EDIT: Mě zase na Thalii vadí absence potvor pro levly 30-40. A drak to opravdu není...
Milý bahnáčku zde se trochu pleteš.
Neboť sběr surovin z polí Ivorských či Karathských ti v základu sice nepřidá moc zlatek, nicméně se naučíš výborně skillovat sběr. A pak na 7lvl pobíhat se skillem 70% není k zahození. Pak jen sbíráš byliny co potkáš, naučíš se je zpracovat a směle prodáváš alchymistům.
Nicméně i těch pár sušlí za 50malin etc se vždy taky hodí :)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 09:52 11. Oct 2012
by Prasokralik
Hlavně ono se dá jako jídlo prodávat i to stažené maso z jezevce (nebo čehokolivj iného) a za opečené prodané jako jídlo je vždy víc než za syrové prodané jako trofej