Page 35 of 48

Re: Par dotazu novacka

Posted: 00:42 23. Sep 2012
by Shaman88
Uááá pořád mi to píše že zběsile nahazuju... a nic nechytím....

Re: Par dotazu novacka

Posted: 00:44 23. Sep 2012
by Prasokralik
a dlouuuuho bude, jestli chceš výzvu, mám v rybaření přes 60%...

Re: Par dotazu novacka

Posted: 00:44 23. Sep 2012
by Shaman88
Záleží kde to chytám?

Re: Par dotazu novacka

Posted: 00:50 23. Sep 2012
by Shaman88
A neměla by se alespoň nějak zvedat procenta - nebo se nějaká procenta objevit.... příjde mi že něco dělám špatně....

Re: Par dotazu novacka

Posted: 00:53 23. Sep 2012
by Prasokralik
ze zkušenosti:

1. je jedno kde se chytá
2. procenta se zvedají, šance tam je s každým uspěšným ulovkem
3. první promile dostat je děs, můžeš chytat klidně hodinu
4. lze vylovit dva druhy potvor
5. množství druhů ryb roste se skilem

Re: Par dotazu novacka

Posted: 00:56 23. Sep 2012
by Shaman88
Díky, už se mi povedla první desetina procenta.
Je to finta, mám na to celou noc, tak jdu rybařit.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 11:02 27. Sep 2012
by Amber
Nevíte prosím někdo, jak je to s opékáním masa nad ohništěm?
Resp. mě zajímají hlášky, které po snědení jídla sdělí, jak moc bylo propečené nebo naopak sotva stravitelné...
Navyšuje se nějak šance na upečení chutného masa? Třeba podle % stahování kůže u dané postavy?

Re: Par dotazu novacka

Posted: 13:40 27. Sep 2012
by Prasokralik
Já vím.

Naprsoto náhodně.

UMAD?

Re: Par dotazu novacka

Posted: 13:42 27. Sep 2012
by Amber
Prasokralik wrote:Já vím.

Naprsoto náhodně.

UMAD?
Škoda... :roll: díky

Re: Par dotazu novacka

Posted: 01:03 28. Sep 2012
by Caehan
Tuší někdo, kde se dá opatřit špičatý klobouk pro mágy? Pravděpodobně jde nastavit na šatech, ale nevím, kde to u nabídky barvíře hledat.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 01:06 28. Sep 2012
by Nalkanar
Pokud vím, je jen součástí modelu určité hlavy. Jako součást oděvu je jen takový ten... ééé.... no prostě jen ten jeden pseudo-mušketýrský.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 01:28 28. Sep 2012
by Caehan
Nalkanar wrote:Pokud vím, je jen součástí modelu určité hlavy. Jako součást oděvu je jen takový ten... ééé.... no prostě jen ten jeden pseudo-mušketýrský.
Hm, ale tak to není, jsem si jistý, že jde sehnat i jinak. Tak kdo tuší něco víc?

Re: Par dotazu novacka

Posted: 02:27 28. Sep 2012
by Shaman88
Bud je to typ roby, nebo pláště - nic jiného není technicky možné.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 08:34 28. Sep 2012
by -RoF-
Shaman88 wrote:Bud je to typ roby, nebo pláště - nic jiného není technicky možné.
Ano v toolu se dá plášt předělat na klobouk, ale není špičatý a nemá myslím to péro.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 08:42 28. Sep 2012
by Caehan
Rozumím... takové podezření jsem samozřejmě měl, nicméněani u krků, ani u rób jsem nebyl s to to najít. Netuší někdo číslo? Viděl jsem ten klobouk nosit jednu elfí zaklínačku a určitě ho neměla na hlavě od počátku - je možné, že je to omezené jen na elfy? Nebo nějaký specifický druh zbroje?