Page 35 of 105

Re: World of Tanks

Posted: 22:01 19. Jun 2012
by -RoF-
Klasické situace z WoT :D :D :D Dost mě to pobavilo.

Re: World of Tanks

Posted: 06:23 20. Jun 2012
by -RoF-
Z polského fora :D Taky povedené.

Re: World of Tanks

Posted: 17:05 21. Jun 2012
by -RoF-
Tak jelikož je ted nový patch a ten vcelku rozhodil mody.

Tak zde je mod na zaměřovač ;)
http://leteckaposta.cz/676871812

Ukazuje čas nabíjení, má lepší vzhled a u AMX ukazuje kolik je nábojů v bubínkovém zásobníku.

Re: World of Tanks

Posted: 22:26 21. Jun 2012
by Braenn
Začínám ten patch nenávidět, jak rozhodili mise!

Ale pobavili mě, protože když jsem dnes sólovala za našeho dvojkového ďábla, a to jako že hodně sólo, tak naštvaný soupeř dokonce napsal, že mě jako nahlásil. Prej cheatujem či co :D :D

Re: World of Tanks

Posted: 22:35 21. Jun 2012
by G-ladiator
To máš jako s velmi pokročilou technologií nerozpoznatelnou od magie. Někdo je prostě tak dobrý, že to vypadá jak cheat :D

Re: World of Tanks

Posted: 23:06 21. Jun 2012
by Molly23
Já jednou oneshotnul Vk 3001P s Tigerem na velkou vzdálenost a zaměřovač hlásil průměrnou šanci průstřelu. Hned jsem taky cheatoval... rána za 750 :)... no co bedýnka s municí.

Re: World of Tanks

Posted: 09:42 23. Jun 2012
by Fryn
Molly23 wrote:Já jednou oneshotnul Vk 3001P s Tigerem na velkou vzdálenost a zaměřovač hlásil průměrnou šanci průstřelu. Hned jsem taky cheatoval... rána za 750 :)... no co bedýnka s municí.
Přesně to samé se stalo i mně, bohužel obráceně a taky jsem se dost divil, když mi z ani neškrábnutého tanku zbyl po jednom výstřelu jen doutnající škvarek. Není to tak obvyklé, ale holt stává se to (štěstí, že vím, že v té době jsi ještě žádného Tigra neměl :) ).

A tady pár pravdivých příběhů ze života tankových a dělostřeleckých osádek (World of Tanks a GMod machinima).
Bounced Off!
Credit to Team (A SU-14 story)

Re: World of Tanks

Posted: 15:41 26. Jun 2012
by Molly23
Teda povím vám, od té doby co platím se SU-100 tisícovku za jeden náboj tak je to peklo :D!!! Ale už se pomalu a jistě řítím na Königstigera!!!

Re: World of Tanks

Posted: 08:03 27. Jun 2012
by Molly23
Hahaha, úžasné video s BTčkem :D prej s tím někdo skočil 40 metrů!!! (a pak to asi hnedka táhli do dílny)

http://www.youtube.com/watch?v=6k9gZPk3Tvk

Re: World of Tanks

Posted: 09:12 27. Jun 2012
by -RoF-
A co říkáte na ty nové mody? Útok x obrana, vzájemná bitva?
Dle mě je to vcelku fajn oživení, ikdyž mi příjde že hodně hráčů je zmatených. Tím líp pro ty co to znají :twisted:.

Jinak zkouším ted T28-prototyp, sranda jet do bitvy a jen vidět jak ten tank každý předjíždí a mizí v dáli, lemra pomalá. :D Ale jinak je to vcelku schopný tank, uvidím po více bitvách.

Re: World of Tanks

Posted: 09:27 27. Jun 2012
by Molly23
Zkušenosti s novými mody jsou všelijaké. Spousta hráčů to neumí, ale když hrajeme s klanem roty tak je to jiné kafe a baví mě to. Pamatuji si když jsme dostali za úkol bránit základnu a místo toho, aby jsme bránili mi a oni útočili, to vypadalo naopak :D, všichni jsme se plnou rychlostí rozjeli na protivníka a ten se chudák nevěděl kde schovat (používali jsme ve čtyřkové rotě i dvojkové a jedničkové tanky, bylo nás dost). U vzájemné bitvy nám to tolik nefunguje, ale u standartky zas jo. Po chvíli ale všechny ostatní roty již znají naši taktiku a tak to není tak snadné, navíc souhru kazí lidi co nejsou na TS! Nejhorší případ byl, když jsme se posledního grillíka rozhodli rozjezdit a jeden co nebyl na TS neslyšel rozkaz k zastavení palby a grilla sestřelil. Taktita spálené země a jedné cesty (běžně se tomu říká RUSH) se nám osvědčila pro čtyřkové a šestkové roty, víc jsme zatím nezkoušeli :)

Re: World of Tanks

Posted: 10:20 27. Jun 2012
by -RoF-
Tak v tom útok x obrana, je občas si najet na lepší pozici.

Já třeba s IS-7 měl bránit (zelená) a vyjel jsem nalevo od pozice "1" směrem ke kopci jak je ten hrad a pak nahoru na něj a z boku jsem mohl krásně ostřelovat Mause, IS-7 a dva Jagdtigery. Síce jsem zabil jen Mause, ale i tak je to dost zpomalilo a díky tomu oni nevyjeli na kopec z kterého by nás mohli ostřelovat ;). Nakonec hezky vítězství s výdělkem přes 55k stříbrných a to ikdyž jsem umřel. :twisted:

Re: World of Tanks

Posted: 11:03 27. Jun 2012
by kucik
Molly23 wrote:Hahaha, úžasné video s BTčkem :D prej s tím někdo skočil 40 metrů!!! (a pak to asi hnedka táhli do dílny)

http://www.youtube.com/watch?v=6k9gZPk3Tvk
Na nějaké akci předváděli co s jakym tankem svedou a zkoušeli právě i skákat. Merkavy například neměly problém skočit i z docela velké výšky (2m jestli se nepletu). Když to zkoušeli s Abramsem, tak jim to zarazilo věž do podvozku :)

Re: World of Tanks

Posted: 12:54 27. Jun 2012
by Molly23
kucik wrote:
Molly23 wrote:Hahaha, úžasné video s BTčkem :D prej s tím někdo skočil 40 metrů!!! (a pak to asi hnedka táhli do dílny)

http://www.youtube.com/watch?v=6k9gZPk3Tvk
Na nějaké akci předváděli co s jakym tankem svedou a zkoušeli právě i skákat. Merkavy například neměly problém skočit i z docela velké výšky (2m jestli se nepletu). Když to zkoušeli s Abramsem, tak jim to zarazilo věž do podvozku :)
z vejšky pěkný, ale představ si tank co letí 40 metrů na délku!!! Prý se jednalo o rekord, ale běžně prý skákali 20 metrů.

Re: World of Tanks

Posted: 16:29 27. Jun 2012
by Fryn
-RoF- wrote:A co říkáte na ty nové mody? Útok x obrana, vzájemná bitva?
Dle mě je to vcelku fajn oživení, ikdyž mi příjde že hodně hráčů je zmatených. Tím líp pro ty co to znají :twisted:.
Rozhodně fajn zpestření. Ze začátku sice trochu nezvyk (stalo se mi, že když jsem uslyšel varovný signál o zabírání základny, tak jsem vyjížděl na místo, kde se obvykle nachází, než jsem si všimnul, že na mapě je jen jedna uprostřed, společná pro všechny) a jak píšeš zmatky, (co jsem viděl, dost hráčů si pletlo obranu s útokem), ale jinak je to obohacení celé hry o nové postupy a taktiky.
-RoF- wrote:Jinak zkouším ted T28-prototyp, sranda jet do bitvy a jen vidět jak ten tank každý předjíždí a mizí v dáli, lemra pomalá. :D Ale jinak je to vcelku schopný tank, uvidím po více bitvách.
Mno, já se trochu děsím toho až přejdu na klasické T28. Oproti mému T25 AT (který dokáže předstihnout i Typ59), je to vyloženě šnek (po těžkém zranění). Koupím ho ale tak jako tak, už si na něj brousím zuby pěkně dlouho. Bude to v podstatě můj první stroj osmé třídy (dal jsem mu dokonce přednost před VK4502A, který mi už delší dobu svítí v nabídce jako vynaleznutý, ale pořád se mi za něj nějak nechce utrácet).