Gratulace Kucikovi k jeho druhému titulu (třebaže jsem měl jiného favorita/přál nejvíc výhru těm, kteří ještě žádný titul nemají

) a poděkování všem zůčastněným. Tímto tedy pátý Thalijský WoT turnaj oficiálně končí a Bahňák se zaměří na to, abych dostal jako cenu útěchy aspoň svou medaili (čili, nes ji všude tam, kde bys mohl očekávat i mou přítomnost

, na podzimní Thalijský sraz se asi nedostanu). Jedno speciální díky ještě Puxovi za tabulku.
Ke zdržování atd... . Není to sice ještě na veřejné lynčování, ale (a to platí obecně pro všechny) když už se někdo přihlásí do turnaje, očekává se přece jen trochu aktivnější přístup. Mít možnost odehrát své zápasy pouze jeden den v týdnu, není vždy úplně nejvhodnější k tomu, aby na sebe hráči zvládli nějak rozumně natrefit a je třeba vynaložit o něco větší snahu v domlouvání (a to primárně ze strany té osoby, která toho času nemá tolik nazbyt). Do příště tedy více komunikovat, pokud dojde k těmto situacím (já taky neustále fórum nesleduju a není mým cílem ho pořád kontrolovat/při každém zádrhelu práskat bičem, abych někoho popoháněl k větší aktivitě).
Moje představa byla taková, že aspoň dva dny v týdnu si každý zájemce o turnaj, okolo 30 min (?) na pár bitev k odehrání najde (uvažoval jsem, že bych to vtěsnal i do pravidel, ale je to celkem těžce vynutitelné - nikoho osobně navštěvovat a hnát ke kompu nebudu).
Jinak jsem za Galliho účast rád (ostatně jako každého, kdo se míní zůčastnit a dohrát všechny své zápasy, případně bez dlouhého vyptávání se sám od sebe z turnaje umí omluvit) a uvítám ho i na dalších, s příhlédnutím na to co jsem psal výše (turnaj není časově tak náročný, aby se nedalo nějak rozumně domluvit a odehrát vše potřebné i pokud se jeden dostává k počítači na omezenou dobu - v prvé řadě to má být pořád zábava).
Puxina wrote:Teď buď můžeme dát 6. tier a nebo ty dvojice a nebo se uvidí co Fryn vymyslí

Prozatím bych pokračoval v posloupnosti a zahájil turnaj v šestkách. O týmovém turnaji jsem ale uvažoval taky. Viděl bych to asi tak, že se ozvou všichni ti, kteří by měli o takový druh turnaje zájem, navrhnou max. dva tiery (pokud nemají tu potřebu, postačí jeden), ve kterých by se mohl turnaj odehrávat, jednoduchou matematikou by se vybral ten nejvíce zmiňovaný a pokud by se sehnali aspoň čtyři týmy (po dvou hráčích), mohlo by se (klidně i souběžně s právě probíhajícím turnajem) směle začít.