Page 35 of 41

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 14:46 29. Oct 2013
by Bahnak
No, šestku žádnou nemám, ale až budete u sedmiček tak dejte echo, i když už teď tuším že to bude spoustakrát IS...
Díky všem za odehrané zápasy a za turnaj. Díky Frynovi i Rofovi za zapisovaní a organizaci.
Pro turnaj dvojic jsem všema deseti, klidně bych začal opět od 1.tieru.

Nechci kolem sebe vířit nějakou negativitu, tak se k debatě o čase logování vyjodovat nebudu, každý ať si sáhne do svědomí sám, já mám před prahem zameteno a těším se na další turnaj.

PS: Pohár tedy putuje za Kucikem (předání na srazu v Plzni), kdo chce medaili, bude muset taky dojít na Plzeňský sraz.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 19:39 29. Oct 2013
by Fryn
Gratulace Kucikovi k jeho druhému titulu (třebaže jsem měl jiného favorita/přál nejvíc výhru těm, kteří ještě žádný titul nemají :) ) a poděkování všem zůčastněným. Tímto tedy pátý Thalijský WoT turnaj oficiálně končí a Bahňák se zaměří na to, abych dostal jako cenu útěchy aspoň svou medaili (čili, nes ji všude tam, kde bys mohl očekávat i mou přítomnost :), na podzimní Thalijský sraz se asi nedostanu). Jedno speciální díky ještě Puxovi za tabulku.

Ke zdržování atd... . Není to sice ještě na veřejné lynčování, ale (a to platí obecně pro všechny) když už se někdo přihlásí do turnaje, očekává se přece jen trochu aktivnější přístup. Mít možnost odehrát své zápasy pouze jeden den v týdnu, není vždy úplně nejvhodnější k tomu, aby na sebe hráči zvládli nějak rozumně natrefit a je třeba vynaložit o něco větší snahu v domlouvání (a to primárně ze strany té osoby, která toho času nemá tolik nazbyt). Do příště tedy více komunikovat, pokud dojde k těmto situacím (já taky neustále fórum nesleduju a není mým cílem ho pořád kontrolovat/při každém zádrhelu práskat bičem, abych někoho popoháněl k větší aktivitě).

Moje představa byla taková, že aspoň dva dny v týdnu si každý zájemce o turnaj, okolo 30 min (?) na pár bitev k odehrání najde (uvažoval jsem, že bych to vtěsnal i do pravidel, ale je to celkem těžce vynutitelné - nikoho osobně navštěvovat a hnát ke kompu nebudu).

Jinak jsem za Galliho účast rád (ostatně jako každého, kdo se míní zůčastnit a dohrát všechny své zápasy, případně bez dlouhého vyptávání se sám od sebe z turnaje umí omluvit) a uvítám ho i na dalších, s příhlédnutím na to co jsem psal výše (turnaj není časově tak náročný, aby se nedalo nějak rozumně domluvit a odehrát vše potřebné i pokud se jeden dostává k počítači na omezenou dobu - v prvé řadě to má být pořád zábava).
Puxina wrote:Teď buď můžeme dát 6. tier a nebo ty dvojice a nebo se uvidí co Fryn vymyslí ;)
Prozatím bych pokračoval v posloupnosti a zahájil turnaj v šestkách. O týmovém turnaji jsem ale uvažoval taky. Viděl bych to asi tak, že se ozvou všichni ti, kteří by měli o takový druh turnaje zájem, navrhnou max. dva tiery (pokud nemají tu potřebu, postačí jeden), ve kterých by se mohl turnaj odehrávat, jednoduchou matematikou by se vybral ten nejvíce zmiňovaný a pokud by se sehnali aspoň čtyři týmy (po dvou hráčích), mohlo by se (klidně i souběžně s právě probíhajícím turnajem) směle začít.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 21:10 29. Oct 2013
by kucik
Diky, diky, tesim se na trofej :D

Jsem uz ani nevedel, ze jsem vyhral neco predtim.

Takze dame sestky? A komu by se chtelo do dvojic? Me urcite.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 21:20 29. Oct 2013
by Diemo
Prestal jsem hrat WoT...to byl duvod proc jsem dal nepokracoval v turnaji ( na ten, ktery jsme se prihlasil, ten jsem dovalcil :))

Do dvojic bych se urco zase prihlasil.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 21:26 29. Oct 2013
by Puxina
Jo dvojice proč ne, nejsem proti.

Jinak na šestky se samozřejmě hlásím, ikdyž ted si nedělám ambice, jen pro zábavu, pravda jako vždy :D .
Ale bude to stále bez zlaté munice a tak dále? :)


Tank: T-34-85
Mapa: Lakeville

Systém samozřejmě každý s každým pro lepší vypovídací hodnotu ;).

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 11:49 30. Oct 2013
by Theogil I
Dvojice bych taky bral a abych to zase neprodrbal přihlásím si hned i VI. tank.

VK 36.01 (H), mapa je mi fuk

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 12:33 30. Oct 2013
by kucik
Beru taky T34-85, ať je něco svižnějšího. Jen nechci potkat KVS :D
Mapa jedno jaká.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 15:41 30. Oct 2013
by Molly23
Diemo wrote:Prestal jsem hrat WoT...to byl duvod proc jsem dal nepokracoval v turnaji ( na ten, ktery jsme se prihlasil, ten jsem dovalcil :))

Do dvojic bych se urco zase prihlasil.
Vidím to stejně. Dvojce bych nejspíše zkusil.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 10:29 31. Oct 2013
by Puxina
Tabulka kde jsou shrnuty zatím všechny výsledky, ze všech turnajů :)

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 09:02 01. Nov 2013
by Puxina
Jinak co ten turnaj dvojic?

Já bych do toho šel a za sebe bych navrhl tier 2, 4, 5 nebo 6.
To jsou vcelku oblíbené a dostupné tiery tanků ;).

Kdo další by šel a jaké tiery by preferoval?

Jestli chcete ty dvojice, tak sem pište ty tiery a tak. Samo se to nějak neudělá :wink:

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 09:35 01. Nov 2013
by Diemo
proc vynechavat 1 a 3 ? :-D

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 09:41 01. Nov 2013
by Puxina
Diemo wrote:proc vynechavat 1 a 3 ? :-D
Jak psal Fryn
Fryn wrote:
Puxina wrote:Teď buď můžeme dát 6. tier a nebo ty dvojice a nebo se uvidí co Fryn vymyslí ;)
Prozatím bych pokračoval v posloupnosti a zahájil turnaj v šestkách. O týmovém turnaji jsem ale uvažoval taky. Viděl bych to asi tak, že se ozvou všichni ti, kteří by měli o takový druh turnaje zájem, navrhnou max. dva tiery (pokud nemají tu potřebu, postačí jeden), ve kterých by se mohl turnaj odehrávat, jednoduchou matematikou by se vybral ten nejvíce zmiňovaný a pokud by se sehnali aspoň čtyři týmy (po dvou hráčích), mohlo by se (klidně i souběžně s právě probíhajícím turnajem) směle začít.
Prostě navrhni ty tiery a pak se něco vybere.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 18:25 03. Nov 2013
by de Aers
U těch tierů dvojic bych navrhoval začít rovnou s nějakýma vyššíma tierama, ať se tam víc projeví taktika a nekončí boj po pár zásazích :)

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 18:33 03. Nov 2013
by Puxina
Nejsme proti, jen by ostatní mohli vypsat s jakýma dalšíma tankama by jeli dvojice, aby se mohlo něco vybrat. ;)

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 18:49 03. Nov 2013
by Theogil I
Puxina wrote:Nejsme proti, jen by ostatní mohli vypsat s jakýma dalšíma tankama by jeli dvojice, aby se mohlo něco vybrat. ;)
Nám je to fuk, ale 10 nemáme.