Page 35 of 331
Re: Poděkování
Posted: 17:43 17. Nov 2008
by Neithan1
Marvin wrote:Hlavne ale chcem podakovat Sigurdovi za hru, ktoru sme s Mannazom hrali, a tiez osobitne dakujem i clenom Zeleznej Pesti: Kirimu, Humanovi, Istvanovi
Noo boli to krasne casy, Mannaz mi bude tiez chybat...teraz zase budem chvilu umierat sam

Re: Poděkování
Posted: 18:13 17. Nov 2008
by Skipp
Fajn, takže the big quest došlo včera do finále a ja som mal tú kliku zúčastniť sa na niekolkých posledných epizodach čo mi spôsobovalo velikánsku radosť. Hlavne to že to bol Q. dlhý a teda na pokračovanie - už dlho som sa tak netešil na stredy a nedele

Takže Kraťovi ,okrem mojej velkej vďaky,že sa toho celého vobec ujal a že mi tým pravidelne spôsoboval radosť, tak Ti ďakujem aj za všetky tie ostatné zážitky a pikošky ktoré sa stali mojej postave (napr.ten mozgožrút:) ale taktiež čo sa stalo aj ostatným postavám,najmä teda ich hráčom, ktorím chcem nasledovne poďakovať to sú napr. Neithan,Marvin,Zachy,Cmon,Anderson,Zuuzza,Klodiator,Gotried,George...a ospravedlnte ma tí ,ktorých si nepamatám, na mená ja nemám pamäť. Ešte čo sa týka včerajška,finálneho Q. tak ďakujem Pepovi, ktorý pomáhal Kraťovi s problémami po restarte a po zvyšok celeho záveru,no a na záver chcem poďakovať Marvinovi, za to čo urobil, výborne tým oživil celú hru,znie to trocha paradoxne,ale naozaj,myslím že bez hrdinskej smrti Mannaza ,by záver Q. nezaposobil tak "finálne" vyzeralo to akoby sa to malo stať,vŠetko sa potom tomu prispôsobilo tak ,že to bolo ovela živšie (Rozzúrený Sigurd, trpaslíci v kruhu,preberajúc Mannazove telo...)A síce to bolo kratučké,ale na mňa to zapôsobilo asi najviac,takže Marvin..klobúk dolu a Vďaka

Re: Poděkování
Posted: 02:06 18. Nov 2008
by LDamian
Po dlouhe dobe jsem si zase zkusil zahrat a hned tu mam jedno podekovani Amywiel Luelven za necekane zprijemneni hry (byt v jednu chvili jsem se dost vydesil nepredstirane) a podporu viry v Dei Ananga u me postavicky.

Re: Poděkování
Posted: 08:14 18. Nov 2008
by Theogil I
Tak jeho božstvu Kraťoslavovi Velikému I jsme poděkovali a teď mi dovolte poděkovat těm, kteří pracují na tom aby Thaliie byla hezčí a v nedávné době ji posunuli zase o kousek dál. Nyní se bavím tím, že běhám po světě aby mi to ce nejvíce načítalo lokace a kochám se pro mě naprosto úžasnými obrázky při načítání .... skvělá práce, moc hezký výběr. Snažím se craftit a ono to jde zase lépe .... taktéž díky. Zkoumám nové lokace a koukám jak blázen o co vše se to rozrostlo Isilská tvrz a její okolí mě okouzlilo a málem zabilo

. Je toho moc a nejde vše vyjmenovet tak tímto děkuji WB teamu a DM kteří pracují na nových lokacích, moc se mi to líbí. A nakonec abych nepřechváli

, nový design dveří se mi nelíbí, jsou nějaké blee a nějak se stalo, že se nedá dostat k babce kořenářce v Ivory (vrchnímu prodejci nejprodávanějšího zboží Thalie - malých lahviček

) a co je nejhorší, nejde se dostat ani od ní a tak tam s ní Wahibah opakovaně obcuje a ta dobrá žena je z toho už dost unavená. Jestli to tak půjde dál brzo zaplaví Ivory skupinka prťavých polodraků a to bude teprve tóčo .... tu hoří stoh slámy, tam se ztratila slepice, strýcovy Theogilovi se začne ztrácet zboží a Krkovička bude v jednom kuse vyjedený a vypitý.
Takže .... díky moc. T.
Re: Poděkování
Posted: 10:21 18. Nov 2008
by Krata
Vzhled dvěří není záměr ale bug

..
Re: Poděkování
Posted: 02:00 25. Nov 2008
by LDamian
Cartymu za zabavnou hru a za to, ze meho pulorka uci mluvit (a ma s nim fakt trpelivost).

Re: Poděkování
Posted: 20:04 25. Nov 2008
by Deevi
Děkuju Zeppelinovi za dnešní trpasličí hru

Re: Poděkování
Posted: 22:48 25. Nov 2008
by Kiri
Neithan1 wrote:Marvin wrote:Hlavne ale chcem podakovat Sigurdovi za hru, ktoru sme s Mannazom hrali, a tiez osobitne dakujem i clenom Zeleznej Pesti: Kirimu, Humanovi, Istvanovi
Noo boli to krasne casy, Mannaz mi bude tiez chybat...teraz zase budem chvilu umierat sam


porat nevim co na to rict

Re: Poděkování
Posted: 15:09 26. Nov 2008
by Pajule
jojo , taky děkujů Marvinovi , teda spíš Mannymu

..takovej trpaslík se totiž jen tak neviděl!!!!
*drží minutu ticha*
Re: Poděkování
Posted: 15:52 26. Nov 2008
by human_wreck
Shadi nikdy nezapomene

Snad nebude líná, jak veš a dopíše baladu .. aby i mladí a neklidní věděli, kdo to byl Mannaz Dotian !
Re: Poděkování
Posted: 23:40 27. Nov 2008
by kaz
Dekuju panu Berserkrovi, ze nase zivoty terorizuje, a ze smrt jeho postavy se stava zivotnim cilem nekterych jedincu
A diky thalijskym bohum, ze umoznuji tato setkani, ale vzhledem ke stejnym koncum to prestava pro minimalne jednu stranu byt sranda

Re: Poděkování
Posted: 00:34 28. Nov 2008
by Kiri
JA bych chtel dneska podekovat vsem hracum se kterejma sem se potkal, byla to po dlouhy dobe pekna hra, jmenovite: Damian - Bu, pidizvik- Vendelin, banda trpasliku u zlobru (nestih sem vsechny si zapamatovat

), Zachy-Helen Hrabenka Von Whur..., a panum Zlobrum kteri dostali naprd**...opravdu fajn. Jen pockejte az skonci nabor
edit: omlouvam se tem na ktery sem zapomenul ,ale tolik hracu naraz sem uz leta nepotkal, taky vim proc

Re: Poděkování
Posted: 07:42 28. Nov 2008
by Tretas
díky brachum z orci zhouby a celfce za včerejší hádky u hospody. tady na totom ,,dobrodružství" bylo vidět že nemusíme běhat po všem živém a zabíjet to, ale stačí sedět v hospodě a jen tak hrát. opravdu se mi to líbilo!
Re: Poděkování
Posted: 12:55 28. Nov 2008
by LDamian
Děkuji Artovi - HART (čekal jsem, že orčí krev tě složí víc... proč není na Thalii nějaký skutečně pořádný chlast!!

), Hraběnce - BEDA! (ty se tedy hezky vybarvuješ, chtít trápit ubohého BUA!) a Vendelínovi (krásně hraný průzkumník) za pěknou hru při náboru (u mně trochu kaženou lagama).
Také děkuji trpaslíkům. Hrajete super, Vaše hra třeba v Ivory mně potěšila. škoda, že další setkání u zlobrů dopadlo poněkud neslavně, ale tak vzal jsem si poučení. Doufám, že to nevzdáte.
Ostatním zábavným postavičkám (včera jich občas bylo tolik, že jsem se nestíhal zorientovat) - Cartymu, Ashenovi, lidské válečnici nesoucí trpaslíky, hobitímu kouzelníkovi (jehož jméno si nepamatuji)....
Pěkná hra.
povinná reklama: zúčastněte se hodin výuky mluvení s BUem! Lektor Carcaroth Benseph! Poslední probírané slovo: Medvěd!
Re: Poděkování
Posted: 23:04 28. Nov 2008
by Kiri
LDamian wrote:povinná reklama: zúčastněte se hodin výuky mluvení s BUem! Lektor Carcaroth Benseph! Poslední probírané slovo: Medvěd!
ROFL vn te Art sete rozvaze jazyk

akorat hrac u toho bude brecet smutkem
