Page 36 of 329
Re: Vtípky
Posted: 14:32 29. Aug 2009
by venomeq
uz ste videly jak capove nosi deti?Ne? tak koukejte
http://www.wimp.com/partlycloudy/
Re: Vtípky
Posted: 20:16 29. Aug 2009
by venomeq
Sedej takhle dva trpaslici v hospode a jeden povida "Psovi bych ani chlup nevytrhl ale elfa bych klidne ukrizoval" a od sousedniho stolu se ozve elf "A co je to kriz?"
Re: Vtípky
Posted: 13:09 01. Sep 2009
by Neithan1
http://www.feministky.com/index.phpmuz- ... ridic.html
doporucujem si postupne prejst celu stranku. moja najoblubenejsia citacia :
Uz je to tady, napadate bezbrane zeny jenom proto, ze maji jiny nazor. Neuvedomujete si ale, ze zen je vic, tak kdyby sme zacaly bojovat, tak vyhrajeme.
ci :
To auto řídí muž, to že ho řídí žena se jen řiká, aby ste nás poškodili. v očích veřejnosti
Re: Vtípky
Posted: 13:57 01. Sep 2009
by kucik
To je skvělej web

Re: Vtípky
Posted: 14:21 01. Sep 2009
by Daanri
Ten web je vtip alebo to niekto mysli naozaj vazne? Tak ci tak som sa natom dobre zasmial.

Re: Vtípky
Posted: 15:17 01. Sep 2009
by kucik
Nejspíš vtip, ale spousta lidí to bere vážně, což je fakt záživný

Re: Vtípky
Posted: 17:15 01. Sep 2009
by Gorrgorroth
Neithan1 wrote:http://www.feministky.com/index.phpmuz-ze-je-lepsi-ridic.html
doporucujem si postupne prejst celu stranku. moja najoblubenejsia citacia :
Uz je to tady, napadate bezbrane zeny jenom proto, ze maji jiny nazor. Neuvedomujete si ale, ze zen je vic, tak kdyby sme zacaly bojovat, tak vyhrajeme.
ci :
To auto řídí muž, to že ho řídí žena se jen řiká, aby ste nás poškodili. v očích veřejnosti
fakt paráda, hned sem tam musel přispívat, je to super, u toho se nasměje i největší pruďas

Re: Vtípky
Posted: 21:16 08. Sep 2009
by Sorrow
Re: Vtípky
Posted: 21:19 08. Sep 2009
by kucik
Re: Vtípky
Posted: 18:14 15. Sep 2009
by Skipp
Re: Vtípky
Posted: 23:33 16. Sep 2009
by Krata
Re: Vtípky
Posted: 18:54 24. Sep 2009
by Tretas
Řešení všeho druhu

Re: Vtípky
Posted: 18:56 24. Sep 2009
by Tretas
...
Re: Vtípky
Posted: 10:35 25. Sep 2009
by Freddy
Technický průvodce kočičího jódlování
Pokročilé kočičí jódlování !!
http://www.wimp.com/catyodeling/
Re: Vtípky
Posted: 19:11 25. Sep 2009
by Sobik
Tretas wrote:Řešení všeho druhu

Já to znám trošku jinak.
