Page 36 of 329

Re: Vtípky

Posted: 14:32 29. Aug 2009
by venomeq
uz ste videly jak capove nosi deti?Ne? tak koukejte :D
http://www.wimp.com/partlycloudy/

Re: Vtípky

Posted: 20:16 29. Aug 2009
by venomeq
Sedej takhle dva trpaslici v hospode a jeden povida "Psovi bych ani chlup nevytrhl ale elfa bych klidne ukrizoval" a od sousedniho stolu se ozve elf "A co je to kriz?"

Re: Vtípky

Posted: 13:09 01. Sep 2009
by Neithan1
http://www.feministky.com/index.phpmuz- ... ridic.html


doporucujem si postupne prejst celu stranku. moja najoblubenejsia citacia :

Uz je to tady, napadate bezbrane zeny jenom proto, ze maji jiny nazor. Neuvedomujete si ale, ze zen je vic, tak kdyby sme zacaly bojovat, tak vyhrajeme.

ci :

To auto řídí muž, to že ho řídí žena se jen řiká, aby ste nás poškodili. v očích veřejnosti

Re: Vtípky

Posted: 13:57 01. Sep 2009
by kucik
To je skvělej web :D

Re: Vtípky

Posted: 14:21 01. Sep 2009
by Daanri
Ten web je vtip alebo to niekto mysli naozaj vazne? Tak ci tak som sa natom dobre zasmial. :)

Re: Vtípky

Posted: 15:17 01. Sep 2009
by kucik
Nejspíš vtip, ale spousta lidí to bere vážně, což je fakt záživný :)

Re: Vtípky

Posted: 17:15 01. Sep 2009
by Gorrgorroth
Neithan1 wrote:http://www.feministky.com/index.phpmuz-ze-je-lepsi-ridic.html


doporucujem si postupne prejst celu stranku. moja najoblubenejsia citacia :

Uz je to tady, napadate bezbrane zeny jenom proto, ze maji jiny nazor. Neuvedomujete si ale, ze zen je vic, tak kdyby sme zacaly bojovat, tak vyhrajeme.

ci :

To auto řídí muž, to že ho řídí žena se jen řiká, aby ste nás poškodili. v očích veřejnosti
fakt paráda, hned sem tam musel přispívat, je to super, u toho se nasměje i největší pruďas :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 21:16 08. Sep 2009
by Sorrow

Re: Vtípky

Posted: 21:19 08. Sep 2009
by kucik

Re: Vtípky

Posted: 18:14 15. Sep 2009
by Skipp

Re: Vtípky

Posted: 23:33 16. Sep 2009
by Krata
http://www.youtube.com/watch?v=eLIU7NLM ... edded#t=43 neni důležité vyhrát, ale naštvat toho, kdo vyhrál

Re: Vtípky

Posted: 18:54 24. Sep 2009
by Tretas
Řešení všeho druhu :-D

Re: Vtípky

Posted: 18:56 24. Sep 2009
by Tretas
...

Re: Vtípky

Posted: 10:35 25. Sep 2009
by Freddy
Technický průvodce kočičího jódlování :D


Pokročilé kočičí jódlování !! :mrgreen:


http://www.wimp.com/catyodeling/

Re: Vtípky

Posted: 19:11 25. Sep 2009
by Sobik
Tretas wrote:Řešení všeho druhu :-D
Já to znám trošku jinak. :D