Page 36 of 51
Re: Pady serveru
Posted: 21:31 31. May 2010
by Cairon
Kdybyste věděli jak mne to mrzí a bolí...,přesuneme to na zítřek a já se domluvím s Kucikem jak na tu chybu...Už víme co sestřeluje serv...bude to znít vtipně , ale dělají to opravdu Gardisti !

Re: Pady serveru
Posted: 21:37 31. May 2010
by jachyra

návrh: čo tak ich všetkých zmazať? Ako zázračný zásah Dei-Ananga, ktorý sám sa na to už nemohol pozerať a vyhladil ich z povrchu zemského.
Re: Pady serveru
Posted: 01:01 01. Jun 2010
by turiel
Cairon wrote:Kdybyste věděli jak mne to mrzí a bolí...,přesuneme to na zítřek a já se domluvím s Kucikem jak na tu chybu...Už víme co sestřeluje serv...bude to znít vtipně , ale dělají to opravdu Gardisti !

Myslim ze hraci ,teda nemuzu mluvit za vsechny ,ale vetsina to chape a radi si pockaj. Ponevac vi ze vysledek bude stat za to

Aneb koho maji obesit ten se neutopi

Re: Pady serveru
Posted: 09:45 01. Jun 2010
by kucik
Jsem právě koukal do logu, že to přestali shazovat DM. Tak mi pls napiš, co přesně to dělá.
Re: Pady serveru
Posted: 11:16 01. Jun 2010
by Xantipa
jachyra wrote:
návrh: čo tak ich všetkých zmazať? Ako zázračný zásah Dei-Ananga, ktorý sám sa na to už nemohol pozerať a vyhladil ich z povrchu zemského.
tak jako kdyby bylo za zabití gardistu xp .. tak se docela vsadím, že by byl problém brzy vyřešen

Re: Pady serveru
Posted: 21:19 02. Jun 2010
by -RoF-
A já to věděl že Aria tím šou...ehmm příjemným trávením času zavaří modul.
Ach jo zase padlo.
Re: Pady serveru
Posted: 21:27 02. Jun 2010
by -darkvision-
Hmm, jako vždy, budou opakované pády? Tak já si jdu radši provetrat hlavu

Re: Pady serveru
Posted: 21:27 02. Jun 2010
by maku
NECHTE SERVER ŘÁDNĚ NABĚHNOUT - NEPŘIHLAŠUJTE SE HNED!!
Re: Pady serveru
Posted: 21:34 02. Jun 2010
by Arsen
Ten server to nějak neunáší..
Re: Pady serveru
Posted: 21:34 02. Jun 2010
by zachy
Tripple žuch

jakej je vlastně rekord?
Re: Pady serveru
Posted: 18:40 03. Jun 2010
by zachy
Kdopak nám to schazuje?
Re: Pady serveru
Posted: 18:43 03. Jun 2010
by venomeq
Server spadl Server Spadl kdopak nam ho postavi...kucik neni doma a mladi to neumi?

A vsichni ruce nahoru

Re: Pady serveru
Posted: 18:47 03. Jun 2010
by efu_redo
venomeq wrote:Server spadl Server Spadl kdopak nam ho postavi...kucik neni doma a mladi to neumi?

A vsichni ruce nahoru

Jen tak dál a možná z tebe i něco bude.

Re: Pady serveru
Posted: 18:51 03. Jun 2010
by venomeq
Jo nebo prijde DM a rekne...Ja ti dam ze to mladi neumi..Tu mas *DM KILL*

Re: Pady serveru
Posted: 14:26 07. Jun 2010
by Tretas
Hele není server nějaký seklý? Na webu je načtený na 101 % ale přitom mě nepustí do hry.
