Page 36 of 96
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 17:30 01. Jun 2012
by Prasokralik
jojo, na druhou stranu věrně zpracovaná chun li by moc mužských diváků k filmu nepřitáhla
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 07:04 02. Jun 2012
by Prasokralik
Ono vůbec poslední dobou nějak boom filmů podle her, které kupodivu nevytváří Buwoll
Tekken se taky povedl
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 07:44 02. Jun 2012
by de Aers
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 10:02 04. Jun 2012
by Jachym
Tak jsem viděl Game of trones 2/10 . Zaujal mne tam jeden příměr.
Někdy v sedmém dílu přišla před bohaté a vzkvétající město Qarth skupina Thraků. Nebylo jich nějak děsivě mooc , byli hladový a vyčerpaní , město by rozhodně nedobyli. Ve skupině byli hlavně ženy a děti a jen několik opravdu jen málo mužů asi tak 3-4 max 5 , co jsem tedy viděl já . Město je s nevolí přijalo , protože nějakému senátorovi se to hodilo do zamýšlených intrik.
Po té co se najedli a odpočinuli už měli tito nový tmavý spoluobčané Qarthu zálusk na zlaté a stříbrné poháry a příbory a usilovně je kradli, zřejmně z vděčnosti ze záchrany života. Po krátké době se ale začali podivně rozmnožovat , no asi bratanec zo S......... prijel z celou svou rodinou.
Místní rasisticky smýšlející občan Qurthu však provedl noční výpad a všechny Thraky ve velkým baráku zabil. Přepočítal se však neboť Thrakové se už stihnuli přemnožit . Pořádně sa naslopali a po draku upálili rasistického čaroděje, který je před tím chtěl dokonce uvrhnouti do okovů. Přepadli i senátora který jim zachránil život a chtěli ho okrást , ale když zjistili že nemá žádné velké bohatství udusili ho i s jeho náhodnou přítelkyní, zřejmně z vděčnosti že je nenechal zdechnout na poušti.
Pak vlítnuli přemnožení Thrakové do města a porádně těm gadžům vyrabovali baráky.
To bude zřejmně konec bohatého a vzkvétajícího města Czech-Qarth.
Ehm - vím že si dělám srandu , ale v zásadě to tak v tom seriálu je. Že by Da Vinciho kód ?
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 14:55 11. Jun 2012
by Molly23
Nebeští jezdci, celkem kvalitní válečný film. Oproti knize, která je dle mě výborná, je tam spousta nesrovnalostí, od hlavních hrdinů, kteří jsou poupravení až po elementy děje, nicméně se ale stále drží knižní předlohy. A taky se mi moc líbí hudba:
http://www.youtube.com/watch?v=SmxB2BwVufA

¨
EDIT: Na začátku filmu jsou hroby čs. letců. Nedalo mi to a koukl jsem se na ty, kteří jsou zřetelní. Třeba první čitelný hrob patří letci co zemřel na zápal plic, což nezní jako zrovna hrdinná smrt. Je možné, že si ho uhnal v letadle, jen je mi trošku divné, že nebyl přiřazen k žádné letce (ani výcvikové), byl ve 134. křídle (pod toto křídlo spadaly čs. letky), takže je otázka zda létal, nebo byl u pozemního personálu. Jedná se o rotmistra Jaroslava Loudu. Víc informací jsem o něm nevykoumal. Tímhle ovšem nechci hanit jeho službu, člověk musel mít koule na to aby tenkrát z protektorátu utekl, už jen to že nezůstal sedět doma a jel se zapojit do bojů, byt třeba ne přímo, mu slouží ke cti!
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 19:50 11. Jun 2012
by Jachym
Válka je sviňa ať je to ve 20 stol nebo ve středověku. Umirání lidí, časté umirání lidí na nemoci je její průvodní jev . V I světové válce zemřelo více vojáků na pandemii Španělské chřipky než-li kůlkou. Film Nebeští jezdci je u mne vysoce hodnocen , viděl jsem jej jako mladý a ještě několikráte později - prostě klasika. 9 z 10 bodů.
Sháním na stažení film "Kdo když ne my " Doba Rudých brigád v Německu a v Itáili mne zajímá , pamatuju je jako dospívající dítě , Vlastně Carla Bruni se ocitla v Paříži po té co se její rodina odstěhovala z Itálie ze strachu z Italských Rudých brigád. Poradte kde to stahnout nebo kde se na to podívat.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 22:46 11. Jun 2012
by Molly23
Jachym wrote:Válka je sviňa ať je to ve 20 stol nebo ve středověku. Umirání lidí, časté umirání lidí na nemoci je její průvodní jev . V I světové válce zemřelo více vojáků na pandemii Španělské chřipky než-li kůlkou. Film Nebeští jezdci je u mne vysoce hodnocen , viděl jsem jej jako mladý a ještě několikráte později - prostě klasika. 9 z 10 bodů.
Sháním na stažení film "Kdo když ne my " Doba Rudých brigád v Německu a v Itáili mne zajímá , pamatuju je jako dospívající dítě , Vlastně Carla Bruni se ocitla v Paříži po té co se její rodina odstěhovala z Itálie ze strachu z Italských Rudých brigád. Poradte kde to stahnout nebo kde se na to podívat.
Jestlli jsi nečetl knihu tak doporučuju, je to mnohem mnohem lepší!!!
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 18:58 12. Jun 2012
by KaTo
Molly23 wrote:...
Knížka je khůůůl. Btw - k tomu zápalu plic - vypálené dýchací cesty z kyslíku, který z nutnosti lokali když létali ve vyšších výškách načal plíce hodně letcům.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 19:03 12. Jun 2012
by Molly23
KaTo wrote:Molly23 wrote:...
Knížka je khůůůl. Btw - k tomu zápalu plic - vypálené dýchací cesty z kyslíku, který z nutnosti lokali když létali ve vyšších výškách načal plíce hodně letcům.
Ajo, to je fakt.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 09:28 13. Jun 2012
by -darkvision-
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 10:14 13. Jun 2012
by Molly23
Pohádka, Hollywood... už jsem to tu komentoval jednou. Je to film stejného ražení jako Pearl Harbor. Snůška nesmyslů co vypadá efektně vložená do skutečných reálií. Stačilo mi kouknout se na trailer a už jsem věděl, že ten film nestojí za shlédnutí.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 19:16 13. Jun 2012
by J.F.Payne
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 09:12 14. Jun 2012
by KaTo
Taky jsem schlédl film, po kterém už starej Ridley nebude v mých očích jako dřív. Pokračování (teda dějově začátek) série vetřelců - film Prometheus. Pokud ho musíte vidět, vřele doporučuji neplatit, ale jen stáhnout (pokud vfilm nebude mít zisky, je vyšší šance, že podobnou prasečinu už na nás náročné diváky a fandy Alien série nebudou zkoušet). A i tak předem upozorňuji, že je to ztráta času. Tolik hloupostí, nelogičností až stupidity v jednom filmu, hrajícím si na "něco víc" jsem dlouho neviděl.
Slovy dvou recenzentů z CSFD, pod které se podepisuji: "Působivý sled místy až impozantních scén, které dohromady nedávají skoro vůbec smysl." + "...nám nezbude, než si na plnohodnotného Prométhea počkat do podzimu, kdy by mohl vyjít režisérský sestřih (po Království nebeském a Robinu Hoodovi začínám nabývat podezření, nejde-li tak trochu o součást promyšleného marketingu – vyvolat v divácích pocit, že bylo svébytné autorské dílo zprzněno zlými studiovými bossy a chtějí-li vidět původně zamýšlené film, musí utratit další peníze za digitální nosič...)."
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 10:12 14. Jun 2012
by de Aers
Jo jo, je to tak. Víc se mi líbila Sněhurka a lovec.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 10:46 14. Jun 2012
by KaTo
de Aers wrote:Jo jo, je to tak. Víc se mi líbila Sněhurka a lovec.
...a ruku na srdce, i ta byla nic-moc

. Ale od ní jsem tak nějak nečekal...víc. Prostě další rádoby-fantazy nad pohádkovým motivem.
I když Theronka dostala ve Sněhurce lepší roli/prostor než v Prometheovi. Už jen protože přehrává na plný čáře výrazově "plochou" Stewartku (osobně jí říkám Schwarzenegger v kalhotkách (sukně Kirstie stejně moc nenosí

), obličejová mimika mi silně zavání příbuzností

).