Page 36 of 89

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 11:54 29. Jul 2011
by marii
Jojo muzu potvrdit..vcera pri koupani vypadal uplne presne takhle.)))..a ty buchty..hmmmm.))))))

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 23:25 30. Jul 2011
by zachy
Jasnej Azhael :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:51 31. Jul 2011
by Thuereg
zachy wrote:Jasnej Azhael :D
Jooooo!!! :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 16:59 31. Jul 2011
by -RoF-
zachy wrote:Jasnej Azhael :D
:D :D :D Tak to sedí teda.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:33 14. Aug 2011
by Pajule
Estelka, v době kdy připlula do KArathy a vošmikala si vláásky, akorát by měly bejt světlejší no :roll:
mldicka.jpg
Nessa - takhle nějak bych si ju představovala, akorát černý vlasy a zelený oči(ale barvit to neumím no :wall: )
ness.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:18 14. Aug 2011
by davidsoft
Pajule wrote:Nessa - takhle nějak bych si ju představovala, akorát černý vlasy a zelený oči(ale barvit to neumím no :wall: )
Nějak takto?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 16:37 14. Aug 2011
by Pajule
hh jo šikovnej :D :viking:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 19:45 14. Aug 2011
by Lolipop
Pajulko fakt přesné jako. :oops: :oops: Jen teda ještě drobné doladění motýlkem a jasnějších očí a tadááá, dámy a pánové představuji vám Nessinku. :) :oops:
nessinka ness.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 12:16 21. Aug 2011
by Molly23
Alishah při vzpírání :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:21 21. Aug 2011
by Nalkanar
He? Proč Ali? :lol:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:30 21. Aug 2011
by Molly23
Protože si furt hraje s magií :P a ten na fotce je očividně taky z pouště.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:30 21. Aug 2011
by -RoF-
Molly23 wrote:Alishah při vzpírání :)
Heh tohle Ali? Neeee. Ali není svalovec. Missaku ty už radši nepij :D :twisted:

Spíš něco podobné viz nižejc. Jen asi menší ta bradka. Trošku víc opálenější a krátké vlasy. :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:35 21. Aug 2011
by Miell
Jojo.. Ari má právdu.. Ali je šlachovitej a štíhlej.. s dlouhými prsty.. a jeeeště delším...
.. vousem samosřejmě :biggrin:
Ne.. bradku má krátkou :lol:
Ariin obrázek se mi líbí :wink:

.. tedy RoFův :twisted:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:35 21. Aug 2011
by Nalkanar
Molly (sakra.. ten nick mi příjde divný, když jsi chlap :mrgreen: ) - no.. zas tak si nehraju.. levitovat činky.. napadlo mě to s láhvemi vína, ale ještě by to vzbuzovalo rozruch a nemohl by chudák do hospody :roll:

RoF - Ali až se dá na hipies :lol: nebo selže kouzlo a rychlejc mu porostou vlasy a tak :wall:

Miell - tss není žádná čórka dlouhoprstá

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:39 21. Aug 2011
by Miell
Nalkanar wrote:Miell - tss není žádná čórka dlouhoprstá
Však dlouhé prstíky nejsou jen na zlodějinu *zvláštně se usměje*