Page 36 of 89
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 11:54 29. Jul 2011
by marii
Jojo muzu potvrdit..vcera pri koupani vypadal uplne presne takhle.)))..a ty buchty..hmmmm.))))))
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 23:25 30. Jul 2011
by zachy
Jasnej Azhael

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:51 31. Jul 2011
by Thuereg
zachy wrote:Jasnej Azhael

Jooooo!!!

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 16:59 31. Jul 2011
by -RoF-
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:33 14. Aug 2011
by Pajule
Estelka, v době kdy připlula do KArathy a vošmikala si vláásky, akorát by měly bejt světlejší no
Nessa - takhle nějak bych si ju představovala, akorát černý vlasy a zelený oči(ale barvit to neumím no

)
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:18 14. Aug 2011
by davidsoft
Pajule wrote:Nessa - takhle nějak bych si ju představovala, akorát černý vlasy a zelený oči(ale barvit to neumím no

)
Nějak takto?
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 16:37 14. Aug 2011
by Pajule
hh jo šikovnej

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 19:45 14. Aug 2011
by Lolipop
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 12:16 21. Aug 2011
by Molly23
Alishah při vzpírání

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:21 21. Aug 2011
by Nalkanar
He? Proč Ali?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:30 21. Aug 2011
by Molly23
Protože si furt hraje s magií

a ten na fotce je očividně taky z pouště.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:30 21. Aug 2011
by -RoF-
Molly23 wrote:Alishah při vzpírání

Heh tohle Ali? Neeee. Ali není svalovec. Missaku ty už radši nepij
Spíš něco podobné viz nižejc. Jen asi menší ta bradka. Trošku víc opálenější a krátké vlasy.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:35 21. Aug 2011
by Miell
Jojo.. Ari má právdu.. Ali je šlachovitej a štíhlej.. s dlouhými prsty.. a jeeeště delším...
.. vousem samosřejmě
Ne.. bradku má krátkou
Ariin obrázek se mi líbí
.. tedy RoFův

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:35 21. Aug 2011
by Nalkanar
Molly (sakra.. ten nick mi příjde divný, když jsi chlap

) - no.. zas tak si nehraju.. levitovat činky.. napadlo mě to s láhvemi vína, ale ještě by to vzbuzovalo rozruch a nemohl by chudák do hospody
RoF - Ali až se dá na hipies

nebo selže kouzlo a rychlejc mu porostou vlasy a tak
Miell - tss není žádná čórka dlouhoprstá
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:39 21. Aug 2011
by Miell
Nalkanar wrote:Miell - tss není žádná čórka dlouhoprstá
Však dlouhé prstíky nejsou jen na zlodějinu *zvláštně se usměje*