Page 36 of 77

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 12:13 13. Sep 2013
by Molly23
Hmmm to nevypadá zle.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 00:40 09. Oct 2013
by Molly23
Kdyby měl někdo chut se k nám s Diemem přidat do Army 2 tak budeme jen rádi ;).

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 01:51 09. Oct 2013
by Bahnak
Když sem práskneš link odkud to nasosat a co všechno mám zrobit pro to aby mi to fachalo, tak to můžu zkusit.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 08:18 09. Oct 2013
by Molly23
Jedna možnost je tady, není to drahé:
základní verze: http://www.jrc.cz/hra_pc_arma_2
datadisk: http://www.jrc.cz/hra_pc_arma_2_operation_arrowhead

A druhá možnost je zakoupení přes Steam.

;)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 10:35 09. Oct 2013
by G-ladiator
Další možnost je koupit ArmA3 tady za poměrně nízkou cenu, aktivovat přes VPN a hrát nejnovější díl B-) Případně si připlatit cca 200 za ne-VPN verzi. (To VPN je trochu shady, takže na vlastní riziko :D)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 11:34 09. Oct 2013
by Molly23
Na trojku se chystám teprve, ale je v plánu :)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 14:12 09. Oct 2013
by Diemo
dokud nezvladnu dvojku, trojka nema cenu :D

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 18:09 09. Oct 2013
by de Aers
Ta trojka už má mnohem vymakanější ovládání jak pěšáka, tak i ostatních dopravních prostředků :) Je suprová :)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 19:11 09. Oct 2013
by Aulus
Diemo wrote:dokud nezvladnu dvojku, trojka nema cenu :D
Tak, tak - nejlepší je začít sám, pak s partnerkou a trojka už je spíš pro fajnšmekry. :D

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 19:23 09. Oct 2013
by Derken-
:D

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 19:39 09. Oct 2013
by Molly23
Když ona ta nedokonalost Army 2 má něco do sebe, vid Diemo, jak ti talibanci krásně lítali :D

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 20:04 09. Oct 2013
by Diemo
:biggrin: talibanske delostrelectvo

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 22:55 09. Oct 2013
by Molly23
Diemo wrote::biggrin: talibanske delostrelectvo
Spíš letectvo :lol:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 07:12 10. Oct 2013
by de Aers
Aulus wrote:
Diemo wrote:dokud nezvladnu dvojku, trojka nema cenu :D
Tak, tak - nejlepší je začít sám, pak s partnerkou a trojka už je spíš pro fajnšmekry. :D
Dobře Aulus ! :D :D Se tu po ránu směju. :twisted:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 08:13 10. Oct 2013
by Theogil I
Aulus wrote:
Diemo wrote:dokud nezvladnu dvojku, trojka nema cenu :D
Tak, tak - nejlepší je začít sám, pak s partnerkou a trojka už je spíš pro fajnšmekry. :D
Kdybych byl Bahňák, tak ti za tohle dám bludišťáka. :lol: