Page 36 of 116
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 19:58 10. Jan 2012
by Braenn
maliarda wrote:Rina by šla a lepší tedy sobota jak středa
Braenn - nemám brusle

skončily kdesi neznámo kde. Nějaké aktivitě se nebráním, ale čajovna či cokoliv jiného taky není k zahození
Tak pudem někam, kam můžeš vzít děti. Chci holky vidět!
Ideálně kdybys mohla vzít i kočku, pak by mé štěstí bylo kompletní, ale uskrovním se.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:05 10. Jan 2012
by -darkvision-
Budu na Vás myslet, ale nezúčastním se. Bohužel, nebo vlastně v tomto případě budu radši dělat to, co dělat budu, než býti na srazu

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 07:25 11. Jan 2012
by Braenn
-darkvision- wrote:Budu na Vás myslet, ale nezúčastním se. Bohužel, nebo vlastně v tomto případě budu radši dělat to, co dělat budu, než býti na srazu


zatím ještě nevíme, co budeme dělat.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 10:38 11. Jan 2012
by maliarda
Braenn wrote:maliarda wrote:Rina by šla a lepší tedy sobota jak středa
Braenn - nemám brusle

skončily kdesi neznámo kde. Nějaké aktivitě se nebráním, ale čajovna či cokoliv jiného taky není k zahození
Tak pudem někam, kam můžeš vzít děti. Chci holky vidět!
Ideálně kdybys mohla vzít i kočku, pak by mé štěstí bylo kompletní, ale uskrovním se.

Na kočku se budeš muset holt dojet podívat no

jinak programově se přizpůsobím, kdyby nebyla taková kosa, mohlo se na zvířátka
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 12:28 11. Jan 2012
by zachy
Derken- wrote:Tady je to děs, napadne tu půlmetru denně
Jako v sobotu bych šel klidně, ale spíše něco pasivního jako čajka, hospoda, kino

Protože budu asi dost unavenej

No když to bude takhle, možná v Praze zůstanu a popiju s váma.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 16:01 11. Jan 2012
by Bahnak
Já chtěl bruslit, ale když vidím tolik nadšenců do bumbání tak asi zvolíme tuto cestu. Čajka nebo hospůdka?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 16:59 11. Jan 2012
by Fryn
Když se ruší brusle, tak bych asi pro změnu vyrazil do hospůdky (čajce se ale taky příliš nebráním).
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 17:52 11. Jan 2012
by kokosak
Radši čajka. Není tam zahulíno.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 18:39 11. Jan 2012
by zachy
Já bých radši hospůdku... Tam je pivko

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:00 11. Jan 2012
by maliarda
dávám hlas čajovně ...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:31 11. Jan 2012
by -darkvision-
Braenn wrote:-darkvision- wrote:Budu na Vás myslet, ale nezúčastním se. Bohužel, nebo vlastně v tomto případě budu radši dělat to, co dělat budu, než býti na srazu


zatím ještě nevíme, co budeme dělat.
No my budeme provádět něco daleko lepšího

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:56 11. Jan 2012
by Práček
-darkvision- wrote:
No my budeme provádět něco daleko lepšího

vy budete poslušně jezdit nahoru a dolu, z kopce!

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 08:03 12. Jan 2012
by Bahnak
Inu, tak čajovna no...
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 08:58 12. Jan 2012
by Derken-
Shangrila?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 11:49 12. Jan 2012
by zachy
Bahnak wrote:Inu, tak čajovna no...
Podřídím se většině... ale ještě není pozdě si to rozmyslet, případně v čajovně všechny ukecat na hospodu
