Page 36 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 19:58 10. Jan 2012
by Braenn
maliarda wrote:Rina by šla a lepší tedy sobota jak středa :)
Braenn - nemám brusle :( skončily kdesi neznámo kde. Nějaké aktivitě se nebráním, ale čajovna či cokoliv jiného taky není k zahození
Tak pudem někam, kam můžeš vzít děti. Chci holky vidět!
Ideálně kdybys mohla vzít i kočku, pak by mé štěstí bylo kompletní, ale uskrovním se.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 20:05 10. Jan 2012
by -darkvision-
Budu na Vás myslet, ale nezúčastním se. Bohužel, nebo vlastně v tomto případě budu radši dělat to, co dělat budu, než býti na srazu 8)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 07:25 11. Jan 2012
by Braenn
-darkvision- wrote:Budu na Vás myslet, ale nezúčastním se. Bohužel, nebo vlastně v tomto případě budu radši dělat to, co dělat budu, než býti na srazu 8)
:D zatím ještě nevíme, co budeme dělat.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 10:38 11. Jan 2012
by maliarda
Braenn wrote:
maliarda wrote:Rina by šla a lepší tedy sobota jak středa :)
Braenn - nemám brusle :( skončily kdesi neznámo kde. Nějaké aktivitě se nebráním, ale čajovna či cokoliv jiného taky není k zahození
Tak pudem někam, kam můžeš vzít děti. Chci holky vidět!
Ideálně kdybys mohla vzít i kočku, pak by mé štěstí bylo kompletní, ale uskrovním se.

:D Na kočku se budeš muset holt dojet podívat no :) jinak programově se přizpůsobím, kdyby nebyla taková kosa, mohlo se na zvířátka

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:28 11. Jan 2012
by zachy
Derken- wrote:Tady je to děs, napadne tu půlmetru denně :D

Jako v sobotu bych šel klidně, ale spíše něco pasivního jako čajka, hospoda, kino :D Protože budu asi dost unavenej :)
No když to bude takhle, možná v Praze zůstanu a popiju s váma.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:01 11. Jan 2012
by Bahnak
Já chtěl bruslit, ale když vidím tolik nadšenců do bumbání tak asi zvolíme tuto cestu. Čajka nebo hospůdka?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:59 11. Jan 2012
by Fryn
Když se ruší brusle, tak bych asi pro změnu vyrazil do hospůdky (čajce se ale taky příliš nebráním).

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:52 11. Jan 2012
by kokosak
Radši čajka. Není tam zahulíno.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 18:39 11. Jan 2012
by zachy
Já bých radši hospůdku... Tam je pivko :idea:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 20:00 11. Jan 2012
by maliarda
dávám hlas čajovně ... 8)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 20:31 11. Jan 2012
by -darkvision-
Braenn wrote:
-darkvision- wrote:Budu na Vás myslet, ale nezúčastním se. Bohužel, nebo vlastně v tomto případě budu radši dělat to, co dělat budu, než býti na srazu 8)
:D zatím ještě nevíme, co budeme dělat.
No my budeme provádět něco daleko lepšího :P

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 20:56 11. Jan 2012
by Práček
-darkvision- wrote: No my budeme provádět něco daleko lepšího :P
vy budete poslušně jezdit nahoru a dolu, z kopce! :mrgreen:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 08:03 12. Jan 2012
by Bahnak
Inu, tak čajovna no...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 08:58 12. Jan 2012
by Derken-
Shangrila?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 11:49 12. Jan 2012
by zachy
Bahnak wrote:Inu, tak čajovna no...
Podřídím se většině... ale ještě není pozdě si to rozmyslet, případně v čajovně všechny ukecat na hospodu :mrgreen: