Page 36 of 142

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 09:54 11. Oct 2012
by kucik
Prasokralik wrote:Hlavně ono se dá jako jídlo prodávat i to stažené maso z jezevce (nebo čehokolivj iného) a za opečené prodané jako jídlo je vždy víc než za syrové prodané jako trofej
Tohle jsem stejně nikdy nepochopil. Proč má hospodskej radši nějakou připáleninu dělanou nad ohněm, než čerstvý maso?

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 10:00 11. Oct 2012
by Prasokralik
Asi ze stejného důvodu, ze kterého přijde vetešníkovi syrová flákota jako trofej.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 10:08 11. Oct 2012
by -darkvision-
kucik wrote:
Prasokralik wrote:Hlavně ono se dá jako jídlo prodávat i to stažené maso z jezevce (nebo čehokolivj iného) a za opečené prodané jako jídlo je vždy víc než za syrové prodané jako trofej
Tohle jsem stejně nikdy nepochopil. Proč má hospodskej radši nějakou připáleninu dělanou nad ohněm, než čerstvý maso?

Dal by sis kus selátka opékaného nad ohnem, nebo kus selátka udělaného v troubě/na pánvi?
Z toho ohně to má lepší chuť a taky hospodskému odpadává práce se s tím masem dělat, když je už hotové.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 16:30 11. Oct 2012
by Caehan
-darkvision- wrote:
kucik wrote:
Prasokralik wrote:Hlavně ono se dá jako jídlo prodávat i to stažené maso z jezevce (nebo čehokolivj iného) a za opečené prodané jako jídlo je vždy víc než za syrové prodané jako trofej
Tohle jsem stejně nikdy nepochopil. Proč má hospodskej radši nějakou připáleninu dělanou nad ohněm, než čerstvý maso?

Dal by sis kus selátka opékaného nad ohnem, nebo kus selátka udělaného v troubě/na pánvi?
Z toho ohně to má lepší chuť a taky hospodskému odpadává práce se s tím masem dělat, když je už hotové.
Na Thálii to bude spíš kus opečeného pejska... selátek nám tu moc nepobíhá...

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 16:34 11. Oct 2012
by KaTo
Caehan wrote:...Na Thálii to bude spíš kus opečeného pejska... selátek nám tu moc nepobíhá...
...přijde na to kam chodíš. Vím o lokacích, kde je prasat víc jak poslanců v sněmovně v den, kdy se rozdávají výplatnice!

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 18:10 11. Oct 2012
by Snekoun
Prasata na tomto serveru bohužel opékat nejdou viz. druhý bod co mi vadí :roll:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 10:03 12. Oct 2012
by -RoF-
Byly prosím už upraveny kostky, aby to i při nastavení LOCAL nespamovalo PJ kanál? Díkas :wink:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 10:20 12. Oct 2012
by Prasokralik
-RoF- wrote:Byly prosím už upraveny kostky, aby to i při nastavení LOCAL nespamovalo PJ kanál? Díkas :wink:
Vono je to blbý, když si člověk hází na šikovnost při sexu... a teď to začne přitahovat DM pozornost...

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 10:26 12. Oct 2012
by -RoF-
Prasokralik wrote:
-RoF- wrote:Byly prosím už upraveny kostky, aby to i při nastavení LOCAL nespamovalo PJ kanál? Díkas :wink:
Vono je to blbý, když si člověk hází na šikovnost při sexu... a teď to začne přitahovat DM pozornost...
Jasně u některých krkolomných pozic je třeba si hodit na obratnost a tak. :twisted:
A beztak DM jsou šmíráci, ale srabi se nikdy nepřidají! :D

Ne jde o to, že jsem si chtěl zase někdy zahrát hazardní hru s kostkama na Thalii, ale DM vždy pindali, že je spamujeme. :)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 10:40 12. Oct 2012
by KaTo
-RoF- wrote:...
A beztak DM jsou šmíráci, ale srabi se nikdy nepřidají! :D ...
...nelži! :P Pamatuju minimálně JEDEN případ a DVĚ DMka, co se přidala :wink: :D !

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 10:42 12. Oct 2012
by -RoF-
KaTo wrote:
-RoF- wrote:...
A beztak DM jsou šmíráci, ale srabi se nikdy nepřidají! :D ...
...nelži! :P Pamatuju minimálně JEDEN případ a DVĚ DMka, co se přidala :wink: :D !
Jasně nějak v invisu a nebo hmmm ...... možná tuším :D :oops: :roll:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 10:43 12. Oct 2012
by KaTo
-RoF- wrote:Jasně nějak v invisu a nebo hmmm ...... možná tuším :D :oops: :roll:
:lol: :lol: Já vím a souhlasím s tebou, že na foru bych to nepitval :lol: :lol: :lol: :lol: !

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 10:45 12. Oct 2012
by -RoF-
KaTo wrote:
-RoF- wrote:Jasně nějak v invisu a nebo hmmm ...... možná tuším :D :oops: :roll:
:lol: :lol: Já vím a souhlasím s tebou, že na foru bych to nepitval :lol: :lol: :lol: :lol: !
Asi to prokecnu, co za nabídneš za mlčení? Hmm? ...A beztak pakuj spamovat do spamu. :evil:

Já prosím o odpověd na to zda byly opraveny ty kostky. :)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 11:01 12. Oct 2012
by Molly23
Jo, nějakej systém přes lomítka snad už je od Myproňě nahranej. Ted si z hlavy nepamatuji zda ti to ukáže /help nebo jak to je, sám nevím jak ty kostky fungujou, zapomněl jsem to. Vím že se ti ukazují v bojovém logu a lidem kousek okolo.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 11:03 12. Oct 2012
by kucik
/pc hod

Posílá to všem v okolí šesti metrů.