Page 36 of 48

Re: Par dotazu novacka

Posted: 09:17 28. Sep 2012
by rosnicka
to je v robach, netusim jake cislo ale jde to i u cloveka

Re: Par dotazu novacka

Posted: 19:01 28. Sep 2012
by Bahnak
Ten z rób vypadá divně, osobně bych spíše šáhnul po tom vzhledu hlavy, ale je to věc názoru.
Proklikej se vzhledy rób - buď ve hře nebo v toolu.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 18:17 07. Oct 2012
by Barbar321
Mám dotaz. Jak je to s nastavením oblíbenosti ve hře. Jedná se o čistě systémovou záležitost pro OOC reakci nebo se jedná o IC informaci?

tj. když si někdo nastaví nepřátelství vůči mé postavě, ta ho potká, pozná, že se jedná o postavu, která může (systémově) zaútočit? Znamená tedy nepřátelství, že druhá postava třeba zaujímá bojové postavení, výhružně se šklebí, bojově švihá zbraní a já nevím co ještě nebo jen to, aby si hráč uvědomil, že nemusí být vše v pořádku.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 18:25 07. Oct 2012
by xxxMajkyxxx
Dislike je pouze systemova zalezitost, tudiz OOC informace.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 09:43 08. Oct 2012
by -RoF-
Barbar321 wrote:Mám dotaz. Jak je to s nastavením oblíbenosti ve hře. Jedná se o čistě systémovou záležitost pro OOC reakci nebo se jedná o IC informaci?

tj. když si někdo nastaví nepřátelství vůči mé postavě, ta ho potká, pozná, že se jedná o postavu, která může (systémově) zaútočit? Znamená tedy nepřátelství, že druhá postava třeba zaujímá bojové postavení, výhružně se šklebí, bojově švihá zbraní a já nevím co ještě nebo jen to, aby si hráč uvědomil, že nemusí být vše v pořádku.
Když ho potkáš někde v městě nebo tak, je to prostě OOC.

Ale věř, že když potkáš někoho v odporu mimo město, tak si ho z největší pravděpodobností ani nevšímneš a probereš se v očistci :D :twisted:. Páč tě s nějvětší pravděpodobností zPKčkuje.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 09:51 08. Oct 2012
by Barbar321
-RoF- wrote: Ale věř, že když potkáš někoho v odporu mimo město, tak si ho z největší pravděpodobností ani nevšímneš a probereš se v očistci :D :twisted:. Páč tě s nějvětší pravděpodobností zPKčkuje.
Všiml a nezabil. Jenže já nevěděl, jak na to mám reagovat :(

Re: Par dotazu novacka

Posted: 10:03 08. Oct 2012
by Nalkanar
A některé postavy mohou být značně nepřátelské i bez vyhlášení odporu. A pak jeden klik... :twisted:

Re: Par dotazu novacka

Posted: 10:38 08. Oct 2012
by Absinthorix
-RoF- wrote:
Barbar321 wrote:Mám dotaz. Jak je to s nastavením oblíbenosti ve hře. Jedná se o čistě systémovou záležitost pro OOC reakci nebo se jedná o IC informaci?

tj. když si někdo nastaví nepřátelství vůči mé postavě, ta ho potká, pozná, že se jedná o postavu, která může (systémově) zaútočit? Znamená tedy nepřátelství, že druhá postava třeba zaujímá bojové postavení, výhružně se šklebí, bojově švihá zbraní a já nevím co ještě nebo jen to, aby si hráč uvědomil, že nemusí být vše v pořádku.
Když ho potkáš někde v městě nebo tak, je to prostě OOC.

Ale věř, že když potkáš někoho v odporu mimo město, tak si ho z největší pravděpodobností ani nevšímneš a probereš se v očistci :D :twisted:. Páč tě s nějvětší pravděpodobností zPKčkuje.
Jistě jsi chtěl říct, že tě kvalitně a zábavně zRPčkuje

Re: Par dotazu novacka

Posted: 11:57 08. Oct 2012
by Radim
Posledně jsem to byl Barbare já na koho si asi narazil.Pokud ti můžu sdělit svůj názor na tu dannou situaci tak na to,že jsi nevěděl jak reagovat jsi se snažil zachránit si svůj zadek za to jsi vyváznul živý.Jen málo lidí to dělá jinak než bez souboje a nemyslím si,že střílím zase tak vedle :roll: .I když to každý ví stále kvůli tomu budou rozbroje přesto spolu na tomhle serveru stále hrajem na tom něco bude ne?

Re: Par dotazu novacka

Posted: 12:20 08. Oct 2012
by Barbar321
Radim wrote:Posledně jsem to byl Barbare já na koho si asi narazil.Pokud ti můžu sdělit svůj názor na tu dannou situaci tak na to,že jsi nevěděl jak reagovat jsi se snažil zachránit si svůj zadek za to jsi vyváznul živý.Jen málo lidí to dělá jinak než bez souboje a nemyslím si,že střílím zase tak vedle :roll: .I když to každý ví stále kvůli tomu budou rozbroje přesto spolu na tomhle serveru stále hrajem na tom něco bude ne?
Nene, to nebyla ta situace. Když na někoho narazím dole, budu se snažít na 95% zdrhnout hlava nehlava. S tím prostě počítám. Jsem na nepřátelském území. Stejně tak teď i oblast prahvozdu, kterou si jako svou doménu zabírají drowáci. No a nemaskovaného drowa snad postava pozná i na dálku :D

Toto byla situace z povrchu (ze včerejška), kdy jsem o dotyčném věděl, že se běžně pohybuje i v Karatě. Navíc jeden z jejich party měl nastavený odpor a druhý ne. Takže jsem vůbec netušil, která bije.

Teď už vím, že se jedná jen o OOC informaci, což bude bohužel dost málo na to, abych si nešel popovídat s pekelným pánem :(

Re: Par dotazu novacka

Posted: 12:55 08. Oct 2012
by rosnicka
Radim wrote:Posledně jsem to byl Barbare já na koho si asi narazil.Pokud ti můžu sdělit svůj názor na tu dannou situaci tak na to,že jsi nevěděl jak reagovat jsi se snažil zachránit si svůj zadek za to jsi vyváznul živý.Jen málo lidí to dělá jinak než bez souboje a nemyslím si,že střílím zase tak vedle :roll: .I když to každý ví stále kvůli tomu budou rozbroje přesto spolu na tomhle serveru stále hrajem na tom něco bude ne?
jo nekdy je super se z toho vykecat, kdysi s jinou postavou na svem zacatku jsem se asi na 9 levelu pustila do azhaela, pac jsem se ho lekla a jeste jsem nevedela ze to je hrac ale byla aspon sranda

Re: Par dotazu novacka

Posted: 13:29 08. Oct 2012
by Radim
Mě se to líbilo s Barbarem,byl jsem první den aktivní po pauze v podtemnu s preferovanou postavou a hned takové rozptýlení.Snažil se co mohl,ale stejně sem ho ve čtvrté lokaci dostal do kouta,mimochodem smekám,že se utíkal tak dlouho :twisted: .Víc takový hráčů jako on.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 13:54 08. Oct 2012
by Barbar321
Radim wrote:Mě se to líbilo s Barbarem,byl jsem první den aktivní po pauze v podtemnu s preferovanou postavou a hned takové rozptýlení.Snažil se co mohl,ale stejně sem ho ve čtvrté lokaci dostal do kouta,mimochodem smekám,že se utíkal tak dlouho :twisted: .Víc takový hráčů jako on.
Kdybych věděl kam, budu utíkat dýl :wall:

Kažkopádně, i když byla fajn IC hra, doufám, že si jí nebudu muset už nikdy zopakovat :D

Drowům zmar, zmar, zmar. :twisted:

Re: Par dotazu novacka

Posted: 15:34 13. Oct 2012
by Caehan
Je vůbec možné udělat v truhlařině výjimečný kus, který má bonusy proti zvěři? (myslím střelné zbraně)

(nebo čemukoliv jinému... třeba žebrákům, jednonohým opilcům a podobně... spíš mě zajímá ten typ bonusu, ne cílová skupina, které by měl ubližovat)

Re: Par dotazu novacka

Posted: 23:51 15. Oct 2012
by Prasokralik
Jak přesně funguje pronájem bytu? Jak zjistím kolik mám ještě zaplaceno? Když narvu úředníkovi několikrát za sebou nájem, znamená to že jsem si nájem opravdu prodloužil třeba o 4 roky celkem?