Re: World of Tanks
Posted: 07:55 28. Jun 2012
Něco pro srandu


Nech ho nebo se nebudu mít čim bavit ráno u kafe.-RoF- wrote:Zase to tolik neprožívej missaku.
Mno, s tímhle bych byl docela opatrnýMolly23 wrote:... A to s tím Bisonem není detail! Probůh, to je jako by jsi napsal místo Tigera Leichtraktor. Jedná se prostě o úplně jiný stroj. Bison byl založen na podvozku Pz II, zatímco Sturmpanzer I ("Bison" ve WoT) na podvozku Pz I. Strmpz I je ona krabice co je na obrázku s tou KV 2, Bison je takovej ten nákladák, 3. tier německé arty, tedy Strmpz II. Zkusím jim do WoT napsat a uvidím co mi odpoví. ...
Tohle vysvětlení by asi sedělo nejvíc.Molly23 wrote:... U těch sturmpanzerů fakt nevím, hledal jsem stroj pod heslem Bison SPG a když vyloučím odkazy na WoT tak mi to vyhazuje stroje Sturmpanzera I, II a dokonce i Grilla. Bison se těmto strojům možná říkalo právě proto, že používali stejnou zbran a to sIG 33 ráže 150mm.