Page 36 of 41

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 20:07 03. Nov 2013
by Bahnak
Tiery: 1,2,3,5.7,8.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 20:14 03. Nov 2013
by kucik
Tiery 3-8.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 20:22 03. Nov 2013
by de Aers
5,6,9

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 08:54 04. Nov 2013
by Puxina
Tak za sebe jsem tam ještě něco doplnil. Theogill se samozřejmě počítá i jako Awadar :).
Puxina wrote:tier 2, 4, 5 nebo 6....7,8,9,10
Theogil I wrote:Nám je to fuk, ale 10 nemáme.
Bahnak wrote:Tiery: 1,2,3,5.7,8.
kucik wrote:Tiery 3-8.
de Aers wrote:5,6,9
Diemo wrote:1-10

Takže to zatím máme (od 7 hráčů):

Tier 1 - 4x
Tier 2 - 5x
Tier 3 - 5x
Tier 4 - 5x
Tier 5 - 7x
Tier 6 - 6x
Tier 7 - 6x
Tier 8 - 6x
Tier 9 - 5x
Tier 10 - 2x

Zatím tedy vedou tanky 5. třídy a pak 6,7 a 8 ;)

Samozřejmě domlouvání dvojic nechám už na vás jak si to rozhodnete ;) .

Pište i ostatní, ať to dáme nějak dohromady.
Díkas ;)

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 09:05 04. Nov 2013
by Diemo
1-10

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 09:31 04. Nov 2013
by Puxina
Diemo wrote:1-10
Aktualizováno. ;)

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 10:18 04. Nov 2013
by Theogil I
Puxina wrote:Tak za sebe jsem tam ještě něco doplnil. Theogill se samozřejmě počítá i jako Awadar :).
[Díkas ;)
Dobře dumáš plantážníku, mi jsme zaměnitelní. :)

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 10:30 04. Nov 2013
by Puxina
Theogil I wrote:
Puxina wrote:Tak za sebe jsem tam ještě něco doplnil. Theogill se samozřejmě počítá i jako Awadar :).
[Díkas ;)
Dobře dumáš plantážníku, mi jsme zaměnitelní. :)
:)

Jinak zatím je nás 7, což je fajn počet, ale když přibudou další hráči, tak by šlo klidně postavit i 6 dvojic a víc. To by bylo fajn :)

Jinak by se to asi hrálo stylem každý s každým ne? Má to lepší vypovídací hodnotu.

Samozřejmě se i dál hlaste do turnaje jednotlivců pro 6. tiery. Zatím je tam Puxina, Theogil, kucik.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 20:25 04. Nov 2013
by klobouk
Prej sem mám něco napsat. Takže: "Já vás zdravím z fronty. Poštu obsadili japonci. Až ji osvobodíme, pošlu pohled."

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 20:39 04. Nov 2013
by Fryn
Ok, máme nástřel toho s čím může každý jet. Teď bych chtěl, abyste závazně jmenovali max. dva tiery, které byste rádi hráli, tak jak jsem naznačoval už předtím.

Za sebe nominuju 3. a 7. tier. Napiště taky prosím s kým budete hrát v týmu (pokud už víte). Já domluvil spolupráci s Myrpou (pokud to tady nevyvrátí :) ).
Puxina wrote:... Ale bude to stále bez zlaté munice a tak dále? :) ...
Bude, ale do dvojic uvažuju, že by se aspoň povolily konzumní věci jako opravy, lékárničky atd... .

Jinak se přihlašuju i do šestého turnaj, nominuju T-34-85 a hlasuju pro mapu Siegfried Line.

EDIT: Nominace pro šestý turnaj se uzavřou tento týden v neděli o půlnoci. Nominace do turnaje dvojic zatím nemají pevný termín. Nebo-li, poběží podle potřeby dokud se nevybere tier, který se pojede a nevytvoří dostatečný počet týmů.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 21:50 04. Nov 2013
by Puxina
Puxina wrote:
Puxina wrote:tier 2, 4, 5 nebo 6....7,8,9,10
Theogil I wrote:Nám je to fuk, ale 10 nemáme.
Bahnak wrote:Tiery: 1,2,3,5.7,8.
kucik wrote:Tiery 3-8.
de Aers wrote:5,6,9
Diemo wrote:1-10
Fryn wrote:Za sebe nominuju 3. a 7. tier.
Takže to zatím máme (od 8 hráčů):

Tier 1 - 4x
Tier 2 - 5x
Tier 3 - 6x
Tier 4 - 5x
Tier 5 - 7x
Tier 6 - 6x
Tier 7 - 7x
Tier 8 - 6x
Tier 9 - 5x
Tier 10 - 2x

Dvojice:
Fryn, Myrpa
Puxina, de Aers
Theogil, Awadar
Aktualizováno

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 21:51 04. Nov 2013
by Puxina
Ale aby to zase nedopadlo tak, že třeba se vybere tier, který třeba někdo nemá a tak.

Jinak já budu ve dvojici s de Aersem :wink:

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 10:26 05. Nov 2013
by Theogil I
Tak já s bráchou, ale z domucení :).

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 11:57 05. Nov 2013
by Bahnak
Tak co Kuciku, jdeš se mnou do teamu nebo zůstanu na ocet?

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 12:03 05. Nov 2013
by kucik
Bahnak wrote:Tak co Kuciku, jdeš se mnou do teamu nebo zůstanu na ocet?
Jasně, jdem do toho.