Page 36 of 331

Re: Poděkování

Posted: 23:16 28. Nov 2008
by Phantorris
Chtěl bych poděkovat hráčum diablo123 a xMarcosx za příjemné spestření Pugorovo procházky kolem hřbitova. Když ste mu ale nakonec vyřízli to srdce, tak ste ho měly poslat za rohatym doopravdy, mělo by to větší grády :wink: :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 23:33 28. Nov 2008
by Marvin
Dakujem za dnesnu vecernu hru s trpaslikmi Boendalom a Boindilom, bolo to moc fajn :)
A samozrejme dakujem a velmi si cenim Calimeho vsuvky s namol ozralymi zlobrami :D, hodne som sa u toho pobavil :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 11:58 29. Nov 2008
by MaSo
Dík Phantorrisovi za to že se nechal tak hezky obětovat :-D ale tož viš co... zas sme tě nechtěli uplně zabjet bo vime jak si tady dycky někdo stežuje jak kdesik umřel a přišel o expy a tak :-D ale pro přiště už vime :P

Re: Poděkování

Posted: 15:03 30. Nov 2008
by Radim
Díky Terk,Rokovi a BU za včerejší dlouhou a náročnou výpravu!!!!!Jen škoda že bylo už tak pozdě a docházeli nám zásoby.Rád bych to zopakoval a tentokrát to prošel ještě dále.

A nakopal jim tam dole zadky :twisted: :twisted: :twisted:

Lektor pana BU Carcaroth

Re: Poděkování

Posted: 23:12 30. Nov 2008
by Neithan1
Udelujem kratovi titul Mister tazkej vahy v improvizacii.

Re: Poděkování

Posted: 23:55 30. Nov 2008
by Kiri
Taky se pridavam, diky i zbytku ZP :) a snad zase ve stredu :)
Ten zavre nemel chybu :D:D:D:D vyborne sem se bavil :)

Re: Poděkování

Posted: 01:17 01. Dec 2008
by LDamian
Velmi pekny quest, dekuji Kratovi i ostatnim co se zucastnili. :)

Re: Poděkování

Posted: 08:25 01. Dec 2008
by Theogil I
Marvin wrote:Dakujem za dnesnu vecernu hru s trpaslikmi Boendalom a Boindilom, bolo to moc fajn :)
A samozrejme dakujem a velmi si cenim Calimeho vsuvky s namol ozralymi zlobrami :D, hodne som sa u toho pobavil :mrgreen:
Co pobavil, málem jsem si cvrkl do textilu, zvláště ve chvíli kdy jsme obíhali ten vykotlanej strom ... díky všem zúčastněným za hezký večer.

Re: Poděkování

Posted: 18:37 01. Dec 2008
by DenGrasse
chci poděkovat Žoržovi za příspěvky k historii světa... neni nic hezčího než když se obrazy dějin vynořují z hlubin zapomnění...

PS: bacha na neitana brejlobijce... má nás na mušce!!! :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 23:50 02. Dec 2008
by nomis_b
Dost me dojalo, kdyz po mne dnes v ivory chteli at si sundam helmu a identifikuju se .
Moc se ti to povedlo Kuciku. a ty volby, ze bych je treba mohl zkusit premluvit a tak.. fakt krasa.
Snad budou ty hnusny mrtvaky zabijet na potkani !
jeste sem zvedav, co udelaji na lidi v neviditelnosti.

//Kucik: Dik. Kdyz nevidi, tak nevidi. Straze na Thalii nejsou supermani s TS ani nic podobnyho, ale obycejny vojaci, coz povazuju stale za velkej klad. ;)

Re: Poděkování

Posted: 10:22 30. Dec 2008
by Theogil I
Díky všem zúčastněným za včerejší procházku na sever. Největší dík pak patří mistru Hromburácovi za to že nás napojil a nakrmil zadarmiko jenom proto, že jsme si venku hráli na čertíčky se sněžnýma orkama co mu bušili na dveře.

*Žorži díky, bylo to skvělé, konečně jsem viděl část trpasličího komanda v akci a věru bylo na co koukat.* :)

Re: Poděkování

Posted: 03:04 02. Jan 2009
by paja13
dikec magovi a bojovnici (Gotride a Korino) ze vytahly elfku od kotle na vylet zabava super a zauzlovanej konec super jeste vic :o)

Re: Poděkování

Posted: 11:39 03. Jan 2009
by Anderson I
Chtěl bych poděkovat Rejtymu, že se hned po pádu serveru vrhnul do „rozvášněného davu“ a začal rozdávat ztracené zkušenosti a zlaťáčky. Sice trochu zamrzí, že druhý pád serveru (kolem 23 hod) to zase vrátil na začátek, ale ta snaha se cení. Děkuji.

Re: Poděkování

Posted: 23:32 17. Jan 2009
by Gorrgorroth
Dik žoržovi za armádní Q.

Re: Poděkování

Posted: 13:37 18. Jan 2009
by Theogil I
Velký dík Kráťovi za Q s démonem ... bylo to naprosto úžasné ... můžete se těšit na obrázky a povídání :D .