Page 36 of 331
Re: Poděkování
Posted: 23:16 28. Nov 2008
by Phantorris
Chtěl bych poděkovat hráčum diablo123 a xMarcosx za příjemné spestření Pugorovo procházky kolem hřbitova. Když ste mu ale nakonec vyřízli to srdce, tak ste ho měly poslat za rohatym doopravdy, mělo by to větší grády

Re: Poděkování
Posted: 23:33 28. Nov 2008
by Marvin
Dakujem za dnesnu vecernu hru s trpaslikmi Boendalom a Boindilom, bolo to moc fajn

A samozrejme dakujem a velmi si cenim Calimeho vsuvky s namol ozralymi zlobrami

, hodne som sa u toho pobavil

Re: Poděkování
Posted: 11:58 29. Nov 2008
by MaSo
Dík Phantorrisovi za to že se nechal tak hezky obětovat

ale tož viš co... zas sme tě nechtěli uplně zabjet bo vime jak si tady dycky někdo stežuje jak kdesik umřel a přišel o expy a tak

ale pro přiště už vime

Re: Poděkování
Posted: 15:03 30. Nov 2008
by Radim
Díky Terk,Rokovi a BU za včerejší dlouhou a náročnou výpravu!!!!!Jen škoda že bylo už tak pozdě a docházeli nám zásoby.Rád bych to zopakoval a tentokrát to prošel ještě dále.
A nakopal jim tam dole zadky
Lektor pana BU Carcaroth
Re: Poděkování
Posted: 23:12 30. Nov 2008
by Neithan1
Udelujem kratovi titul Mister tazkej vahy v improvizacii.
Re: Poděkování
Posted: 23:55 30. Nov 2008
by Kiri
Taky se pridavam, diky i zbytku ZP

a snad zase ve stredu
Ten zavre nemel chybu

:D:D:D vyborne sem se bavil

Re: Poděkování
Posted: 01:17 01. Dec 2008
by LDamian
Velmi pekny quest, dekuji Kratovi i ostatnim co se zucastnili.

Re: Poděkování
Posted: 08:25 01. Dec 2008
by Theogil I
Marvin wrote:Dakujem za dnesnu vecernu hru s trpaslikmi Boendalom a Boindilom, bolo to moc fajn

A samozrejme dakujem a velmi si cenim Calimeho vsuvky s namol ozralymi zlobrami

, hodne som sa u toho pobavil

Co pobavil, málem jsem si cvrkl do textilu, zvláště ve chvíli kdy jsme obíhali ten vykotlanej strom ... díky všem zúčastněným za hezký večer.
Re: Poděkování
Posted: 18:37 01. Dec 2008
by DenGrasse
chci poděkovat Žoržovi za příspěvky k historii světa... neni nic hezčího než když se obrazy dějin vynořují z hlubin zapomnění...
PS: bacha na neitana brejlobijce... má nás na mušce!!!

Re: Poděkování
Posted: 23:50 02. Dec 2008
by nomis_b
Dost me dojalo, kdyz po mne dnes v ivory chteli at si sundam helmu a identifikuju se .
Moc se ti to povedlo Kuciku. a ty volby, ze bych je treba mohl zkusit premluvit a tak.. fakt krasa.
Snad budou ty hnusny mrtvaky zabijet na potkani !
jeste sem zvedav, co udelaji na lidi v neviditelnosti.
//Kucik: Dik. Kdyz nevidi, tak nevidi. Straze na Thalii nejsou supermani s TS ani nic podobnyho, ale obycejny vojaci, coz povazuju stale za velkej klad. 
Re: Poděkování
Posted: 10:22 30. Dec 2008
by Theogil I
Díky všem zúčastněným za včerejší procházku na sever. Největší dík pak patří mistru Hromburácovi za to že nás napojil a nakrmil zadarmiko jenom proto, že jsme si venku hráli na čertíčky se sněžnýma orkama co mu bušili na dveře.
*Žorži díky, bylo to skvělé, konečně jsem viděl část trpasličího komanda v akci a věru bylo na co koukat.*

Re: Poděkování
Posted: 03:04 02. Jan 2009
by paja13
dikec magovi a bojovnici (Gotride a Korino) ze vytahly elfku od kotle na vylet zabava super a zauzlovanej konec super jeste vic :o)
Re: Poděkování
Posted: 11:39 03. Jan 2009
by Anderson I
Chtěl bych poděkovat Rejtymu, že se hned po pádu serveru vrhnul do „rozvášněného davu“ a začal rozdávat ztracené zkušenosti a zlaťáčky. Sice trochu zamrzí, že druhý pád serveru (kolem 23 hod) to zase vrátil na začátek, ale ta snaha se cení. Děkuji.
Re: Poděkování
Posted: 23:32 17. Jan 2009
by Gorrgorroth
Dik žoržovi za armádní Q.
Re: Poděkování
Posted: 13:37 18. Jan 2009
by Theogil I
Velký dík Kráťovi za Q s démonem ... bylo to naprosto úžasné ... můžete se těšit na obrázky a povídání

.