Page 37 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 23:02 18. Apr 2009
by Pajule
Rejty wrote:monstera wrote:Daanri wrote:No mozes tam sediet i teraz pekne na vonkajsej terase, nic sa natom nezmenilo.
akorát že tam není pořádně vidět kvůli střeše...
Mně to ohniště přišlo takový romantičtější.
a hlavně to bylo o něčem jinym při tom ohni , takoví víc o tom , že se tam sedlo a každej se se sebou bavil...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 03:04 19. Apr 2009
by Miky
Žorž wrote:Vždyť se tady jedná i o naprosto jednoduchou úvahu podle pravidel volnýho trhu.
Nejedná, proto kolabuje
Ohýnek byl lepší, protože tam byli všichni pospolu. Mohlo by se to trochu poupravit, místo krbu dál doprostřed ohniště, okolo lavičky, stříška a nějaká místa k sezení by mohli být kousek bokem. Taky by tam mohla občas přijít servírka ať nemá pan Krkovička na pozemku darmožrouty.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:39 19. Apr 2009
by Marvin
Tiez mi chyba stare, dobre .. ohniste

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:10 19. Apr 2009
by Skipp
Aj mne sa paci viacej hospudka,mam rad hospudky,najradsej by som v nich presedel cele dni,len keby sa tam nieco dialo.
A sinta moc nad pivom neslinta cize,tak
EDIT: Ohnicek by bodol u niekoho na terazse(teda ked uz to ma byt v meste ci v dedine) Keby mal niekto dom s ohniskoom na dvore a pozyval by nas na opekacky

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:14 19. Apr 2009
by Prometheus
Bratrstvo lesni moudrosti moze obcas zorganizovat opekacku a bohapustu ozranparty v Shardone

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:17 19. Apr 2009
by Skipp
Prometheus wrote:Bratrstvo lesni moudrosti moze obcas zorganizovat opekacku a bohapustu ozranparty v Shardone

Bleeeeh, nesuhlasim...pozeram sa na tento napad asi takisto ako keby mal niekto navrhnut hromadnu party plnu ozranov u mna doma v cistom, upratanom byte

ale ja viem ze si len zartoval
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:41 19. Apr 2009
by Krata
pravda že ohníček skoro nutil ke konverzaci, všichni seděli pospolu.. takhle je více stolů a každej si sedne jinam
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:19 19. Apr 2009
by Neithan1
tiez mi chyba stare dobre.. pockajte si nato.. ohniste !
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:00 19. Apr 2009
by Marvin
Krata wrote:pravda že ohníček skoro nutil ke konverzaci, všichni seděli pospolu.. takhle je více stolů a každej si sedne jinam
bol tam i viac taky nadych fantasy atmosfery

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:25 19. Apr 2009
by Pajule
zrušila bych terasu hospody , třebas , že tam přišel nějakej pomatenej cvok , co to zničil a chudák krkovička nemá penízky na novou , tak udělá jenom ohniště a kolem nějaký lavičky...a nebo udělat ohen úplně jinde , ale to by nebyl ten efekt...
a na vííc ono kdo by furt dřepěl ve městě to si radějc zajdu do vesnice Doubkov , nebo do krásného Gruberíku...škoda , že tam moc lidí nechodí , páč je taky dost hezkej , ale ohniště tam taky neni

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:53 19. Apr 2009
by Skipp
Pajule wrote:zrušila bych terasu hospody , třebas , že tam přišel nějakej pomatenej cvok , co to zničil a chudák krkovička nemá penízky na novou , tak udělá jenom ohniště a kolem nějaký lavičky...a nebo udělat ohen úplně jinde , ale to by nebyl ten efekt...
a na vííc ono kdo by furt dřepěl ve městě to si radějc zajdu do vesnice Doubkov , nebo do krásného Gruberíku...škoda , že tam moc lidí nechodí , páč je taky dost hezkej , ale ohniště tam taky neni

Ano a v tom doubkove keby hra trocha veselsia hudba tak by sme sa tam aj vsetci spolocne radovali a tesili

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 17:14 19. Apr 2009
by Miky
Na každém serveru je nějaké místečko kde se koncentrujou avataři (nejvíc se mi líbil ohníček u hraničářů na Alhambrii

). Tady je to jednoznačně Ivory, takže pokud se to tam trochu upraví, učitě se tam bude častěji vysedávat a kafrat.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:46 19. Apr 2009
by Pajule
to ej tim , že kdysi malinkatá ves ivory je městooo

a stejně o tom všichni mluví jako o vsi...teda aspon mylsim , že ej to městečko né?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 20:00 19. Apr 2009
by innfra
No největší koncentraci avatarů zajišťujou poslední dobu Karathský dílny, někdy je tam tolik lidí, že nevim jestli projdu dveřma ven

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 20:09 19. Apr 2009
by Jonny
Spíš než o ohništi je to o vůli hráčů. Proč se nezeptat těch co seděj u stolů co je v okolí novýho, nebo si přisednout? Já když procházím kolem, tak si vždycky na pivo a na nějaký to jídlo sednu, ale vídám většinou akorát ty běžce, a ty budou probíhat vokolo ať tam bude ohniště nebo hospoda...A když už se tu řešilo co bylo dřív, tak dřív se dalo dát dohromady nějakou bandu nebo pitku jednoduše i v samotný hospodě, která teď slouží jenom jako koridor do pokojů a ven...