Page 37 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 23:02 18. Apr 2009
by Pajule
Rejty wrote:
monstera wrote:
Daanri wrote:No mozes tam sediet i teraz pekne na vonkajsej terase, nic sa natom nezmenilo.
akorát že tam není pořádně vidět kvůli střeše...
Mně to ohniště přišlo takový romantičtější.

a hlavně to bylo o něčem jinym při tom ohni , takoví víc o tom , že se tam sedlo a každej se se sebou bavil...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 03:04 19. Apr 2009
by Miky
Žorž wrote:Vždyť se tady jedná i o naprosto jednoduchou úvahu podle pravidel volnýho trhu.
Nejedná, proto kolabuje :wink:



Ohýnek byl lepší, protože tam byli všichni pospolu. Mohlo by se to trochu poupravit, místo krbu dál doprostřed ohniště, okolo lavičky, stříška a nějaká místa k sezení by mohli být kousek bokem. Taky by tam mohla občas přijít servírka ať nemá pan Krkovička na pozemku darmožrouty.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:39 19. Apr 2009
by Marvin
Tiez mi chyba stare, dobre .. ohniste :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:10 19. Apr 2009
by Skipp
Aj mne sa paci viacej hospudka,mam rad hospudky,najradsej by som v nich presedel cele dni,len keby sa tam nieco dialo.
A sinta moc nad pivom neslinta cize,tak :?

EDIT: Ohnicek by bodol u niekoho na terazse(teda ked uz to ma byt v meste ci v dedine) Keby mal niekto dom s ohniskoom na dvore a pozyval by nas na opekacky :D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:14 19. Apr 2009
by Prometheus
Bratrstvo lesni moudrosti moze obcas zorganizovat opekacku a bohapustu ozranparty v Shardone :lol:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:17 19. Apr 2009
by Skipp
Prometheus wrote:Bratrstvo lesni moudrosti moze obcas zorganizovat opekacku a bohapustu ozranparty v Shardone :lol:

Bleeeeh, nesuhlasim...pozeram sa na tento napad asi takisto ako keby mal niekto navrhnut hromadnu party plnu ozranov u mna doma v cistom, upratanom byte :)
ale ja viem ze si len zartoval

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:41 19. Apr 2009
by Krata
pravda že ohníček skoro nutil ke konverzaci, všichni seděli pospolu.. takhle je více stolů a každej si sedne jinam

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:19 19. Apr 2009
by Neithan1
tiez mi chyba stare dobre.. pockajte si nato.. ohniste !

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:00 19. Apr 2009
by Marvin
Krata wrote:pravda že ohníček skoro nutil ke konverzaci, všichni seděli pospolu.. takhle je více stolů a každej si sedne jinam
bol tam i viac taky nadych fantasy atmosfery :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:25 19. Apr 2009
by Pajule
zrušila bych terasu hospody , třebas , že tam přišel nějakej pomatenej cvok , co to zničil a chudák krkovička nemá penízky na novou , tak udělá jenom ohniště a kolem nějaký lavičky...a nebo udělat ohen úplně jinde , ale to by nebyl ten efekt...

a na vííc ono kdo by furt dřepěl ve městě to si radějc zajdu do vesnice Doubkov , nebo do krásného Gruberíku...škoda , že tam moc lidí nechodí , páč je taky dost hezkej , ale ohniště tam taky neni :?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:53 19. Apr 2009
by Skipp
Pajule wrote:zrušila bych terasu hospody , třebas , že tam přišel nějakej pomatenej cvok , co to zničil a chudák krkovička nemá penízky na novou , tak udělá jenom ohniště a kolem nějaký lavičky...a nebo udělat ohen úplně jinde , ale to by nebyl ten efekt...

a na vííc ono kdo by furt dřepěl ve městě to si radějc zajdu do vesnice Doubkov , nebo do krásného Gruberíku...škoda , že tam moc lidí nechodí , páč je taky dost hezkej , ale ohniště tam taky neni :?

Ano a v tom doubkove keby hra trocha veselsia hudba tak by sme sa tam aj vsetci spolocne radovali a tesili :mrgreen:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:14 19. Apr 2009
by Miky
Na každém serveru je nějaké místečko kde se koncentrujou avataři (nejvíc se mi líbil ohníček u hraničářů na Alhambrii :wink: ). Tady je to jednoznačně Ivory, takže pokud se to tam trochu upraví, učitě se tam bude častěji vysedávat a kafrat.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:46 19. Apr 2009
by Pajule
to ej tim , že kdysi malinkatá ves ivory je městooo :twisted: a stejně o tom všichni mluví jako o vsi...teda aspon mylsim , že ej to městečko né? :twisted:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 20:00 19. Apr 2009
by innfra
No největší koncentraci avatarů zajišťujou poslední dobu Karathský dílny, někdy je tam tolik lidí, že nevim jestli projdu dveřma ven :mrgreen: :mrgreen:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 20:09 19. Apr 2009
by Jonny
Spíš než o ohništi je to o vůli hráčů. Proč se nezeptat těch co seděj u stolů co je v okolí novýho, nebo si přisednout? Já když procházím kolem, tak si vždycky na pivo a na nějaký to jídlo sednu, ale vídám většinou akorát ty běžce, a ty budou probíhat vokolo ať tam bude ohniště nebo hospoda...A když už se tu řešilo co bylo dřív, tak dřív se dalo dát dohromady nějakou bandu nebo pitku jednoduše i v samotný hospodě, která teď slouží jenom jako koridor do pokojů a ven...