Re: Pady serveru
Posted: 14:28 07. Jun 2010
taky to mam nejaky kousli a to jsem mel sakra zrovna rande 
Vždy se najde něco co ti to pokazí.PiAn0 wrote:to jsem mel sakra zrovna rande
rande sem rande tam,ale ja mam schovanych 10 kuzi v cizim batohuPiAn0 wrote:taky to mam nejaky kousli a to jsem mel sakra zrovna rande
Co bys čekal od serveru, který je na území bývalé socialistické republiky, která byla zvyklá plnit vždy a vše na 101+ procentPiAn0 wrote:Kdo by kdy rekl ze 101% je malo
Thenesen wrote:vydrzel hodne dlouho online
Jakýkoli procento který tam uvidíš je málo. počkej dokud procenta úplně nezmizí.PiAn0 wrote:Kdo by kdy rekl ze 101% je malo
On těch 101% si načte, ale ještě si je musí přeslabikovat....PiAn0 wrote:Kdo by kdy rekl ze 101% je malo
ty taky musíš všechno napráskatkucik wrote:No...protože se tou dobou vždy logoval nějaký DM.
Takže DMLuelle wrote:ty taky musíš všechno napráskatkucik wrote:No...protože se tou dobou vždy logoval nějaký DM.