Page 37 of 51

Re: Pady serveru

Posted: 14:28 07. Jun 2010
by PiAn0
taky to mam nejaky kousli a to jsem mel sakra zrovna rande :evil:

Re: Pady serveru

Posted: 14:29 07. Jun 2010
by Tretas
PiAn0 wrote:to jsem mel sakra zrovna rande :evil:
Vždy se najde něco co ti to pokazí. :wink: :mrgreen:

Re: Pady serveru

Posted: 14:51 07. Jun 2010
by turiel
PiAn0 wrote:taky to mam nejaky kousli a to jsem mel sakra zrovna rande :evil:
rande sem rande tam,ale ja mam schovanych 10 kuzi v cizim batohu :twisted:

Re: Pady serveru

Posted: 15:00 07. Jun 2010
by zachy
Hm.... 101% načteno a už se to nějakou chvíli nehejbe.. začíná... nabííííííhat absťáááák!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Re: Pady serveru

Posted: 15:04 07. Jun 2010
by PiAn0
Kdo by kdy rekl ze 101% je malo :D

Re: Pady serveru

Posted: 15:08 07. Jun 2010
by maku
PiAn0 wrote:Kdo by kdy rekl ze 101% je malo :D
Co bys čekal od serveru, který je na území bývalé socialistické republiky, která byla zvyklá plnit vždy a vše na 101+ procent :wink:

Re: Pady serveru

Posted: 15:12 07. Jun 2010
by xxxMajkyxxx
Bych rek, ze si ten server tu dobu i pamatuje :D .

Re: Pady serveru

Posted: 15:16 07. Jun 2010
by Thenesen
vydrzel hodne dlouho online :D

Re: Pady serveru

Posted: 15:19 07. Jun 2010
by turiel
Thenesen wrote:vydrzel hodne dlouho online :D

Nahodou ja sem si stihla sednou na zidli :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Pady serveru

Posted: 15:31 07. Jun 2010
by DenGrasse
PiAn0 wrote:Kdo by kdy rekl ze 101% je malo :D
Jakýkoli procento který tam uvidíš je málo. počkej dokud procenta úplně nezmizí.

Re: Pady serveru

Posted: 20:29 07. Jun 2010
by monstera
PiAn0 wrote:Kdo by kdy rekl ze 101% je malo :D
On těch 101% si načte, ale ještě si je musí přeslabikovat....

Re: Pady serveru

Posted: 16:31 10. Aug 2010
by -RoF-
Už asi třetí den spadl modul ve stejný čas a to 16:28, proč? Hmmm :wink:

Re: Pady serveru

Posted: 17:18 10. Aug 2010
by kucik
No...protože se tou dobou vždy logoval nějaký DM.

Re: Pady serveru

Posted: 17:23 10. Aug 2010
by Luelle
kucik wrote:No...protože se tou dobou vždy logoval nějaký DM.
ty taky musíš všechno napráskat :roll:

Re: Pady serveru

Posted: 17:46 10. Aug 2010
by EXITUS999
Luelle wrote:
kucik wrote:No...protože se tou dobou vždy logoval nějaký DM.
ty taky musíš všechno napráskat :roll:
Takže DM :-D :|