Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 19:32 21. Aug 2011
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
hehe jo taky sem to tu chtěl dát, když sem to viděl v televizi
Ono se mi to nějak nezobrazuje, takže pokud má někdo stejný problém, zkuste toto.J.F.Payne wrote:Tak, takhle nějak by měl vypadat pan Johannes ve zbroji.

Třeba jí to kvítí dal Morus, který se domluvil z Azharem, aby ve správnou chvíli to kvíti opadalo.Miell wrote:Spíš VilU ní si dovedu líp představit ten zarputilej výraz
A Lilith dobrá.. jen ten věneček na hlavě.. ten by určitě nenosila!
Vlastně.. jediná kytka, se kterou si jí dokážu představit je hořící lilie, kterou zadupává jehlovým podpadkem![]()
![]()
Ne a ne a ne!:) Kytičky a Lilith jdou dohromady leda pokud jsou použité k ovonení pořádně žhavé lázně!-RoF- wrote:Třeba jí to kvítí dal Morus, který se domluvil z Azharem, aby ve správnou chvíli to kvíti opadalo.Miell wrote:Spíš VilU ní si dovedu líp představit ten zarputilej výraz
A Lilith dobrá.. jen ten věneček na hlavě.. ten by určitě nenosila!
Vlastně.. jediná kytka, se kterou si jí dokážu představit je hořící lilie, kterou zadupává jehlovým podpadkem![]()
![]()
![]()