Page 37 of 89

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 19:32 21. Aug 2011
by Molly23

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 19:34 21. Aug 2011
by -RoF-
hehe jo taky sem to tu chtěl dát, když sem to viděl v televizi ;)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 00:10 22. Aug 2011
by Braenn
Vlasy kratší, uši špičatější, ale jinak celej on, hlavně v poslední době.
http://fc03.deviantart.net/fs70/i/2011/ ... 46vdnw.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 05:03 22. Aug 2011
by J.F.Payne
Tak, takhle nějak by měl vypadat pan Johannes ve zbroji.

Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 06:58 22. Aug 2011
by Molly23
J.F.Payne wrote:Tak, takhle nějak by měl vypadat pan Johannes ve zbroji.

Image
Ono se mi to nějak nezobrazuje, takže pokud má někdo stejný problém, zkuste toto.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 09:52 22. Aug 2011
by Braenn
Zvláštní.... nezobrazuje se mi to, ale když si zkopíruji adresu a zobrazím, obrázek vidím - a co je světe div se, pak najednou vidím i ty dříve nezobrazené obrázky :))

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:43 24. Aug 2011
by Molly23
Celej Ryu...

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:24 24. Aug 2011
by Braenn
Hehe no když přivřu obě oči...

to už spíš tahle verze Jany, všimněte si vtipné podoby s portrétem! :D

Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 08:58 01. Sep 2011
by PiAn0
tohle mi pripomina Laru :)
warrior_girl_fantasy_wallpaper.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 16:05 03. Sep 2011
by -RoF-
Vil nebo Ryu :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:02 03. Sep 2011
by -RoF-
A tohle mi připomělo naše bohyně :)

Lilith a pak Xian ;)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 19:11 03. Sep 2011
by Miell
Spíš Vil :wink: U ní si dovedu líp představit ten zarputilej výraz :wink: A Lilith dobrá.. jen ten věneček na hlavě.. ten by určitě nenosila! :biggrin:

Vlastně.. jediná kytka, se kterou si jí dokážu představit je hořící lilie, kterou zadupává jehlovým podpadkem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 19:29 03. Sep 2011
by -RoF-
Miell wrote:Spíš Vil :wink: U ní si dovedu líp představit ten zarputilej výraz :wink: A Lilith dobrá.. jen ten věneček na hlavě.. ten by určitě nenosila! :biggrin:

Vlastně.. jediná kytka, se kterou si jí dokážu představit je hořící lilie, kterou zadupává jehlovým podpadkem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Třeba jí to kvítí dal Morus, který se domluvil z Azharem, aby ve správnou chvíli to kvíti opadalo. :D :roll:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 20:52 03. Sep 2011
by Miell
-RoF- wrote:
Miell wrote:Spíš Vil :wink: U ní si dovedu líp představit ten zarputilej výraz :wink: A Lilith dobrá.. jen ten věneček na hlavě.. ten by určitě nenosila! :biggrin:

Vlastně.. jediná kytka, se kterou si jí dokážu představit je hořící lilie, kterou zadupává jehlovým podpadkem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Třeba jí to kvítí dal Morus, který se domluvil z Azharem, aby ve správnou chvíli to kvíti opadalo. :D :roll:
Ne a ne a ne!:) Kytičky a Lilith jdou dohromady leda pokud jsou použité k ovonení pořádně žhavé lázně! :biggrin:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 20:54 03. Sep 2011
by Derken-
Podle mě je teda Xi´An ČERNÁ :twisted: