Barbar321 wrote:pavad wrote:...
Díky moc za rady. Při projíždějí netu jsem na ten Lazy balíček narazil a kromě toho i na velmi užitečné tutoriály. Na základní principy je to opravdu nezbytné. A jak píšeš, ten Therapist je ke hře přímo nepostradatelný.
Neni zac dekovat. Kdyz tak napis - trpaslici pevnost a Matlab mi delali spolecnost dlouhe hodiny pri pravidelnem cestovani.
Barbar321 wrote: Snad se v tom časem taky prokoušu a vytvořím fungující pevnost
Na webu je spousta materialu, tipu i pribehu. Vetsinou v EN, ale i v CZ se naleznou (i kdyz mnohem mene cetne).
Barbar321 wrote: zatím mám ubohý rekord 37-mi trpaslíků v pevnosti
Nu vidis, uspech! Opravu - ja se snazim ze vsech sil abych udrzel trpaslici populacni boom jakz takz v mezich. Jak je trpasliku pres 60, tak nedelaji nic jineho nez jenom chlastaji, maji party, chlastaji, delaji opekacky, chlastaji, chrni a chlastaji.
Na tech 60 trpasliku je tak jeden co je nejaky "mimon" a chudak sam taha pokacene drevo do pevnosti - k prevelike radosti kdejake krvechtive chamrade, ktere otvira dvere a cestu obranou vseobecne.
Barbar321 wrote:Poslední skončila jednoduše - provrtal jsem se hloub a všechny trpaslíčky mi sežral krokodýl. Holt moje velká armáda ho nedokázala rukama umlátit

(to jsem netušil nic o pastích ani o přiřazení výzbroje a výstroje armádě)
Jestli mi napises, tak mam jeden DOC soubor se souhrnem "how to" (soubor je v EN). Je tam kde co - od farem, pres druhy mineralu nutne k taveni oceli az po optimalni obrannou vyzbroj trpasliku.
Barbar321 wrote:Hra se mi ale tolik líbí, že jestli se spustí NT, tak možná i začnu hrát za trpaslíka

Nu, pokud se poucis od tech trpaslicich ochlastu, tak to se bude Tva postava pouze valet okolo Ivory, chlastat, zvracet a mit bolesti hlavy ze slunce.
PS: Vis co dela nejzoufalejsi trpaslik (nejen trpaslici pevnosti)? Z nedostatku alkoholu pije vodu!
