Page 37 of 67
Re: League of Legends
Posted: 14:11 22. Jan 2013
by -RoF-
To už by se nás mohlo někdy sejít 10 a dali bychom 5vs5 ne?
Já vím je to nereálné, asi.

Re: League of Legends
Posted: 14:16 22. Jan 2013
by Nalkanar
Tak kdo tu hraje?
Prasokrálík, roukina, Theureg, Nalk (stále nemá stroj

), mourisson, Absinthorix, Legition, RoF, Majky, Shaman?, nejmenovanýlamersekterýmbydlím, Akruo, Allastor, Naylun (EQ, toho bych ukecal

).
5v5 teoreticky jo.
Případně je tu ta banda EQ pseudoeviláků vedená anurinem/efu_redem/drápem. A snad nějaké drowstvo taky.
Re: League of Legends
Posted: 14:20 22. Jan 2013
by Absinthorix
Kdo vyhraje žolíka?

Re: League of Legends
Posted: 14:30 22. Jan 2013
by -RoF-
Ještě Akruo a další někdo na "A" ... Alastair nebo tak.
Re: League of Legends
Posted: 14:32 22. Jan 2013
by Nalkanar
Akruo a Allastor (doeditnu je)
Re: League of Legends
Posted: 14:52 22. Jan 2013
by -RoF-
Ještě vlastně Roukyna

Re: League of Legends
Posted: 15:02 22. Jan 2013
by sendys
Nalkanar wrote:Tak kdo tu hraje?
Prasokrálík, Theureg, Nalk (stále nemá stroj

), mourisson, Absinthorix, Legition, RoF, Majky, Shaman?, nejmenovanýlamersekterýmbydlím, Akruo, Allastor, Naylun (EQ, toho bych ukecal

).
5v5 teoreticky jo.
Případně je tu ta banda EQ pseudoeviláků vedená anurinem/efu_redem/drápem. A snad nějaké drowstvo taky.
ja hraju ale na westu
Re: League of Legends
Posted: 15:36 22. Jan 2013
by Nalkanar
RoFe, vzpomínej zaráz
sendys, takže zalez, nikdo nemá zájem o west
Re: League of Legends
Posted: 15:50 22. Jan 2013
by sendys
Nalkanar wrote:RoFe, vzpomínej zaráz
sendys, takže zalez, nikdo nemá zájem o west
Pf furt lepši než milovaní polaci :.-DDDDDDDDDDDD
Re: League of Legends
Posted: 15:53 22. Jan 2013
by Nalkanar
Tak další člověk, kterého dávám do ignoru

Re: League of Legends
Posted: 15:57 22. Jan 2013
by sendys
Nalkanar wrote:Tak další člověk, kterého dávám do ignoru

no není potřeba

pokuď nikdy na west nezavitaš

navic nevíš pokud si tam nebyl

Re: League of Legends
Posted: 16:04 22. Jan 2013
by Prasokralik
sendys wrote:Nalkanar wrote:RoFe, vzpomínej zaráz
sendys, takže zalez, nikdo nemá zájem o west
Pf furt lepši než milovaní polaci :.-DDDDDDDDDDDD
jestli jsi na westu tak je na eune o jednoho poláka míň
Re: League of Legends
Posted: 16:07 22. Jan 2013
by -RoF-
Re: League of Legends
Posted: 16:08 22. Jan 2013
by Nalkanar
A já nerad edituju

Re: League of Legends
Posted: 16:20 22. Jan 2013
by sendys
Prasokralik wrote:sendys wrote:Nalkanar wrote:RoFe, vzpomínej zaráz
sendys, takže zalez, nikdo nemá zájem o west
Pf furt lepši než milovaní polaci :.-DDDDDDDDDDDD
jestli jsi na westu tak je na eune o jednoho poláka míň
mysliš sebe prasaku ?:) jo to by mělo vyjit

hraješ jako polák a španěl dohromady

takže nebude tě škoda
