Page 37 of 67

Re: League of Legends

Posted: 14:11 22. Jan 2013
by -RoF-
To už by se nás mohlo někdy sejít 10 a dali bychom 5vs5 ne? :twisted:
Já vím je to nereálné, asi. :roll:

Re: League of Legends

Posted: 14:16 22. Jan 2013
by Nalkanar
Tak kdo tu hraje?

Prasokrálík, roukina, Theureg, Nalk (stále nemá stroj :D ), mourisson, Absinthorix, Legition, RoF, Majky, Shaman?, nejmenovanýlamersekterýmbydlím, Akruo, Allastor, Naylun (EQ, toho bych ukecal :D ).

5v5 teoreticky jo.

Případně je tu ta banda EQ pseudoeviláků vedená anurinem/efu_redem/drápem. A snad nějaké drowstvo taky.

Re: League of Legends

Posted: 14:20 22. Jan 2013
by Absinthorix
Kdo vyhraje žolíka? :lol:

Re: League of Legends

Posted: 14:30 22. Jan 2013
by -RoF-
Ještě Akruo a další někdo na "A" ... Alastair nebo tak.

Re: League of Legends

Posted: 14:32 22. Jan 2013
by Nalkanar
Akruo a Allastor (doeditnu je)

Re: League of Legends

Posted: 14:52 22. Jan 2013
by -RoF-
Ještě vlastně Roukyna :roll:

Re: League of Legends

Posted: 15:02 22. Jan 2013
by sendys
Nalkanar wrote:Tak kdo tu hraje?

Prasokrálík, Theureg, Nalk (stále nemá stroj :D ), mourisson, Absinthorix, Legition, RoF, Majky, Shaman?, nejmenovanýlamersekterýmbydlím, Akruo, Allastor, Naylun (EQ, toho bych ukecal :D ).

5v5 teoreticky jo.

Případně je tu ta banda EQ pseudoeviláků vedená anurinem/efu_redem/drápem. A snad nějaké drowstvo taky.
ja hraju ale na westu

Re: League of Legends

Posted: 15:36 22. Jan 2013
by Nalkanar
RoFe, vzpomínej zaráz :D

sendys, takže zalez, nikdo nemá zájem o west

Re: League of Legends

Posted: 15:50 22. Jan 2013
by sendys
Nalkanar wrote:RoFe, vzpomínej zaráz :D

sendys, takže zalez, nikdo nemá zájem o west
Pf furt lepši než milovaní polaci :.-DDDDDDDDDDDD

Re: League of Legends

Posted: 15:53 22. Jan 2013
by Nalkanar
Tak další člověk, kterého dávám do ignoru :)

Re: League of Legends

Posted: 15:57 22. Jan 2013
by sendys
Nalkanar wrote:Tak další člověk, kterého dávám do ignoru :)
no není potřeba :-D pokuď nikdy na west nezavitaš :-D navic nevíš pokud si tam nebyl :)

Re: League of Legends

Posted: 16:04 22. Jan 2013
by Prasokralik
sendys wrote:
Nalkanar wrote:RoFe, vzpomínej zaráz :D

sendys, takže zalez, nikdo nemá zájem o west
Pf furt lepši než milovaní polaci :.-DDDDDDDDDDDD
jestli jsi na westu tak je na eune o jednoho poláka míň

Re: League of Legends

Posted: 16:07 22. Jan 2013
by -RoF-
:D :D :D Nebudeš nám chybět sendysi, neboj.

Jinak Nalku to je těžko si hned vzpomenout :roll:

Re: League of Legends

Posted: 16:08 22. Jan 2013
by Nalkanar
A já nerad edituju :D

Re: League of Legends

Posted: 16:20 22. Jan 2013
by sendys
Prasokralik wrote:
sendys wrote:
Nalkanar wrote:RoFe, vzpomínej zaráz :D

sendys, takže zalez, nikdo nemá zájem o west
Pf furt lepši než milovaní polaci :.-DDDDDDDDDDDD
jestli jsi na westu tak je na eune o jednoho poláka míň
mysliš sebe prasaku ?:) jo to by mělo vyjit :) hraješ jako polák a španěl dohromady :) takže nebude tě škoda :)