Page 37 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:04 12. Jan 2012
by kucik
Kterej den vůbec? Já měl za to, že včera.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:12 12. Jan 2012
by Braenn
Sobota, plánujem něco na víkend.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:21 12. Jan 2012
by kucik
Pro ty sportovnější mě napadá jít třeba na stěnu :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:23 12. Jan 2012
by Braenn
kucik wrote:Pro ty sportovnější mě napadá jít třeba na stěnu :)
A kolik to stojí? Dej nějaké detaily. I když co se tohoto odvětví týče, jsem absolutně beznadějná.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:32 12. Jan 2012
by kucik
Já jsem poslední dva roky vůbec nebyl, takže to bude trochu zoufalý, ale jinak půjčit lano, sedák, lezky... bejvávalo to tak 50,- za půjčení něčeho + vstupný. Většinou to vycházelo tak na 200 - 250,- záleží kde.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 13:26 12. Jan 2012
by kokosak
a co třeba tahle? http://www.hedvabnastezka.cz/klub-cestovatelu-praha/ Krom čajky tam maj aj cudzokrajnu reštauraciu.

Jinak za sebe musím prohlásit, že veškeré pohybové akce krom chůze sabotuji svou neúčastí.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 13:31 12. Jan 2012
by zachy
kokosak wrote:a co třeba tahle? http://www.hedvabnastezka.cz/klub-cestovatelu-praha/ Krom čajky tam maj aj cudzokrajnu reštauraciu.

Jinak za sebe musím prohlásit, že veškeré pohybové akce krom chůze sabotuji svou neúčastí.
S pohybem bych to taky nepřeháněl :D
Ale bylo by dobrý kdyby tam bylo pivo :) dobrý pivo...
Ideálně PUB :idea:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:05 12. Jan 2012
by Braenn
To je hezká restaurace, leč poněkud drahá. Rozhodně nic na "posedíme, popijeme".

Já bych byla pro pohyb, a to nějakého levnějšího charakteru, a za sebe navrhuji Beach přehazku. (To proto, že volejbal mi nejde a ani mě moc nebaví! *sobecky*)

Byli jsme tam se školou teď před vánoci a musím říct, že je to velmi příjemné a trochu netradiční, plácat se bosky v nafukovací hale plné písku. Není tam vysloveně teplo, ale ani zima. Cena za hodinu za celý kurt, pokud se něco nezměnilo, je 180 korun. Což, když se sejdeme alespoň čtyři, je docela na pohodu, ne? A když nás bude třeba šest...

Míč půjčí za pajzku, plus dvě stovky záloha.

Jako jediný "problém" vidím fakt, že jediné místo takhle na rychlo je tuto sobotu, ehm ehm, od osmi od rána :D Ale pátek je volnej celej a neděle od půl patý jeden kurt. Příští víkend taky celej.

Takže, chtělo by se někomu na beach? Tenhle pátek odpoledne (poslední hodina je 17:00-18:00), protože sobotě ráno moc nevěřím, s nějakým následným popitím?
A kokos, upozorňuji že je to sport téměř, ehm ehm, nepohyblivý. Nebo můžeš koukat.:)

Jinak pudem v sobotu do čajky a večer, no, se uvidí. Pro otrlé zájemce bych klidně udělala alespoň malou procházku nebo cokoli takového, protože trpím akutní potřebou trochu hnout zadkem.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:12 12. Jan 2012
by kucik
Beach zní dobře. Ne nutně hned (ještě přecházim chřipku). V sobotu mě před osmou z postele nedostane ani požární poplach.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:20 12. Jan 2012
by kokosak
No, čaje maj vod 50, jídla vod stovky... nevim, co je na tom drahýho. Ale je mi to fuk, klidně šangrilá. Jak sem řekl, účast na sportovní akci sabotuju, abych seděl a koukal se, to mam lepčí věci.

S tim hejbáním zadkem sis teda moc hezky naběhla, ale že seš to ty, tak tě necham žít ;)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:22 12. Jan 2012
by Braenn
Tak co se domluvit na příští sobotu s tím beachem, když se sejdeme aspoň 4, můžu to zarezervovat.

Kokos: Jo ty myslíš čajovnu tam... no jestli je to tak, tak proč ne. :P Zbytek nechám bez komentáře. Raději. :))

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:33 12. Jan 2012
by zachy
A tuhle sobotu teda čajka? Která kde? :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:43 12. Jan 2012
by Braenn
Tak ta kokosákova, asi.

Ověřím, dám vědět.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:05 12. Jan 2012
by kokosak
Takže v sobotu od 15:00 (aby ti pivuchtiví mohli dále táhnout a dětimající se mohli odebrat). A to zde http://www.hedvabnastezka.cz/klub-cesto ... ha/kontakt

Krom čaje a vodnic tam dělají taky jídlo. A to dobrý.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:07 12. Jan 2012
by maliarda
já bych beach plácání do balonu docela dala ... tak když to bude v nějaký rozumný čas, tak klíďo píďo