To je hezká restaurace, leč poněkud drahá. Rozhodně nic na "posedíme, popijeme".
Já bych byla pro pohyb, a to nějakého levnějšího charakteru, a za sebe navrhuji Beach přehazku. (To proto, že volejbal mi nejde a ani mě moc nebaví! *sobecky*)
Byli jsme tam se školou teď před vánoci a musím říct, že je to velmi příjemné a trochu netradiční, plácat se bosky v nafukovací hale plné písku. Není tam vysloveně teplo, ale ani zima. Cena za hodinu za celý kurt, pokud se něco nezměnilo, je 180 korun. Což, když se sejdeme alespoň čtyři, je docela na pohodu, ne? A když nás bude třeba šest...
Míč půjčí za pajzku, plus dvě stovky záloha.
Jako jediný "problém" vidím fakt, že jediné místo takhle na rychlo je tuto sobotu, ehm ehm, od osmi od rána

Ale pátek je volnej celej a neděle od půl patý jeden kurt. Příští víkend taky celej.
Takže, chtělo by se někomu na beach? Tenhle pátek odpoledne (poslední hodina je 17:00-18:00), protože sobotě ráno moc nevěřím, s nějakým následným popitím?
A kokos, upozorňuji že je to sport téměř, ehm ehm, nepohyblivý. Nebo můžeš koukat.
Jinak pudem v sobotu do čajky a večer, no, se uvidí. Pro otrlé zájemce bych klidně udělala alespoň malou procházku nebo cokoli takového, protože trpím akutní potřebou trochu hnout zadkem.