Page 37 of 142
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 11:12 12. Oct 2012
by -RoF-
kucik wrote:/pc hod
Posílá to všem v okolí šesti metrů.
Aha ok to vyzkouším, mě jde stejně hlavně o hod 3k6
Děkuju
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 19:13 12. Oct 2012
by -RoF-
-RoF- wrote:kucik wrote:/pc hod
Posílá to všem v okolí šesti metrů.
Aha ok to vyzkouším, mě jde stejně hlavně o hod 3k6
Děkuju
Je to fajn, ale je tam problém.
Když hodím s normálníma kostkama tak mi to hodí výpis například "Roll 3d6: 3+1+1=5"
Ale když hodím pomocí /pc hod 3k6 tak mi to hodí výpis například "hází 3k6: 13"
Trošku nevýhoda, páč nevidím ty čísla jako u normálních kostek. bych musel používat třikrát /pc hod 1k6
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 13:13 13. Oct 2012
by Prasokralik
že amulet +6 je pro 16. level a amulet +5 pro 18. level... wtf?
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 13:22 13. Oct 2012
by KaTo
Prasokralik wrote:že amulet +6 je pro 16. level a amulet +5 pro 18. level... wtf?
Jsou to stejné kameny? Není první "levnější" a druhý "dražší"?
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 13:32 13. Oct 2012
by -RoF-
KaTo wrote:Prasokralik wrote:že amulet +6 je pro 16. level a amulet +5 pro 18. level... wtf?
Jsou to stejné kameny? Není první "levnější" a druhý "dražší"?
To je hodně stará chyba

, ještě nebyla opravena.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 13:33 13. Oct 2012
by Prasokralik
KaTo wrote:Prasokralik wrote:že amulet +6 je pro 16. level a amulet +5 pro 18. level... wtf?
Jsou to stejné kameny? Není první "levnější" a druhý "dražší"?
jsou to uplně stejný amulety, stejná vlastnost, to je jediné co rozhoduje (teda mělo by)
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 13:34 13. Oct 2012
by Prasokralik
No ne jako dobře že to vím, ted už budu amulety +5 vynechávat uplně a rovnou si na 16. pořídím imba +6 amulety
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 18:19 13. Oct 2012
by Diemo
Moznost rychleho odchodu do podtemna a naopak. Co treba pri zmene frakce nechat smaznout vsechny postavy co hraji na povrchu a opacne?

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 18:32 13. Oct 2012
by KaTo
Diemo wrote:Moznost rychleho odchodu do podtemna a naopak. Co treba pri zmene frakce nechat smaznout vsechny postavy co hraji na povrchu a opacne?

Jen by se začali množit ze stejné IP hrané accounty co by se FAKT navzájem neznali

...a že pár jich tu už je (a bylo).
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 18:44 13. Oct 2012
by Caehan
Pokud to snad někdo dělá kvůli přístupu k informacím, kazí tím hru jen sám sobě - když si někdo nastaví laťku po své kotníky, těžko se pak může chlubit nějakými velkými úspěchy ve hře.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 18:56 13. Oct 2012
by Prasokralik
Souhlasím, ooc donašeči jsou sračky

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 19:12 13. Oct 2012
by Nalkanar
Caehan wrote:Pokud to snad někdo dělá kvůli přístupu k informacím, kazí tím hru jen sám sobě - když si někdo nastaví laťku po své kotníky, těžko se pak může chlubit nějakými velkými úspěchy ve hře.
Ale kdo jim dokáže ten OOC odnos, že? A pak si můžou nadšeně vyskakovat jací jsou borci...

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 19:37 13. Oct 2012
by Diemo
Ale to smazani postav je sice drsny napad, ale byl by to podle me prinos. Takhle si reknes, ti hore me uz nebavej, skocim dolu, tam mam rozehranej 25 lvl.........uz ho to tam nebavi, vrati se k vysokemu lvlu co ma hore.
S tema uctama to je blby no, na to reseni asi neni, nebo je? Kontrolvani ip adres?
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 19:43 13. Oct 2012
by Prasokralik
Diemo wrote:Ale to smazani postav je sice drsny napad, ale byl by to podle me prinos. Takhle si reknes, ti hore me uz nebavej, skocim dolu, tam mam rozehranej 25 lvl.........uz ho to tam nebavi, vrati se k vysokemu lvlu co ma hore.
S tema uctama to je blby no, na to reseni asi neni, nebo je? Kontrolvani ip adres?
placos!
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 20:02 13. Oct 2012
by Diemo
jen ne u craftu
