Page 37 of 48

Re: Par dotazu novacka

Posted: 23:54 15. Oct 2012
by Amber
Prasokralik wrote:Jak přesně funguje pronájem bytu? Jak zjistím kolik mám ještě zaplaceno? Když narvu úředníkovi několikrát za sebou nájem, znamená to že jsem si nájem opravdu prodloužil třeba o 4 roky celkem?
Zbývající čas nájmu zjistíš, pokud si prohlédneš popis klíče v inventáři.

Edit: Mám za to, že nájem jde předplatit na 2 IC roky dopředu, ale možná se pletu.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 23:56 15. Oct 2012
by Prasokralik
Myslel jsem že je to buglé ale ok tím líp, dík. Taky koukám že mám přes 1k dní tak se ty leta asi opravdu stackujou, není to trochu padlé na hlavu? si předplatím byt na 100 tisíc let, nejlépe pět bytů třeba, pak přestanu hrát a..... aktivní hráči si prostě bydlení neseženou, epic trol :P

Re: Par dotazu novacka

Posted: 00:03 16. Oct 2012
by Molly23
Limit tam prej je

Re: Par dotazu novacka

Posted: 00:04 16. Oct 2012
by Amber
Taky myslím, viz edit v posledním příspěvku... :roll:

Re: Par dotazu novacka

Posted: 00:04 16. Oct 2012
by Thurms
Předplatit si to můžeš na dva roky, ale pokud budeš mít třeba do konce plácnu 600 dní, tak to můžeš předplatit ještě na rok. Kdybys měl ale třeba 800 dní, tak už to další předplacení nepovolí. Takže máš-li nájem na dobu kratší než dva roky, rok ti to ještě povolí, snad jsem to vyjádřil srozumitelně :D . Jinak co vím, tak jedna postavička může mít obecně nájem jen jedné nemovitosti, více ne.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 00:07 16. Oct 2012
by Nalkanar
Za jednu postavičku jsem v jeden moment držel dvě nemovitosti.

Jinak jak píše Thurms - limit jsou + - 3 IC roky.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 00:33 16. Oct 2012
by Prasokralik
mám na klíči 1047 dní...

Re: Par dotazu novacka

Posted: 00:40 16. Oct 2012
by Nalkanar
Ok, tak asi vždy na tři roky (3x365=1095).

Re: Par dotazu novacka

Posted: 00:42 16. Oct 2012
by Aulus
Nalkanar wrote:Ok, tak asi vždy na tři roky (3x365=1095).
Takže přibližně půl roku OOC.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 00:53 16. Oct 2012
by Absinthorix
Hej mě to nešlo předplatit víc jak na 600 a něco nebo kolik... hajdaláci jedni

Re: Par dotazu novacka

Posted: 10:41 16. Oct 2012
by kucik
Predplatit jde obvykle na trojnasobek jedne najemni doby. Tzn obvykle 3x jeden herni rok.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 15:03 16. Oct 2012
by Prasokralik
Ví někdo přesnou sílu potřebnou na pavézu? 18 nebo 19? prosím o odpověď jen ty co jsou si jistí ze hry(já už to zapomněl), ne dexaře a podobnou pakáž, co si to přečte na stránkách, informace na stránkách jsou asi tak důvěryhodné, jako alchymie vybalancovaná

Re: Par dotazu novacka

Posted: 15:14 16. Oct 2012
by J.F.Payne
18 na pavézu OK.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 15:16 16. Oct 2012
by Prasokralik
dík

Re: Par dotazu novacka

Posted: 13:08 21. Oct 2012
by Prasokralik
Má někdo odstraněné u ženskských ty "volitelné" animačky boje? Začíná mě to dost krkat, rozhazuje to cepové modely a vůbec je to nevzhledné, chci staré dobré originální bojové animačky. Nikdyj sme nepochopil proč mužské postavy to mají normálně a ženské custom...

ps: nehledě na to že ženské drží obouručáky, hole a deštníky jak retardi.