Page 37 of 41

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 12:11 05. Nov 2013
by Diemo
Misaku, jdem na to? Ale mas zakazane historicke pribehy :)

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 12:38 05. Nov 2013
by Puxina
Puxina wrote:
Puxina wrote:tier 2, 4, 5 nebo 6....7,8,9,10
Theogil I wrote:Nám je to fuk, ale 10 nemáme.
Bahnak wrote:Tiery: 1,2,3,5.7,8.
kucik wrote:Tiery 3-8.
de Aers wrote:5,6,9
Diemo wrote:1-10
Fryn wrote:Za sebe nominuju 3. a 7. tier.
Takže to zatím máme (od 8 hráčů):

Tier 1 - 4x
Tier 2 - 5x
Tier 3 - 6x
Tier 4 - 5x
Tier 5 - 7x
Tier 6 - 6x
Tier 7 - 7x
Tier 8 - 6x
Tier 9 - 5x
Tier 10 - 2x

Dvojice:
Fryn, Myrpa
Puxina, de Aers
Theogil, Awadar
Bahňák, kucik
Diemo, mollymissak

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 17:12 05. Nov 2013
by Molly23
Okej, tak to abych zase rozpohyboval tančíky. Popravdě už si nepamatuji co mám za stroje, ale určitě mám 1,2,7,8,9... možná ještě 6 nebo 4. Osobně preferuji 2. tier :lol:

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 17:42 05. Nov 2013
by Puxina
Puxina wrote:
Puxina - tier 2, 4, 5 nebo 6....7,8,9,10
Theogil I a Awadar - Nám je to fuk, ale 10 nemáme
Bahnak - Tiery: 1,2,3,5.7,8
kucik - Tiery 3-8
de Aers - 5,6,9
Diemo - 1-10
Fryn - Za sebe nominuju 3. a 7. tier.
Molly23 - 1,2,7,8,9

Takže to zatím máme (od 9 hráčů):

Tier 1 - 5x
Tier 2 - 6x
Tier 3 - 6x
Tier 4 - 5x
Tier 5 - 7x
Tier 6 - 6x
Tier 7 - 8x
Tier 8 - 7x
Tier 9 - 6x
Tier 10 - 2x

Dvojice:
Fryn, Myrpa
Puxina, de Aers
Theogil, Awadar
Bahňák, kucik
Diemo, mollymissak
Doplněno o missaka.

Ale už ted vidím problém že prostě není žádný tier na plný počet. Co když nebude mít někdo například 7. tier? Může hrát s tankem o tier nižší? Hmm?

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 17:47 05. Nov 2013
by kucik
Jet s nižšim tierem asi není problém. Jinak se zjevně neposkládáme. Jen nevim co na to dotyční, kteří by museli o tier níž.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 18:25 05. Nov 2013
by Bahnak
Kdo nemá daný tier, může si ho zavčas zakoupit.
Posádku netřeba expit - lze přetáhnout na těchhle pár her z jiného stroje.
Po hře lze zase stroj prodat, v tierech 1-6 zase o moc peněz nejde.
7-10 je v tomto směru horší. Sám mám jen 7 a 8, 9 do té doby snad nějaká už bude, desítku rozhodně nemám a ani mít nebudu, tak nastoupím třebas s tou devítkou - ale klidně i s osmičkou, ferdíkem už jsem náhodou pár desítek vyhymnil, sice bych byl bitej, ale co už no...
Stejnak všechno s Kucikem přejedem jak čunčata, tak nás prohra v 10.tieru nebude alespoň mrzet, když budeme mít medailema ověšené všechny tanky z ostatních tierů. :mrgreen:
Těším se na Myrpu v 5. tieru, ve dvou lidech si ten jeho chefee vychutnáme. Ledažeby zbabělec šáhl po něčem těžkotonážním.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 18:30 05. Nov 2013
by Shaman88
Nemáte jednodušší se domluvit třeba že ve dvojici budete mít součet tieru třeba 13?

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 18:35 05. Nov 2013
by Bahnak
Good idea, akorát malý problem, dejme tomu že zvolíš součtové číslo 13.
Nastoupí první team s tiery 6 a 7, proti nim nastoupí druhý team tiery 4 a 9.
Hádej kdo tak zhruba na 99% vyhraje?

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 19:13 05. Nov 2013
by Molly23
Okej! Diemo, vemeš desítku a já BT-7 a budu dělat klamný cíl a střílet do pásů!!!

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 19:20 05. Nov 2013
by Bahnak
Tak jako můžeme to tak udělat, jen mi přijde pravděpodobnost výhry těch více vzdálených tierů vyšší než těch blíže u sebe...

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 19:24 05. Nov 2013
by Molly23
Naprosto s tebou souhlasím Bahňáku.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 20:14 05. Nov 2013
by Puxina
Uvidíme co na to Fryn...mě osobně se to moc nelibí. Když se třeba vybere Tier 7 a někdo ho nebude mít a vezme si 6 tier, budiž, ale jiné kombinace asi ne.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 20:27 05. Nov 2013
by Shaman88
Bahnak wrote:Good idea, akorát malý problem, dejme tomu že zvolíš součtové číslo 13.
Nastoupí první team s tiery 6 a 7, proti nim nastoupí druhý team tiery 4 a 9.
Hádej kdo tak zhruba na 99% vyhraje?
Já jsem právě byl na LANce, kde se hrál turnaj v tom ve dvojicích, měli součet 12 nebo 13 to si už nepamatuju, ale hrálo se na celé mapě, tedy normální hra, a nabízelo to celkem dost velkou škálu možností pro taktiky... kdy třeba jeden z těch blíže odlákával a útočil na toho low z druhého týmu a druhý se snažil capovat bázi....

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 21:16 05. Nov 2013
by Bahnak
Rozumím myšlence, jen myslím že bude dobře fungovat jako třeba při hraní v rotách, kdy scouti nepotřebují tier, artyny taky ne a co zbyde mohou schlamstnoust media a heavyny do buzerplacu. Ale fakt ve dvou? Moc mi teda totiž nejde přes hubu, že bych postavil nějakou 4 proti 7, to pro tu sedmičku není ani jednoranka, stačí se na ni vlastně jen škaredě podívat... Ale zkušenost nemám, jde jen o osobní pocit, pokud jsi to viděl a máš v tom expy a říkáš že to není problém, klidně dám na tvůj názor.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 22:02 06. Nov 2013
by Fryn
Brát to podle součtu není zrovna nejšťastnější řešení (už kvůli tomu, co se tu proti tomuto návrhu namítalo). Je to turnaj dvojic, kde by se o vítězství měli zasloužit oba, ne souboj dvou vyšších tierů v doprovodu nějaké "jednoranky", které tak max. na chvíli odpoutají pozornost.

Nahánění po mapě nebo capování, vzhledem k povaze turnaje, taky není zrovna to pravé.

Nad čím ale uvažuju je, že by bylo hráčům, kteří nemají požadovaný tier, umožněno jet (alespoň) s o jednu třídu nižším a jako kompenzaci by tito hráči mohli používat jakékoliv konzumní věci (o zlaté munici ještě popřemýšlím).

Prozatím má nejvíce "hlasů" tier 7 a jelikož máme už vcelku obstojný počet týmů, tak bych to stejně jako nominace do šestého turnaje, uzavřel v tuto neděli o půlnoci.

Výsledek se samozřejmě může ještě změnit, ale hlasovat mohou pouze ti, kdo ještě nehlasovali a mají sestavený tým.