Poděkování
Re: Poděkování
Diky za turnaj a vsem zucastneni, moc jsem se pobavil....uz se tesim da dalsi podobne akce
skoda ze jsem hned musel pryc a ty souboje skupinek jsem si uz tak moc neuzil kvuli uceni na zkousku na kterou jsem dneska zaspal a nestih ju, to me nasralo....jsem tam mohl este chvilku zustat
skoda ze jsem hned musel pryc a ty souboje skupinek jsem si uz tak moc neuzil kvuli uceni na zkousku na kterou jsem dneska zaspal a nestih ju, to me nasralo....jsem tam mohl este chvilku zustat
Re: Poděkování
Chtel bych podekovat Kratovi za rychle a uspesne zneskodneni mantikory v podsveti, ted uz maj duse klid 
Garett - vojak Temne legie, padl za Hag Grar
Jalamyn - uznavany sperkar podtemna
Vugdishnak - otrok se silou obra a inteligenci cajovyho pytliku
a par dalsich...
Jalamyn - uznavany sperkar podtemna
Vugdishnak - otrok se silou obra a inteligenci cajovyho pytliku
a par dalsich...
Re: Poděkování
mnooo... TAKŽE! NWN.exe/pripojit k internetove hre/ bla bla thalie/ bla bla připojit/ bla bla... a pak jen mazec, mam to ttu strašně rád! tyo a ta alchimie! ALCHIMIE ROOOOOLS!!! to je proste nařez! diky že já amatér tady dz můžu bavit
ste svkvélý!!!! a díky vá,m lachtanům se kterýma hraju!!!
Bůh s náma a dobré pryč!
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
Re: Poděkování
Jáá chci opožděně poděkovat postavám: Kora,Ossirind,Rigrin a samožejme (El =D ) za předevčírejší(nebo kdy to bylo) prozkoumání jeskyně a následovný vejlet do podtemna.Za pevné nervy s Elinou klaustrofobii ze zemětřesení a strachu , že jí "povrch spadne na hlavu" a za zajímavé zakončení trpasličími strážemi u mělsa Bhugh nebo jak se to jmenovalo.Fakt dík takhle to totiž nemá chybu.
A zvláštní poděkování taky patří pekelným psiskům , sukubám a jejich pánu.
A zvláštní poděkování taky patří pekelným psiskům , sukubám a jejich pánu.
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: Poděkování
Chci podekovat Terk za bajecne RP, vyborne jsem se bavil a myslim ze asshen byl take nadmiru spokojen

Asshen Shugarr "Drakobijce" - bojovnik oslehany plameny mnoha bitev, neformalni brucoun, nekdy dost naladovy se zalibou v nejapnych zertech, boji, kriku umirajicich a krvi ..
Esstarriol Eldarrhean - moudry carodej z lesu Prahvozdu bojujici proti temnym silam, patrajici po vrazich svych rodicu.
Esstarriol Eldarrhean - moudry carodej z lesu Prahvozdu bojujici proti temnym silam, patrajici po vrazich svych rodicu.
Re: Poděkování
Takže, díky hráčům Dana a Walda za dnešní výpravu na zeirovce a samozřejmě Kratovi společně s Marvinem za záplavy zombíků, kostlivců, kacířů a arcikacířů...Thalijský peklo je zas o trochu plnější...
No a sem samozřejmě zvědavej, jak se to celý dál vyvine...
No a sem samozřejmě zvědavej, jak se to celý dál vyvine...
Re: Poděkování
Díky za Walda, že jste ho s sebou táhli. Dle rozkazu měl nést jenom proviant a otvírat dveřeJonny wrote:Takže, díky hráčům Dana a Walda za dnešní výpravu na zeirovce a samozřejmě Kratovi společně s Marvinem za záplavy zombíků, kostlivců, kacířů a arcikacířů...Thalijský peklo je zas o trochu plnější...![]()
No a sem samozřejmě zvědavej, jak se to celý dál vyvine...
Etrith Ethean - Svět byl na ni příliš krutý a tak se vrátila domů.
Waldo Krown - Karatský rekrut, byl vojákem ještě než se narodil.
Gwanunig Gaurwa - Podivné jméno, zjev i chování a bratr čtvernožec.
Waldo Krown - Karatský rekrut, byl vojákem ještě než se narodil.
Gwanunig Gaurwa - Podivné jméno, zjev i chování a bratr čtvernožec.
Re: Poděkování
Taky se připojím k poděkování, nejlepší bylo jak ty zombie vstávali znovu a znovu
. Začátek byl pěkně rozehřívací, ale ty mumie... no to bylo teprve něco 
DM
Re: Poděkování
Chci vyjádřit své díky Marvinovi za včerejší (dlouhé) dobrodružství na záchranu zvířátek a hlavně za trpělivost, kterou se mnou při tom všem měl. 
Violínka Flétničková- Specialistka na boj ve vysoké tlávě milující zubatá žvížátka.
Gamorin- Huba nevymáchaná a bídák v jedné osobě.
Harfagona- Téhle holce pusa jede i s lukem a kouzly něco svede.
Gamorin- Huba nevymáchaná a bídák v jedné osobě.
Harfagona- Téhle holce pusa jede i s lukem a kouzly něco svede.
Re: Poděkování
Taky bych chtěl poděkovat Marvinovi za to že jsem nešel spát když jsem chtěl. Že dokázel zareagovat na můj průchod lesem pod stmívající se oblohou a objevení skřetího tábora, následné setkání s berserkrem a nalezeni zpustosene hornicke osady.
Moc moc hezké zpestření hry. Děkuji.
Moc moc hezké zpestření hry. Děkuji.
-speck- : Yitro Al Zakkai
Necrooo: Rot´Jare, Verens
-darkvision- : Izzrar Zau'ndar pan všemocný kolující v tělech mnoha drowů
Necrooo: Rot´Jare, Verens
-darkvision- : Izzrar Zau'ndar pan všemocný kolující v tělech mnoha drowů
Re: Poděkování
desne dekuju nejakymu kretenovi kterej sklada pasti primo ve meste v karate!
sam si pamatuju jak sem jako 1. uroven zhebnul na pasti hnedka za branou ivory
sem zvedavej jestli se ten blbec prihlasi za to ze zneuziva nepritomnosti dm a systemu hry!!!
oprava: v dohledu 2 strazni 2 strelci karatsky armady a jeste k tomu hloucek rekrutu primo na namesti pred dilnou a svazem obchodniku
sam si pamatuju jak sem jako 1. uroven zhebnul na pasti hnedka za branou ivory
sem zvedavej jestli se ten blbec prihlasi za to ze zneuziva nepritomnosti dm a systemu hry!!!
oprava: v dohledu 2 strazni 2 strelci karatsky armady a jeste k tomu hloucek rekrutu primo na namesti pred dilnou a svazem obchodniku
Re: Poděkování
Omlouvam se, ale omluva asi nestaci.paja13 wrote:desne dekuju nejakymu kretenovi kterej sklada pasti primo ve meste v karate!
sam si pamatuju jak sem jako 1. uroven zhebnul na pasti hnedka za branou ivory
sem zvedavej jestli se ten blbec prihlasi za to ze zneuziva nepritomnosti dm a systemu hry!!!
oprava: v dohledu 2 strazni 2 strelci karatsky armady a jeste k tomu hloucek rekrutu primo na namesti pred dilnou a svazem obchodniku
Nebylo to mysleno jako zneuziti systemu hry, neco jsem tak zkousel s jednim hracem a pak na tu past zapomnel.
Jsem schopen uhradit odskodneni, pokad ho budes zadat.
Straze tam byli jen ty dva u brany, kdyz jsme to zkouseli.
-speck- : Yitro Al Zakkai
Necrooo: Rot´Jare, Verens
-darkvision- : Izzrar Zau'ndar pan všemocný kolující v tělech mnoha drowů
Necrooo: Rot´Jare, Verens
-darkvision- : Izzrar Zau'ndar pan všemocný kolující v tělech mnoha drowů
Re: Poděkování
Na ty pasti majzla, chtělo by to trošku s rozmyslem, předpokládám, že jsi "zabíjet" nechtěl, pak bych raději používal paralizující, omračující atd. a to vy chvíli, kdy mám v plánu někoho přepadnout. Co se týče umístění - nu náměstí v Krathě by mě ani ve snu nenapadlo a cesta za branou z Ivory taky ne ... něco jiného by bylo dát past někam do temné uličky v přístavu a počkat si na toho nešťastníka co si bude zkracovat cestu-speck- wrote:Omlouvam se, ale omluva asi nestaci.paja13 wrote:desne dekuju nejakymu kretenovi kterej sklada pasti primo ve meste v karate!
sam si pamatuju jak sem jako 1. uroven zhebnul na pasti hnedka za branou ivory
sem zvedavej jestli se ten blbec prihlasi za to ze zneuziva nepritomnosti dm a systemu hry!!!
oprava: v dohledu 2 strazni 2 strelci karatsky armady a jeste k tomu hloucek rekrutu primo na namesti pred dilnou a svazem obchodniku
Nebylo to mysleno jako zneuziti systemu hry, neco jsem tak zkousel s jednim hracem a pak na tu past zapomnel.
Jsem schopen uhradit odskodneni, pokad ho budes zadat.
Straze tam byli jen ty dva u brany, kdyz jsme to zkouseli.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Poděkování
Ale to před Ivory není ode mne. Ta v Karathe ano, myslel jsem že taky zmizí třeba. Nevím zatím to tu s těma pastma moc nechápu, ale prostě když jdu i na lov zlobrů třeba a hodím si pár pastí na zem tak mi zmizí jich par, jen tak.Theogil I wrote:Na ty pasti majzla, chtělo by to trošku s rozmyslem, předpokládám, že jsi "zabíjet" nechtěl, pak bych raději používal paralizující, omračující atd. a to vy chvíli, kdy mám v plánu někoho přepadnout. Co se týče umístění - nu náměstí v Krathě by mě ani ve snu nenapadlo a cesta za branou z Ivory taky ne ... něco jiného by bylo dát past někam do temné uličky v přístavu a počkat si na toho nešťastníka co si bude zkracovat cestu-speck- wrote:Omlouvam se, ale omluva asi nestaci.paja13 wrote:desne dekuju nejakymu kretenovi kterej sklada pasti primo ve meste v karate!
sam si pamatuju jak sem jako 1. uroven zhebnul na pasti hnedka za branou ivory
sem zvedavej jestli se ten blbec prihlasi za to ze zneuziva nepritomnosti dm a systemu hry!!!
oprava: v dohledu 2 strazni 2 strelci karatsky armady a jeste k tomu hloucek rekrutu primo na namesti pred dilnou a svazem obchodniku
Nebylo to mysleno jako zneuziti systemu hry, neco jsem tak zkousel s jednim hracem a pak na tu past zapomnel.
Jsem schopen uhradit odskodneni, pokad ho budes zadat.
Straze tam byli jen ty dva u brany, kdyz jsme to zkouseli..
Jinak ja nepokladal zadne silne. Nemel jsem v umyslu nikoho zabit a proto jak rikam, pokad bude zadat odskodne tak jsem pripraven ho splnit.
-speck- : Yitro Al Zakkai
Necrooo: Rot´Jare, Verens
-darkvision- : Izzrar Zau'ndar pan všemocný kolující v tělech mnoha drowů
Necrooo: Rot´Jare, Verens
-darkvision- : Izzrar Zau'ndar pan všemocný kolující v tělech mnoha drowů
Re: Poděkování
jop taky jsem už na pár pastí šlápla a s mejmka mini živůtkama zaklínačky a před lvlem sem byla ráda , že sm byla téměř mrtvá a dokonce sem přemýšlela zda když uělam krok a šlápnu na další tak co budu dělat...pro mé štěstí při mě stála Lilith a druhá tam nebyla 
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána