Poděkování

Vše, co se netýká hry samotné.

Moderators: DM, WB

loadr
Měšťan
Posts: 186
Joined: 03:05 02. Nov 2008
Contact:

Re: Poděkování

Post by loadr »

Diky za turnaj a vsem zucastneni, moc jsem se pobavil....uz se tesim da dalsi podobne akce

skoda ze jsem hned musel pryc a ty souboje skupinek jsem si uz tak moc neuzil kvuli uceni na zkousku na kterou jsem dneska zaspal a nestih ju, to me nasralo....jsem tam mohl este chvilku zustat
User avatar
Garett
Šlechtic
Posts: 453
Joined: 23:50 13. Sep 2008
Location: Zákupy

Re: Poděkování

Post by Garett »

Chtel bych podekovat Kratovi za rychle a uspesne zneskodneni mantikory v podsveti, ted uz maj duse klid :D
Garett - vojak Temne legie, padl za Hag Grar
Jalamyn - uznavany sperkar podtemna
Vugdishnak - otrok se silou obra a inteligenci cajovyho pytliku
a par dalsich...
User avatar
Jeanes
Rytíř
Posts: 619
Joined: 11:05 28. Aug 2008
Location: Zákupy
Contact:

Re: Poděkování

Post by Jeanes »

mnooo... TAKŽE! NWN.exe/pripojit k internetove hre/ bla bla thalie/ bla bla připojit/ bla bla... a pak jen mazec, mam to ttu strašně rád! tyo a ta alchimie! ALCHIMIE ROOOOOLS!!! to je proste nařez! diky že já amatér tady dz můžu bavit :) ste svkvélý!!!! a díky vá,m lachtanům se kterýma hraju!!!
Bůh s náma a dobré pryč!

Čvachtana Mlaskalová: "S tou ctí si pochopitelně dělám pr***..."
Kapibarana Bobříková
Balisstra Zau’ndar
Nenia Dea
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: Poděkování

Post by Pajule »

Jáá chci opožděně poděkovat postavám: Kora,Ossirind,Rigrin a samožejme (El =D ) za předevčírejší(nebo kdy to bylo) prozkoumání jeskyně a následovný vejlet do podtemna.Za pevné nervy s Elinou klaustrofobii ze zemětřesení a strachu , že jí "povrch spadne na hlavu" a za zajímavé zakončení trpasličími strážemi u mělsa Bhugh nebo jak se to jmenovalo.Fakt dík takhle to totiž nemá chybu.
A zvláštní poděkování taky patří pekelným psiskům , sukubám a jejich pánu. :twisted:
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
User avatar
Hacanus
Obyvatel
Posts: 139
Joined: 19:08 18. Sep 2007

Re: Poděkování

Post by Hacanus »

Chci podekovat Terk za bajecne RP, vyborne jsem se bavil a myslim ze asshen byl take nadmiru spokojen :D :D :D
Asshen Shugarr "Drakobijce" - bojovnik oslehany plameny mnoha bitev, neformalni brucoun, nekdy dost naladovy se zalibou v nejapnych zertech, boji, kriku umirajicich a krvi ..
Esstarriol Eldarrhean - moudry carodej z lesu Prahvozdu bojujici proti temnym silam, patrajici po vrazich svych rodicu.
Jonny
Měšťan
Posts: 270
Joined: 17:42 27. Apr 2007
Location: Kolín
Contact:

Re: Poděkování

Post by Jonny »

Takže, díky hráčům Dana a Walda za dnešní výpravu na zeirovce a samozřejmě Kratovi společně s Marvinem za záplavy zombíků, kostlivců, kacířů a arcikacířů...Thalijský peklo je zas o trochu plnější... :twisted:

No a sem samozřejmě zvědavej, jak se to celý dál vyvine...
User avatar
Dron
Nováček
Posts: 39
Joined: 15:08 23. Nov 2008
Contact:

Re: Poděkování

Post by Dron »

Jonny wrote:Takže, díky hráčům Dana a Walda za dnešní výpravu na zeirovce a samozřejmě Kratovi společně s Marvinem za záplavy zombíků, kostlivců, kacířů a arcikacířů...Thalijský peklo je zas o trochu plnější... :twisted:

No a sem samozřejmě zvědavej, jak se to celý dál vyvine...
Díky za Walda, že jste ho s sebou táhli. Dle rozkazu měl nést jenom proviant a otvírat dveře :-) Chudák byl z toho tak vyděšenej, že zapomněl i klít a nadávat.
Etrith Ethean - Svět byl na ni příliš krutý a tak se vrátila domů.
Waldo Krown - Karatský rekrut, byl vojákem ještě než se narodil.
Gwanunig Gaurwa - Podivné jméno, zjev i chování a bratr čtvernožec.
User avatar
ravangorn
Šlechtic
Posts: 378
Joined: 14:59 04. Oct 2008
Location: Doksy u Máchova jezera
Contact:

Re: Poděkování

Post by ravangorn »

Taky se připojím k poděkování, nejlepší bylo jak ty zombie vstávali znovu a znovu :D . Začátek byl pěkně rozehřívací, ale ty mumie... no to bylo teprve něco :)
DM
User avatar
Addieau
Měšťan
Posts: 188
Joined: 11:08 11. Jan 2009

Re: Poděkování

Post by Addieau »

Chci vyjádřit své díky Marvinovi za včerejší (dlouhé) dobrodružství na záchranu zvířátek a hlavně za trpělivost, kterou se mnou při tom všem měl. 8)
Violínka Flétničková- Specialistka na boj ve vysoké tlávě milující zubatá žvížátka.
Gamorin- Huba nevymáchaná a bídák v jedné osobě.
Harfagona- Téhle holce pusa jede i s lukem a kouzly něco svede.
User avatar
-speck-
Měšťan
Posts: 289
Joined: 01:12 27. Jan 2009

Re: Poděkování

Post by -speck- »

Taky bych chtěl poděkovat Marvinovi za to že jsem nešel spát když jsem chtěl. Že dokázel zareagovat na můj průchod lesem pod stmívající se oblohou a objevení skřetího tábora, následné setkání s berserkrem a nalezeni zpustosene hornicke osady.
Moc moc hezké zpestření hry. Děkuji.
-speck- : Yitro Al Zakkai
Necrooo: Rot´Jare, Verens
-darkvision- : Izzrar Zau'ndar pan všemocný kolující v tělech mnoha drowů
paja13
Obyvatel
Posts: 146
Joined: 15:46 23. Aug 2008

Re: Poděkování

Post by paja13 »

desne dekuju nejakymu kretenovi kterej sklada pasti primo ve meste v karate!

sam si pamatuju jak sem jako 1. uroven zhebnul na pasti hnedka za branou ivory

sem zvedavej jestli se ten blbec prihlasi za to ze zneuziva nepritomnosti dm a systemu hry!!!

oprava: v dohledu 2 strazni 2 strelci karatsky armady a jeste k tomu hloucek rekrutu primo na namesti pred dilnou a svazem obchodniku
User avatar
-speck-
Měšťan
Posts: 289
Joined: 01:12 27. Jan 2009

Re: Poděkování

Post by -speck- »

paja13 wrote:desne dekuju nejakymu kretenovi kterej sklada pasti primo ve meste v karate!

sam si pamatuju jak sem jako 1. uroven zhebnul na pasti hnedka za branou ivory

sem zvedavej jestli se ten blbec prihlasi za to ze zneuziva nepritomnosti dm a systemu hry!!!

oprava: v dohledu 2 strazni 2 strelci karatsky armady a jeste k tomu hloucek rekrutu primo na namesti pred dilnou a svazem obchodniku
Omlouvam se, ale omluva asi nestaci.
Nebylo to mysleno jako zneuziti systemu hry, neco jsem tak zkousel s jednim hracem a pak na tu past zapomnel.
Jsem schopen uhradit odskodneni, pokad ho budes zadat.
Straze tam byli jen ty dva u brany, kdyz jsme to zkouseli.
-speck- : Yitro Al Zakkai
Necrooo: Rot´Jare, Verens
-darkvision- : Izzrar Zau'ndar pan všemocný kolující v tělech mnoha drowů
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Poděkování

Post by Theogil I »

-speck- wrote:
paja13 wrote:desne dekuju nejakymu kretenovi kterej sklada pasti primo ve meste v karate!

sam si pamatuju jak sem jako 1. uroven zhebnul na pasti hnedka za branou ivory

sem zvedavej jestli se ten blbec prihlasi za to ze zneuziva nepritomnosti dm a systemu hry!!!

oprava: v dohledu 2 strazni 2 strelci karatsky armady a jeste k tomu hloucek rekrutu primo na namesti pred dilnou a svazem obchodniku
Omlouvam se, ale omluva asi nestaci.
Nebylo to mysleno jako zneuziti systemu hry, neco jsem tak zkousel s jednim hracem a pak na tu past zapomnel.
Jsem schopen uhradit odskodneni, pokad ho budes zadat.
Straze tam byli jen ty dva u brany, kdyz jsme to zkouseli.
Na ty pasti majzla, chtělo by to trošku s rozmyslem, předpokládám, že jsi "zabíjet" nechtěl, pak bych raději používal paralizující, omračující atd. a to vy chvíli, kdy mám v plánu někoho přepadnout. Co se týče umístění - nu náměstí v Krathě by mě ani ve snu nenapadlo a cesta za branou z Ivory taky ne ... něco jiného by bylo dát past někam do temné uličky v přístavu a počkat si na toho nešťastníka co si bude zkracovat cestu :twisted: .
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
-speck-
Měšťan
Posts: 289
Joined: 01:12 27. Jan 2009

Re: Poděkování

Post by -speck- »

Theogil I wrote:
-speck- wrote:
paja13 wrote:desne dekuju nejakymu kretenovi kterej sklada pasti primo ve meste v karate!

sam si pamatuju jak sem jako 1. uroven zhebnul na pasti hnedka za branou ivory

sem zvedavej jestli se ten blbec prihlasi za to ze zneuziva nepritomnosti dm a systemu hry!!!

oprava: v dohledu 2 strazni 2 strelci karatsky armady a jeste k tomu hloucek rekrutu primo na namesti pred dilnou a svazem obchodniku
Omlouvam se, ale omluva asi nestaci.
Nebylo to mysleno jako zneuziti systemu hry, neco jsem tak zkousel s jednim hracem a pak na tu past zapomnel.
Jsem schopen uhradit odskodneni, pokad ho budes zadat.
Straze tam byli jen ty dva u brany, kdyz jsme to zkouseli.
Na ty pasti majzla, chtělo by to trošku s rozmyslem, předpokládám, že jsi "zabíjet" nechtěl, pak bych raději používal paralizující, omračující atd. a to vy chvíli, kdy mám v plánu někoho přepadnout. Co se týče umístění - nu náměstí v Krathě by mě ani ve snu nenapadlo a cesta za branou z Ivory taky ne ... něco jiného by bylo dát past někam do temné uličky v přístavu a počkat si na toho nešťastníka co si bude zkracovat cestu :twisted: .
Ale to před Ivory není ode mne. Ta v Karathe ano, myslel jsem že taky zmizí třeba. Nevím zatím to tu s těma pastma moc nechápu, ale prostě když jdu i na lov zlobrů třeba a hodím si pár pastí na zem tak mi zmizí jich par, jen tak.
Jinak ja nepokladal zadne silne. Nemel jsem v umyslu nikoho zabit a proto jak rikam, pokad bude zadat odskodne tak jsem pripraven ho splnit.
-speck- : Yitro Al Zakkai
Necrooo: Rot´Jare, Verens
-darkvision- : Izzrar Zau'ndar pan všemocný kolující v tělech mnoha drowů
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: Poděkování

Post by Pajule »

jop taky jsem už na pár pastí šlápla a s mejmka mini živůtkama zaklínačky a před lvlem sem byla ráda , že sm byla téměř mrtvá a dokonce sem přemýšlela zda když uělam krok a šlápnu na další tak co budu dělat...pro mé štěstí při mě stála Lilith a druhá tam nebyla :)
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Post Reply