Page 37 of 331

Re: Poděkování

Posted: 11:58 19. Jan 2009
by loadr
Diky za turnaj a vsem zucastneni, moc jsem se pobavil....uz se tesim da dalsi podobne akce

skoda ze jsem hned musel pryc a ty souboje skupinek jsem si uz tak moc neuzil kvuli uceni na zkousku na kterou jsem dneska zaspal a nestih ju, to me nasralo....jsem tam mohl este chvilku zustat

Re: Poděkování

Posted: 23:30 19. Jan 2009
by Garett
Chtel bych podekovat Kratovi za rychle a uspesne zneskodneni mantikory v podsveti, ted uz maj duse klid :D

Re: Poděkování

Posted: 21:10 26. Jan 2009
by Jeanes
mnooo... TAKŽE! NWN.exe/pripojit k internetove hre/ bla bla thalie/ bla bla připojit/ bla bla... a pak jen mazec, mam to ttu strašně rád! tyo a ta alchimie! ALCHIMIE ROOOOOLS!!! to je proste nařez! diky že já amatér tady dz můžu bavit :) ste svkvélý!!!! a díky vá,m lachtanům se kterýma hraju!!!

Re: Poděkování

Posted: 23:11 26. Jan 2009
by Pajule
Jáá chci opožděně poděkovat postavám: Kora,Ossirind,Rigrin a samožejme (El =D ) za předevčírejší(nebo kdy to bylo) prozkoumání jeskyně a následovný vejlet do podtemna.Za pevné nervy s Elinou klaustrofobii ze zemětřesení a strachu , že jí "povrch spadne na hlavu" a za zajímavé zakončení trpasličími strážemi u mělsa Bhugh nebo jak se to jmenovalo.Fakt dík takhle to totiž nemá chybu.
A zvláštní poděkování taky patří pekelným psiskům , sukubám a jejich pánu. :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 21:52 29. Jan 2009
by Hacanus
Chci podekovat Terk za bajecne RP, vyborne jsem se bavil a myslim ze asshen byl take nadmiru spokojen :D :D :D

Re: Poděkování

Posted: 22:19 08. Feb 2009
by Jonny
Takže, díky hráčům Dana a Walda za dnešní výpravu na zeirovce a samozřejmě Kratovi společně s Marvinem za záplavy zombíků, kostlivců, kacířů a arcikacířů...Thalijský peklo je zas o trochu plnější... :twisted:

No a sem samozřejmě zvědavej, jak se to celý dál vyvine...

Re: Poděkování

Posted: 09:48 09. Feb 2009
by Dron
Jonny wrote:Takže, díky hráčům Dana a Walda za dnešní výpravu na zeirovce a samozřejmě Kratovi společně s Marvinem za záplavy zombíků, kostlivců, kacířů a arcikacířů...Thalijský peklo je zas o trochu plnější... :twisted:

No a sem samozřejmě zvědavej, jak se to celý dál vyvine...
Díky za Walda, že jste ho s sebou táhli. Dle rozkazu měl nést jenom proviant a otvírat dveře :-) Chudák byl z toho tak vyděšenej, že zapomněl i klít a nadávat.

Re: Poděkování

Posted: 10:00 09. Feb 2009
by ravangorn
Taky se připojím k poděkování, nejlepší bylo jak ty zombie vstávali znovu a znovu :D . Začátek byl pěkně rozehřívací, ale ty mumie... no to bylo teprve něco :)

Re: Poděkování

Posted: 23:29 10. Feb 2009
by Addieau
Chci vyjádřit své díky Marvinovi za včerejší (dlouhé) dobrodružství na záchranu zvířátek a hlavně za trpělivost, kterou se mnou při tom všem měl. 8)

Re: Poděkování

Posted: 23:49 10. Feb 2009
by -speck-
Taky bych chtěl poděkovat Marvinovi za to že jsem nešel spát když jsem chtěl. Že dokázel zareagovat na můj průchod lesem pod stmívající se oblohou a objevení skřetího tábora, následné setkání s berserkrem a nalezeni zpustosene hornicke osady.
Moc moc hezké zpestření hry. Děkuji.

Re: Poděkování

Posted: 01:02 11. Feb 2009
by paja13
desne dekuju nejakymu kretenovi kterej sklada pasti primo ve meste v karate!

sam si pamatuju jak sem jako 1. uroven zhebnul na pasti hnedka za branou ivory

sem zvedavej jestli se ten blbec prihlasi za to ze zneuziva nepritomnosti dm a systemu hry!!!

oprava: v dohledu 2 strazni 2 strelci karatsky armady a jeste k tomu hloucek rekrutu primo na namesti pred dilnou a svazem obchodniku

Re: Poděkování

Posted: 01:10 11. Feb 2009
by -speck-
paja13 wrote:desne dekuju nejakymu kretenovi kterej sklada pasti primo ve meste v karate!

sam si pamatuju jak sem jako 1. uroven zhebnul na pasti hnedka za branou ivory

sem zvedavej jestli se ten blbec prihlasi za to ze zneuziva nepritomnosti dm a systemu hry!!!

oprava: v dohledu 2 strazni 2 strelci karatsky armady a jeste k tomu hloucek rekrutu primo na namesti pred dilnou a svazem obchodniku
Omlouvam se, ale omluva asi nestaci.
Nebylo to mysleno jako zneuziti systemu hry, neco jsem tak zkousel s jednim hracem a pak na tu past zapomnel.
Jsem schopen uhradit odskodneni, pokad ho budes zadat.
Straze tam byli jen ty dva u brany, kdyz jsme to zkouseli.

Re: Poděkování

Posted: 08:38 11. Feb 2009
by Theogil I
-speck- wrote:
paja13 wrote:desne dekuju nejakymu kretenovi kterej sklada pasti primo ve meste v karate!

sam si pamatuju jak sem jako 1. uroven zhebnul na pasti hnedka za branou ivory

sem zvedavej jestli se ten blbec prihlasi za to ze zneuziva nepritomnosti dm a systemu hry!!!

oprava: v dohledu 2 strazni 2 strelci karatsky armady a jeste k tomu hloucek rekrutu primo na namesti pred dilnou a svazem obchodniku
Omlouvam se, ale omluva asi nestaci.
Nebylo to mysleno jako zneuziti systemu hry, neco jsem tak zkousel s jednim hracem a pak na tu past zapomnel.
Jsem schopen uhradit odskodneni, pokad ho budes zadat.
Straze tam byli jen ty dva u brany, kdyz jsme to zkouseli.
Na ty pasti majzla, chtělo by to trošku s rozmyslem, předpokládám, že jsi "zabíjet" nechtěl, pak bych raději používal paralizující, omračující atd. a to vy chvíli, kdy mám v plánu někoho přepadnout. Co se týče umístění - nu náměstí v Krathě by mě ani ve snu nenapadlo a cesta za branou z Ivory taky ne ... něco jiného by bylo dát past někam do temné uličky v přístavu a počkat si na toho nešťastníka co si bude zkracovat cestu :twisted: .

Re: Poděkování

Posted: 12:30 11. Feb 2009
by -speck-
Theogil I wrote:
-speck- wrote:
paja13 wrote:desne dekuju nejakymu kretenovi kterej sklada pasti primo ve meste v karate!

sam si pamatuju jak sem jako 1. uroven zhebnul na pasti hnedka za branou ivory

sem zvedavej jestli se ten blbec prihlasi za to ze zneuziva nepritomnosti dm a systemu hry!!!

oprava: v dohledu 2 strazni 2 strelci karatsky armady a jeste k tomu hloucek rekrutu primo na namesti pred dilnou a svazem obchodniku
Omlouvam se, ale omluva asi nestaci.
Nebylo to mysleno jako zneuziti systemu hry, neco jsem tak zkousel s jednim hracem a pak na tu past zapomnel.
Jsem schopen uhradit odskodneni, pokad ho budes zadat.
Straze tam byli jen ty dva u brany, kdyz jsme to zkouseli.
Na ty pasti majzla, chtělo by to trošku s rozmyslem, předpokládám, že jsi "zabíjet" nechtěl, pak bych raději používal paralizující, omračující atd. a to vy chvíli, kdy mám v plánu někoho přepadnout. Co se týče umístění - nu náměstí v Krathě by mě ani ve snu nenapadlo a cesta za branou z Ivory taky ne ... něco jiného by bylo dát past někam do temné uličky v přístavu a počkat si na toho nešťastníka co si bude zkracovat cestu :twisted: .
Ale to před Ivory není ode mne. Ta v Karathe ano, myslel jsem že taky zmizí třeba. Nevím zatím to tu s těma pastma moc nechápu, ale prostě když jdu i na lov zlobrů třeba a hodím si pár pastí na zem tak mi zmizí jich par, jen tak.
Jinak ja nepokladal zadne silne. Nemel jsem v umyslu nikoho zabit a proto jak rikam, pokad bude zadat odskodne tak jsem pripraven ho splnit.

Re: Poděkování

Posted: 18:44 11. Feb 2009
by Pajule
jop taky jsem už na pár pastí šlápla a s mejmka mini živůtkama zaklínačky a před lvlem sem byla ráda , že sm byla téměř mrtvá a dokonce sem přemýšlela zda když uělam krok a šlápnu na další tak co budu dělat...pro mé štěstí při mě stála Lilith a druhá tam nebyla :)