Page 38 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 20:11 19. Apr 2009
by Pajule
jop a pak nemůžeš ani pomáluprojít severní bránou , páč tohází děsný lagy z tolika koní

a do toho mi to zalagujou pak ještě ty rekurti u tej hradby .. hehe mi občas připadá ,ž e v severní bráně je ustéjeno víc koní než ve stájích po celé thalii
Johny:haha nebooj snad až ěnkde nahrabu tu kopu expů tak dam lvl barda a něco vymyslim , vymyslíme třebas svátek piva pro trpaslíky

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 21:24 19. Apr 2009
by Gorrgorroth
Pajule wrote:to ej tim , že kdysi malinkatá ves ivory je městooo

a stejně o tom všichni mluví jako o vsi...teda aspon mylsim , že ej to městečko né?

Oficiální název v reáliích je Ivory city, a dělí se na tři neskutečně velké čtvrti- hřbitovní, farmy a ta největší centrum.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 22:26 19. Apr 2009
by Krata
lokaci famy je takové malé gheto, vládnou tam zlý a gansterský famáři, Ivorská domobrana se tam bojí
Střed je takové srdce města, je tam všechno, Ivorská domobrana to tam má pod palcem a schází se tam hodně lidí za obchodem všeho druhu
Hřbitov je taková odpadlická část města, žijou tam chudáci a skladujou mrtvoli
Já sem apeloval za to, aby to takhle bylo napsaný, ale všichni řikali že to je blbost

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 22:38 19. Apr 2009
by Miky
Jonny wrote:Spíš než o ohništi je to o vůli hráčů. Proč se nezeptat těch co seděj u stolů co je v okolí novýho, nebo si přisednout? Já když procházím kolem, tak si vždycky na pivo a na nějaký to jídlo sednu, ale vídám většinou akorát ty běžce, a ty budou probíhat vokolo ať tam bude ohniště nebo hospoda...A když už se tu řešilo co bylo dřív, tak dřív se dalo dát dohromady nějakou bandu nebo pitku jednoduše i v samotný hospodě, která teď slouží jenom jako koridor do pokojů a ven...
Jasně, kdyby lidi chtěli tak tam posedávají. Ale to prostředí tomu napomůže. Jinak interiéry hospod na posedávání moc dobré nejsou, připadají mi dost velké a jsou plné NPC. Pokud si sedneš k často jedinému volnému stolu, tak si tě běžci v koridoru do pokojů ani nevšimnou.
Ivory není city ale town

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 22:44 19. Apr 2009
by Neithan1
presne.. a deli sa na Down Town, East Side, West Side a Central Park.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 22:46 19. Apr 2009
by innfra
Ještě přidej China town a máme tu Lost Heaven z Mafie

"Život je svině." Tommy Angelo
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 22:52 19. Apr 2009
by Krata
pravda, Krkovičkova hospoda je hrozně velká, šlo by ji udělat menší?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 23:48 19. Apr 2009
by Daanri
Ja mam lepsi napad, cele Ivory je na prd, podme ho smazat.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 23:53 19. Apr 2009
by Fidorka
Daanri wrote:Ja mam lepsi napad, cele Ivory je na prd, podme ho smazat.

Konečně radikální řešení :
Místo staré Ivory - nové druidské menhiry !!!
Místo Šmeličky - borové větvičky !!!
Místo hospody - lesní jahody !!!
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:19 20. Apr 2009
by tao kan
Tak jsem mel nápad, kterej jsem se snažil navrhnout na jiném serveru, kde jsou ale už WB minulostí. Možná zde by vás to mohlo zajímat

.
Takže, šlo by o podmořský svět. Vneslo by to do hry zas jednu zajimavost, která je technicky snad i splnitelná. Představoval bych si to jako rozměrově rozsahlou lokaci, ve které by člověk nacházel různé podmořské příšery, poklady a dosud neobjevené zatopene jeskyně či pradávné civilizace. Jak to řešit z hlediska provedení?
prostředí:
pohyb: permanentní slow
vliv vody: každé dvě kola hod na utopení. Řešení - magický item podvodního dýchátka s imkou na utopení
gtraficky efekt: v podobě modré mlhy a zvýšení hladiny vodní plochy
textury a modely: třeba zde
http://nwn.bioware.com/players/167/tilesets.html
http://nwn.bioware.com/players/167/plunder.html
některé modely bytostí třeba jako had se mohou změnit v podmořské
Tak se ptám na vaše názory.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:32 20. Apr 2009
by Daanri
Podmorskej svet je v plane. Existuju nato na vaulte priamo tilesety podmorskeho sveta. Momentalne su vsak na praci ine veci, ale ak to chces udelat tak staci napisat Rejtymu a urcite budes mat moznost. Iniciative sa medze nekladu.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:22 20. Apr 2009
by DenGrasse
tao kan wrote:...
nic novýho, an EfU podvodní lokace normálně fungujou...
dávat každý dvě kola hod na utopení je ovšem blbosta druhá blbost je zavádět item dýchátka... stačí nedělat jedno ani druhý a vyjde nastejno, bez imky nautopení ti tam nikdo nevleze, známe bioware kostku...
tam to maj řešený že dostaneš pdle odolnosti nějakej počet kole po kterej vydržíš nedejchat, ten se to pravidelně vypisuje aby sis udržel přehled. brnění a štíty zpomalujou, ze zvýšený zranění a elektrikua co eště si už nepamatuju.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 21:43 20. Apr 2009
by Bahnak
Proč chcete chodit po dně rybnika a lovit škeble...? ale proti gustu žadny dešputát...
treba by tam mohly bejt nejaky suroviny pro craft, jinak nevim jak tam trpaslíka dostanete....
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 22:09 20. Apr 2009
by Krata
a co expi?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:12 21. Apr 2009
by Bahnak
dobře, tak možná expy by mě tam na chvilku dostaly
(stejně se blíží podzim, čas koupele....)