Page 38 of 51
Re: Pady serveru
Posted: 17:57 10. Aug 2010
by efu_redo
Luell-e!! Luell-e!! *skanduje*
Re: Pady serveru
Posted: 18:25 10. Aug 2010
by OneIceOne
kucik wrote:No...protože se tou dobou vždy logoval nějaký DM.
Jakej?
Re: Pady serveru
Posted: 18:39 10. Aug 2010
by Luelle
OneIceOne wrote:kucik wrote:No...protože se tou dobou vždy logoval nějaký DM.
Jakej?
já dneska ty prej předevčírem
ale furt nevíme proč to ten DM login dělá

když se logujeme jak máme
a ne dycky je to DM login
Re: Pady serveru
Posted: 19:30 10. Aug 2010
by -RoF-
Se logujete vždy tak přesně? Hmmmm

Re: Pady serveru
Posted: 09:15 11. Aug 2010
by hrusi
Tak se přiznejte, kdo se teď zase logoval.

Re: Pady serveru
Posted: 09:23 11. Aug 2010
by igor
OneIceOne
Re: Pady serveru
Posted: 00:08 24. Aug 2010
by Sobik
Teď sem přišel o 6 nugetů zlata. Je to prkotina ale do pouště se mi zas jet nechce z Krynu.

Re: Pady serveru
Posted: 23:11 07. Sep 2010
by zachy
*sundavá si kápi* a žuch.... ted jenom doufám že ta kapuce nezmizí

Re: Pady serveru
Posted: 23:15 07. Sep 2010
by Cairon
Okamžitě si zvedni charismu tak odpornej vzhled servr dohání k mdlobám ! Ještě jednou si bez předešlého varování servru sundáš kápi a uvidíš jak ti trvale změníme vizáš...
A teď vážněji ... Nepanikařte loguju do hry
Re: Pady serveru
Posted: 23:22 07. Sep 2010
by zachy
Vytvořte novej item podobnej iounskymu kamenu ale bude se to jmenovat "pudřenka" +4 charisma

Re: Pady serveru
Posted: 22:22 25. Sep 2010
by etkar
Chtěl bych poprosit DM, které dnes večer při questění schodilo server aby se také postaralo o náhradu škody.
Děkuju
PS: opravdu nechci opakovat procházku pro 10 topazů a vydělávání na leštidlo pro těchto 10 kusů:(
Re: Pady serveru
Posted: 22:27 01. Oct 2010
by -RoF-
Hmm hmmm tady je něco pokažené, tohle je vcelku extrém ty pády

Re: Pady serveru
Posted: 07:42 02. Oct 2010
by slencak
Ahoj, mám pocit že servr schazuje muj avatar. Když se nad tím zamyslím začalo to včera padat po tom co jsem v Tartenu chtěl natěžit cín....při druhém pádu jsem nic nedělal při 3. sekání mahagonu 4. zase mahagon..........pak jsem odnesl mrvého M. do Ivory. Následně jsem se vydal pro uhlí k jezevcům a zase pád. Ten večer jsem to vzdal a šel chrnět. Dnes ráno v 7h : při pokusu nakopat uhlí zase pád. Ptal sem se lidí ve hře jestli to do teď běželo, prý ano. Zkusil jsem to tedy ještě jednou a potvrdilo to moji doměnku
*kreje se za štítem před kamením*
Je to ve mě?
acc slencak
Gorhunk Dračí kůže
Re: Pady serveru
Posted: 09:07 02. Oct 2010
by kucik
Nomis nejak upravoval scripty pro kutani a kaceni.
Re: Pady serveru
Posted: 09:08 02. Oct 2010
by -RoF-
kucik wrote:Nomis nejak upravoval scripty pro kutani a kaceni.
Hmm takže každé kutání a kácení shodí hru?
Páč ted ti padlo zase.