Page 38 of 51

Re: Pady serveru

Posted: 17:57 10. Aug 2010
by efu_redo
Luell-e!! Luell-e!! *skanduje*

Re: Pady serveru

Posted: 18:25 10. Aug 2010
by OneIceOne
kucik wrote:No...protože se tou dobou vždy logoval nějaký DM.
Jakej?

Re: Pady serveru

Posted: 18:39 10. Aug 2010
by Luelle
OneIceOne wrote:
kucik wrote:No...protože se tou dobou vždy logoval nějaký DM.
Jakej?
já dneska ty prej předevčírem :D

ale furt nevíme proč to ten DM login dělá :( když se logujeme jak máme

a ne dycky je to DM login

Re: Pady serveru

Posted: 19:30 10. Aug 2010
by -RoF-
Se logujete vždy tak přesně? Hmmmm :)

Re: Pady serveru

Posted: 09:15 11. Aug 2010
by hrusi
Tak se přiznejte, kdo se teď zase logoval. :)

Re: Pady serveru

Posted: 09:23 11. Aug 2010
by igor
OneIceOne

Re: Pady serveru

Posted: 00:08 24. Aug 2010
by Sobik
Teď sem přišel o 6 nugetů zlata. Je to prkotina ale do pouště se mi zas jet nechce z Krynu. :D

Re: Pady serveru

Posted: 23:11 07. Sep 2010
by zachy
*sundavá si kápi* a žuch.... ted jenom doufám že ta kapuce nezmizí :mrgreen:

Re: Pady serveru

Posted: 23:15 07. Sep 2010
by Cairon
Okamžitě si zvedni charismu tak odpornej vzhled servr dohání k mdlobám ! Ještě jednou si bez předešlého varování servru sundáš kápi a uvidíš jak ti trvale změníme vizáš... :twisted:

A teď vážněji ... Nepanikařte loguju do hry

Re: Pady serveru

Posted: 23:22 07. Sep 2010
by zachy
Vytvořte novej item podobnej iounskymu kamenu ale bude se to jmenovat "pudřenka" +4 charisma :D

Re: Pady serveru

Posted: 22:22 25. Sep 2010
by etkar
Chtěl bych poprosit DM, které dnes večer při questění schodilo server aby se také postaralo o náhradu škody.
Děkuju

PS: opravdu nechci opakovat procházku pro 10 topazů a vydělávání na leštidlo pro těchto 10 kusů:(

Re: Pady serveru

Posted: 22:27 01. Oct 2010
by -RoF-
Hmm hmmm tady je něco pokažené, tohle je vcelku extrém ty pády :wink:

Re: Pady serveru

Posted: 07:42 02. Oct 2010
by slencak
Ahoj, mám pocit že servr schazuje muj avatar. Když se nad tím zamyslím začalo to včera padat po tom co jsem v Tartenu chtěl natěžit cín....při druhém pádu jsem nic nedělal při 3. sekání mahagonu 4. zase mahagon..........pak jsem odnesl mrvého M. do Ivory. Následně jsem se vydal pro uhlí k jezevcům a zase pád. Ten večer jsem to vzdal a šel chrnět. Dnes ráno v 7h : při pokusu nakopat uhlí zase pád. Ptal sem se lidí ve hře jestli to do teď běželo, prý ano. Zkusil jsem to tedy ještě jednou a potvrdilo to moji doměnku *kreje se za štítem před kamením*
Je to ve mě? :shock:

acc slencak
Gorhunk Dračí kůže

Re: Pady serveru

Posted: 09:07 02. Oct 2010
by kucik
Nomis nejak upravoval scripty pro kutani a kaceni.

Re: Pady serveru

Posted: 09:08 02. Oct 2010
by -RoF-
kucik wrote:Nomis nejak upravoval scripty pro kutani a kaceni.
Hmm takže každé kutání a kácení shodí hru?
Páč ted ti padlo zase.