Page 38 of 89
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 21:09 03. Sep 2011
by G-ladiator
Podle mě má takovou barvu, jaká je vhodná pro toho konkrétního uctívače (površanskému uctívači Xi'an se podle mě nezjeví jako drider, ale něco jemu bližšího - aranea např.). Tedy za předpokladu, že si bohové mohou měnit formu dle vůle a nemají pevně daného avatara.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 23:06 03. Sep 2011
by de Aers
Derken- wrote:Podle mě je teda Xi´An ČERNÁ

Ty neznáš reklamu na prací prášek Árijec ?

)
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 00:53 11. Sep 2011
by -RoF-
Té noci, kdy mladá šestnáctiletá dívka u hradeb Isilu rozhodla se koupati. Své svršky sundala a do vody příkopu vodního vlezla. Strážni pozorovali ladné tělo, které měsíční svit laskal, nakláněli se z hradeb dolů, až jednoho zemská tíže přivolala k sobě. Naštěstí voda zachránila jej, ale zbroj táhla jej ke dnu. A tak dívka mladá, nahá, zachránkyní se stala a vílou vodní ji poblouzněný strážný nazýval. A ona za odměnu pár ran na zadek dostala, co si dovoluje se nahá koupati v příkopu vodním.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 10:34 12. Sep 2011
by -RoF-
Sem si vzpoměl zase na Sinae. Tohle je taky roztomilá rakša

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:25 12. Sep 2011
by -RoF-
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 20:28 12. Sep 2011
by Skurkaa
Laisen

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 06:29 13. Sep 2011
by -RoF-
Skurkaa wrote:Laisen

Hehe ale dobrý svalovec.
Jinak sem zapoměl poděkovat, to skurka přebarvil tu holčinu s mrkví. Původně měla zelená vlasy

Díkas

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:41 22. Sep 2011
by G14
no coment
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:54 22. Sep 2011
by -RoF-
Cheche dobré

, jen tak dál kresli.
A ta mrkev
Jinak Aria povedená i Isabell

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 00:18 23. Sep 2011
by Maya
Ta mrkev je úžasná...

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 06:22 23. Sep 2011
by -RoF-
Mě se líbí aj vlasy Arie, ty sedí přesně

. Jen křídla bych dal větši, aspoň třikrát

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 12:09 23. Sep 2011
by KaTo
Nevím proč

mi obrázek připomněl tenhle klip:
http://www.youtube.com/watch?v=d2i1mQah ... ure=relmfu
(Aria si tam moc podobná není, ale načuřený ksichtík Is...sedí

)
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:17 23. Sep 2011
by G14
TO Rof: sem rada ze libi,bez mrkve to nejde jako bez bice

,no kridla kridla - nebyla uz barva,btw delala sem vyskrabek zaschly barvy v palete -tj. co dum dal

a musela mi zbyt jeste na Azhaela
TO Kato:

To sem to fakt tak blbe vystihla ?

Kdes ty tlamicky sebral?

hod mi tam spis Angelinu Jolie ty se aspon neleknu a Ise bude podobna vic,myslim ze i Rof se ted bude bat pred spanim z toho klipu jako ja
Me se jen libilo takovy to Is zname "pšššt" - jako na vsechno je cas a obzvlast si pohrat

a Ari neco jako "No jen pockej na co mam tu mrkvicku"

Jinak je to patlanina

(Arii by zavidila ruku i Saxana a vytočeni ruky Isy i Coperfiled)

(A maj moc velky hlavy)

Ale cert to vem

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:44 23. Sep 2011
by klobouk
Farah (má tu sice mnohem hezčí, ale tohle je taky pěkný)
Johanka - úplně přesně, jak si Hany představuju!
Šiška Nanuk (odmyslet okuláry)
Serafína "rumová víla"
A nějaká šéfka zezdola

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:05 23. Sep 2011
by Thuereg
Dobrej výběr:)