Page 38 of 77

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 21:12 18. Oct 2013
by radekdnb

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 18:49 13. Nov 2013
by Aillen
počítačová hra Lineage - sice tuhle hru nehraji, ale článek o ní mě překvapil

http://bonusweb.idnes.cz/seniorka-znice ... ovinky_anb

Trochu drsné :surprised:

To je míněno vážně, nebo jde o vtip?

Někdo vážně je ochoten prodávat virtuální zbraně za skutečné peníze???
Nebo je to jen novinářská kachna?

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 18:53 13. Nov 2013
by Bruciacullo
Aillen wrote:počítačová hra Lineage - sice tuhle hru nehraji, ale článek o ní mě překvapil

http://bonusweb.idnes.cz/seniorka-znice ... ovinky_anb

Trochu drsné :surprised:

To je míněno vážně, nebo jde o vtip?

Někdo vážně je ochoten prodávat virtuální zbraně za skutečné peníze???
Nebo je to jen novinářská kachna?
vitej ve 21. stol :mrgreen:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 21:16 13. Nov 2013
by Shaman88
Aillen wrote:počítačová hra Lineage - sice tuhle hru nehraji, ale článek o ní mě překvapil

http://bonusweb.idnes.cz/seniorka-znice ... ovinky_anb

Trochu drsné :surprised:

To je míněno vážně, nebo jde o vtip?

Někdo vážně je ochoten prodávat virtuální zbraně za skutečné peníze???
Nebo je to jen novinářská kachna?
Normálka já minulý týden prodal rare item do DoTa2 za 4 dolary (nebo eura to byla, kdoví).

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 00:40 14. Nov 2013
by KaTo
Kámoš takhle prodal účet ve WoT za 16k (v českých) :D . A pamatuji se i na článek, že někde šikmooký :mrgreen: při rozvodu si dělili i loot co měli nahamouněný na společném accountu :D .
Jak řekl Bruciacullo - pokrok nezastavíš! :mrgreen:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 13:29 14. Nov 2013
by Barbar321
Aillen wrote:počítačová hra Lineage - sice tuhle hru nehraji, ale článek o ní mě překvapil

http://bonusweb.idnes.cz/seniorka-znice ... ovinky_anb

Trochu drsné :surprised:

To je míněno vážně, nebo jde o vtip?

Někdo vážně je ochoten prodávat virtuální zbraně za skutečné peníze???
Nebo je to jen novinářská kachna?
http://bonusweb.idnes.cz/cinan-si-porid ... agazin_lou

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 17:43 14. Nov 2013
by Aillen
Ta hra vypadá, že má pěknou grafiku, ovšem ty částky, které jsou ochotni někteří hráči obětovat pro virtuální hru, jsou neskutečně šílené *kroutí nevěřícně hlavou*

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 09:12 15. Nov 2013
by Barbar321
Aillen wrote:
Ta hra vypadá, že má pěknou grafiku, ovšem ty částky, které jsou ochotni někteří hráči obětovat pro virtuální hru, jsou neskutečně šílené *kroutí nevěřícně hlavou*
On ten nějaký neplacený server, kde není co koupit (např. Thalie, že?) má něco do sebe. Takové to správné kouzlo :wink:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 03:34 21. Nov 2013
by J.F.Payne
Quest for Glory I-V. Jedu teď z nostalgie celou sérii a musím říct, že je to geniálně zpracovaná kombinace adventury se skvělou atmosférou a vtipem a RPG. Na svou dobu hotový poklad. Snad až na druhej díl to má i... hmm... obstojnou grafiku.

A konečně se mi povedlo stát se tam paladinem :))

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 07:41 21. Nov 2013
by G-ladiator
Já jsem včera dohrál Wasteland. Parádní gameska.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 13:10 21. Nov 2013
by Braenn
Co z nás ten absťák dělá, že? Já se včera pokoušela neúspěšně rozjet geniální Stíny nad Rivou.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 13:23 21. Nov 2013
by Molly23
Já se vrátil o nějakých 15 let do minulosti a hraju v mezerách ve škole Need for Speed 3: Hot Pursuit :)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 20:17 01. Dec 2013
by sandoftime
Dark Souls. Můžu jenom doporučit. Pokud máte pevné nervy.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 20:23 01. Dec 2013
by Shaman88
sandoftime wrote:Dark Souls. Můžu jenom doporučit. Pokud máte pevné nervy.
Nebylo o tom někde psáno že to má úplně zvrácenou obtížnost?

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 20:36 01. Dec 2013
by Paulus
Shaman88 wrote:
sandoftime wrote:Dark Souls. Můžu jenom doporučit. Pokud máte pevné nervy.
Nebylo o tom někde psáno že to má úplně zvrácenou obtížnost?
No vždycky jsem tvrdil, že na Thalce se chyby netolerují (zapomenout jeden buff, vypít jednu lahvičku, nedoplnit chybějících 5 hp do full). V Dark Souls to platí snad 100x tolik.