Page 38 of 67

Re: League of Legends

Posted: 17:46 22. Jan 2013
by -RoF-
sendys wrote: mysliš sebe prasaku ?:) jo to by mělo vyjit :) hraješ jako polák a španěl dohromady :) takže nebude tě škoda :)
To ted přirovnáváš dle národnosti svou hru? Hmm hmm. :wink:

Re: League of Legends

Posted: 17:57 22. Jan 2013
by KaTo
-RoF- wrote:
sendys wrote:mysliš sebe prasaku ?:) jo to by mělo vyjit :) hraješ jako polák a španěl dohromady :) takže nebude tě škoda :)
To ted přirovnáváš dle národnosti svou hru? Hmm hmm. :wink:
...a francouze, nezapomeňte ho přirovnat k francouzům! :lol: :lol: :lol:

Re: League of Legends

Posted: 17:58 22. Jan 2013
by sendys
KaTo wrote:
-RoF- wrote:
sendys wrote:mysliš sebe prasaku ?:) jo to by mělo vyjit :) hraješ jako polák a španěl dohromady :) takže nebude tě škoda :)
To ted přirovnáváš dle národnosti svou hru? Hmm hmm. :wink:
...a francouze, nezapomeňte ho přirovnat k francouzům! :lol: :lol: :lol:
Kato s francoéuzema sem problem neměl :) a co se tyče tebe Rofe měl by ses jit i na lolku s někym děfkařit:)

Re: League of Legends

Posted: 18:37 22. Jan 2013
by Molly23
Taky chce někdo sklízet ovoce :lol:

Re: League of Legends

Posted: 18:40 22. Jan 2013
by -RoF-
A proč, prosímtě? Jako že bych vzal skoro paladinku Leonu s někým do křoví? :twisted:
Ne díky.

Re: League of Legends

Posted: 20:14 22. Jan 2013
by Absinthorix
-RoF- wrote:A proč, prosímtě? Jako že bych vzal skoro paladinku Leonu s někým do křoví? :twisted:
Ne díky.
Ale nějakýho Garena bys z křoví občas vyplašit mohl... nebo ho na křoví nalákat 8)

Re: League of Legends

Posted: 20:55 22. Jan 2013
by -RoF-
Absinthorix wrote:
-RoF- wrote:A proč, prosímtě? Jako že bych vzal skoro paladinku Leonu s někým do křoví? :twisted:
Ne díky.
Ale nějakýho Garena bys z křoví občas vyplašit mohl... nebo ho na křoví nalákat 8)
Jo jasně ...... DEMÁÁCIAA...uhm *pavouk v hubě Garena* :D :twisted:

Re: League of Legends

Posted: 21:35 22. Jan 2013
by Absinthorix
To samo :oops:

Re: League of Legends

Posted: 02:20 24. Jan 2013
by Absinthorix
ten thresh je takovy zlo... ale TAKOVY

Re: League of Legends

Posted: 07:16 24. Jan 2013
by -RoF-
Absinthorix wrote:ten thresh je takovy zlo... ale TAKOVY
Já se včera díval na video o něm. Noo zajimavé.
Takový ten, který může zachránit partáka a nebo ho taky může obětovat, jen aby se zachránil. :twisted:

Re: League of Legends

Posted: 09:26 24. Jan 2013
by -RoF-
:twisted: :roll: :D

Re: League of Legends

Posted: 13:17 24. Jan 2013
by Absinthorix
Ten Thresh vypadá, jak kdyby Yorick obskákal Hecarima a tohle se jim narodilo

Re: League of Legends

Posted: 02:20 26. Jan 2013
by xxxMajkyxxx
nainstalováno, odzkoušeno, odinstalováno......nic pro mne.

Re: League of Legends

Posted: 04:11 26. Jan 2013
by Prasokralik
ragequit? :D :D

Image

Re: League of Legends

Posted: 15:46 26. Jan 2013
by Absinthorix
xxxMajkyxxx wrote:nainstalováno, odzkoušeno, odinstalováno......nic pro mne.
To tě Makedonci a Poláci v posledních pár dnech tak odradili? Ale noták