Re: League of Legends
Posted: 17:46 22. Jan 2013
To ted přirovnáváš dle národnosti svou hru? Hmm hmm.sendys wrote: mysliš sebe prasaku ?:) jo to by mělo vyjithraješ jako polák a španěl dohromady
takže nebude tě škoda
To ted přirovnáváš dle národnosti svou hru? Hmm hmm.sendys wrote: mysliš sebe prasaku ?:) jo to by mělo vyjithraješ jako polák a španěl dohromady
takže nebude tě škoda
...a francouze, nezapomeňte ho přirovnat k francouzům!-RoF- wrote:To ted přirovnáváš dle národnosti svou hru? Hmm hmm.sendys wrote:mysliš sebe prasaku ?:) jo to by mělo vyjithraješ jako polák a španěl dohromady
takže nebude tě škoda
Kato s francoéuzema sem problem nemělKaTo wrote:...a francouze, nezapomeňte ho přirovnat k francouzům!-RoF- wrote:To ted přirovnáváš dle národnosti svou hru? Hmm hmm.sendys wrote:mysliš sebe prasaku ?:) jo to by mělo vyjithraješ jako polák a španěl dohromady
takže nebude tě škoda
![]()
![]()
Ale nějakýho Garena bys z křoví občas vyplašit mohl... nebo ho na křoví nalákat-RoF- wrote:A proč, prosímtě? Jako že bych vzal skoro paladinku Leonu s někým do křoví?![]()
Ne díky.
Jo jasně ...... DEMÁÁCIAA...uhm *pavouk v hubě Garena*Absinthorix wrote:Ale nějakýho Garena bys z křoví občas vyplašit mohl... nebo ho na křoví nalákat-RoF- wrote:A proč, prosímtě? Jako že bych vzal skoro paladinku Leonu s někým do křoví?![]()
Ne díky.
Já se včera díval na video o něm. Noo zajimavé.Absinthorix wrote:ten thresh je takovy zlo... ale TAKOVY

To tě Makedonci a Poláci v posledních pár dnech tak odradili? Ale notákxxxMajkyxxx wrote:nainstalováno, odzkoušeno, odinstalováno......nic pro mne.