Page 38 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:19 12. Jan 2012
by kokosak
Jo a čajovníková část je za vchodem doprava.... spoń myslim. :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:47 12. Jan 2012
by Derken-
Uvidim v kolik dorazím domů a dám ještě nějak vědět sms zda dorazím :) Myslel jsem, že půjdem více večer ;)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:49 12. Jan 2012
by Braenn
Derken- wrote:Uvidim v kolik dorazím domů a dám ještě nějak vědět sms zda dorazím :) Myslel jsem, že půjdem více večer ;)
Doraž, třeba se pak přesunem do hospy:)

A klasicky, deskovky sebou. A taky karetní hry a tak vůbec.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:51 12. Jan 2012
by Derken-
Tak hry mám citadelu, ohraný BANG a nějakou věž :) Tak něco vezmu asi. Ale stejnak to Braenn se mnou nebaví hrát, prej jsem moc rafinovanej a vypočítavej drow :P :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 18:26 12. Jan 2012
by Braenn
To si moje slova nějak špatně pamatuješ, kamaráde. A navíc, jedno štěstí výhru nedělá! :P

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 19:03 12. Jan 2012
by -darkvision-
maliarda wrote:já bych beach plácání do balonu docela dala ... tak když to bude v nějaký rozumný čas, tak klíďo píďo
V tom případě bych taky příští víkend šel na beach :oops: , ale předem říkám že jsem to dlouho nehrál.
Braenn wrote:A klasicky, deskovky s sebou. A taky karetní hry a tak vůbec.
:oops:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 19:05 12. Jan 2012
by Braenn
Oky, to už je nás minimálně pět. Tak já to zařídím, tak třeba na čtvrtou?

dark: Recht.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 19:06 12. Jan 2012
by -darkvision-
Nejdříve od 11nácti ráno, pak už mi to je jedno od kolika přesně :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 19:44 12. Jan 2012
by maliarda
Braenn wrote:Oky, to už je nás minimálně pět. Tak já to zařídím, tak třeba na čtvrtou?

třeba ;)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 20:58 12. Jan 2012
by Fryn
Beach bych dal rozhodně, minulý rok mi zcela utekla sezóna (tím neříkám, že bych to nějak uměl, jen mě to vždycky bavilo).

Jinak jestli s přítelkyní dorazíme do čajky, tak sebou přitáhnem možná Alhambru (taková nenásilná budovací hra, u které se člověk i tak dokáže pěkně naštvat).

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:28 12. Jan 2012
by -darkvision-
S SEBOU !! (pokad přesouvám něco někam)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:33 12. Jan 2012
by maliarda
-darkvision- wrote:S SEBOU !! (pokad přesouvám něco někam)
:lol: :lol: :lol: :wall:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 23:41 12. Jan 2012
by Derken-
Opravdu nevím jestli sebou něco přinesu... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :wall:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 00:02 13. Jan 2012
by -darkvision-
S SEBOU !!

..a nedělejte mi to schválně! DERKEN !!

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 00:21 13. Jan 2012
by Braenn
-darkvision- wrote:S SEBOU !!

..a nedělejte mi to schválně! DERKEN !!
jo, mrskněte s sebou do SPAMU.

:P :P :P
(Já vím, Darku, ale nešlo odolat :))

Takže, tedy, abychom nebyli mimo,

tuto sobotu od tří čajovna
příští sobotu předběžně od čtyř beach, složení Maliarda, Fryn, Bahňák, Darkvision, Braenn a zapomněla jsem na někoho?