Page 38 of 142

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 22:52 14. Oct 2012
by Bahnak
KaTo wrote:
Diemo wrote:Moznost rychleho odchodu do podtemna a naopak. Co treba pri zmene frakce nechat smaznout vsechny postavy co hraji na povrchu a opacne? :twisted:
Jen by se začali množit ze stejné IP hrané accounty co by se FAKT navzájem neznali :lol: :lol: ...a že pár jich tu už je (a bylo).
Asi tak, i když dneska ty jiný ACC už taky nejsou co bejvávaly že? :-D
Každopádně ten nápad mi ničím přínosný nepřijde, jsme na free servru, každý ať si hraje co se mu líbí a ať se vrací k čemu se mu zachce.
Od toho jsou tu pravidla s dvouměsíční vracecí lhůtou...
KaTo wrote:
-RoF- wrote:Jasně nějak v invisu a nebo hmmm ...... možná tuším :D :oops: :roll:
:lol: :lol: Já vím a souhlasím s tebou, že na foru bych to nepitval :lol: :lol: :lol: :lol: !
No konečně nějaká voda do mlejna. :twisted: :twisted: :twisted:

Jinak za ty kostky se přimlouvám, RoF je hrává vcelku často a pamatuju jakej bordel pak v PJ kanálu je.

Jo a ještě jedna drobná technická - ve hře plyne normálně čas, od startu Thalie po dnešek (pokud tedy IC čas plyne x6 tak jako vidíme ve hře) už ho uplynulo nějakej kus, ale i když se posunuly roky na letopočtu, nijak jsem nezaznamenal nějaký technologický pokrok který by toto potvrdil. Thalie se snažila nadhodit hráčům evropu pozdního středověku(akorát teda s magií, draky, nemrtvákama apod.), teď už je tam rok hodně přes 1500 a pokroky nikde. Ne že bych chtěl zrovna objevovat Ameriku nebo točit glóbusem, ale Bahňák by chtěl tuze moc arkebuzu... :cry: :cry: :roll: :oops:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 23:15 14. Oct 2012
by Prasokralik
Já bych to v rámci pokroku přeorientoval na steampunk svět tybu fable 3

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 23:47 14. Oct 2012
by Nalkanar
Bahňáku přesílené věci jednu po druhé. Nejdříve se zbavíme alchemky, pak zavedeme arkebuzy, ju? *zasněně vzpomíná na dnešní komedii v aréně*

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 04:23 15. Oct 2012
by J.F.Payne
Mě by na arkebuze nejvíc sralo to, že by jí Johannes nemohl používat :))

Ale líbilo se mi, kdyby někdo vymyslel takovej systém, kde by palné střelní zbraně totálně ignorovaly bonus z obrany z kvality zbroje a štítu.... :)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 09:17 15. Oct 2012
by Shaman88
J.F.Payne wrote: Ale líbilo se mi, kdyby někdo vymyslel takovej systém, kde by palné střelní zbraně totálně ignorovaly bonus z obrany z kvality zbroje a štítu.... :)
Není problém. Protrač to přes vedení a klidně ti to udělám....
Modely pro takové palné zbraně včetně modelů střel jsem k dispozici.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 09:33 15. Oct 2012
by kucik
-RoF- wrote: Je to fajn, ale je tam problém.

Když hodím s normálníma kostkama tak mi to hodí výpis například "Roll 3d6: 3+1+1=5"
Ale když hodím pomocí /pc hod 3k6 tak mi to hodí výpis například "hází 3k6: 13"

Trošku nevýhoda, páč nevidím ty čísla jako u normálních kostek. bych musel používat třikrát /pc hod 1k6
Zkusim s tim neco, kdyz najdu cas.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 09:35 15. Oct 2012
by -RoF-
kucik wrote:
-RoF- wrote: Je to fajn, ale je tam problém.

Když hodím s normálníma kostkama tak mi to hodí výpis například "Roll 3d6: 3+1+1=5"
Ale když hodím pomocí /pc hod 3k6 tak mi to hodí výpis například "hází 3k6: 13"

Trošku nevýhoda, páč nevidím ty čísla jako u normálních kostek. bych musel používat třikrát /pc hod 1k6
Zkusim s tim neco, kdyz najdu cas.
Děkuju ;)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 17:05 15. Oct 2012
by Snekoun
Lektvarem z craftu Lektvar Li - nejde léčit přítelíčka a summnona.
Já se léčit mohu normálně.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 18:40 15. Oct 2012
by Prasokralik
Snekoun wrote:Lektvarem z craftu Lektvar Li - nejde léčit přítelíčka a summnona.
Já se léčit mohu normálně.
lektvary z alchymie nejsou systémově lektvary ale předměty se speciální vlastností, proto to nejde

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 11:45 16. Oct 2012
by Barbar321
Snekoun wrote:Lektvarem z craftu Lektvar Li - nejde léčit přítelíčka a summnona.
Já se léčit mohu normálně.
Mě to z ampulek fungovalo. Měl jsem na tom postavenou strategii

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 11:55 16. Oct 2012
by Aulus
Barbar321 wrote: Mě to z ampulek fungovalo. Měl jsem na tom postavenou strategii
Ampule jsou na léčení (boostění) druhých přímo určené. Akorát si nejsem jistý, jestli je lze použít na umírajícího družiníka stejně jako lékárničku. To by bylo asi taky dobré zodpovědět.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 11:55 16. Oct 2012
by Caehan
Barbar321 wrote:
Snekoun wrote:Lektvarem z craftu Lektvar Li - nejde léčit přítelíčka a summnona.
Já se léčit mohu normálně.
Mě to z ampulek fungovalo. Měl jsem na tom postavenou strategii
Jo, jo, oni mysleli obyčejné lektvary, protože ty koupené tak fungují...

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 11:57 16. Oct 2012
by Prasokralik
ampule <> lektvar

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:17 16. Oct 2012
by Snekoun
Pomocí craftu - alchymie - vyrobim Lektvar Li - mě léčí ( PC )- přítelíčka (summona) NE
Lektvar léčení koupený u NPC ( lehká, střední, kritická atd... ) - ty fungují normálně

Přijde mi to škoda a nějak to nechápu :roll:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:19 16. Oct 2012
by Snekoun
Prasokralik wrote:
Snekoun wrote:Lektvarem z craftu Lektvar Li - nejde léčit přítelíčka a summnona.
Já se léčit mohu normálně.
lektvary z alchymie nejsou systémově lektvary ale předměty se speciální vlastností, proto to nejde
Chápu systém ale nechápu proč to tak je ? Je to proto aby postavi museli kupovat u NPC lektvary léčení ?
Jídlem totiž taky přítelíčkové léčit nejdou.