Page 38 of 105

Re: World of Tanks

Posted: 16:12 27. Jul 2012
by Fryn
-RoF- wrote:Já osobě mám ten názor, že na 10.tieru se to nezastaví a postupně se budou přidávat modernější a modernější tanky ;).
Podle toho co uvedl v rozhovoru jeden z tvůrců WoT, by se tanky, jako třeba M1A2 Abrams, ve hře objevit neměli :) a časové rozpětí použitých strojů by se nemělo přílišně vzdalovat od období druhé světové (nebo-li to zůstane asi přibližně na té úrovni jaká je teď). Co se týče plánů do budoucna, tak spíš slyším různé narážky na propojení všech tří her od Wargamingu.

Btw. Funkční fyzika by se měla objevit prý koncem léta (i když je pravda, že ten zástupce WoT nad tím docela váhal, než to konečně ze sebe vypustil :) ).
-RoF- wrote:K té přesnosti. Mrkni na přesnost děl francozských stíhačů 6-9 tier. mají přesnost 0,32-0,33m :D
Připočítej k tomu to poškození ... . Představa, že ten ruský stíhač bude schopný vymazat jednou ranou většinu strojů šesté třídy, je docela drsná (samozřejmě, více či méně podle toho, na které straně kanónu se člověk právě nachází).
-RoF- wrote:Možná ještě by nebylo špatné se prokousat na tyguenu 2 a pak na E-75. Když potkám E-75, tak u mě prostě budí respekt a tenhle tank vůbec nepodceňuju, páč umí řádně zatopit ;).
V této době (aspoň do vydání nového patche), se čistě z ekonomických důvodů, vyplatí jet na AMX 12t. Pokud ho budete mít v garáži při zavedení nového patche, získáte nový francouzský lehký tank páté třídy, stejně jako místo v garáži a 100% posádku pro něj zdarma (AMX 12t vám samozřejmě zůstane, jen se přesune z páté do šesté třídy).

Re: World of Tanks

Posted: 22:07 27. Jul 2012
by -RoF-

Re: World of Tanks

Posted: 22:53 28. Jul 2012
by -RoF-
Něco, co by vás mohlo nabudit na hraní sovětských tanků, ale pustit si tu píseň u WoT, to nemá chybu :D :twisted:

Takže bahnáku šup! :D

CCCP - Soviet Union

Re: World of Tanks

Posted: 06:43 01. Aug 2012
by -RoF-
Tak máme tu další patch a když si tak čtu hmmm oooo .....
- Přepracováno náhodné sestavování bitev (matchmaking) pro většinu vozidel. Hráči se nesetkají s větším rozdílem úrovní než +-2
-Zásah modulu tanku způsobí poškození i v případě, že nebyl pancíř proražen

A tak dále ... viz http://worldoftanks.eu/cs/release-notes-75
Fajnové ;) Uvidíme jak to bude fungovat.

Re: World of Tanks

Posted: 20:55 01. Aug 2012
by -RoF-
Tak co mám zatím poznatky.

Nastavení bitev zdá se zatím povedlo, sice občas tam jsou ještě divné tanky, ale dnes jsem jezdil tanky tier 7-10. A rozmezí plus mínus 2 tiery vcelku fungovalo.
Bitvy byly třeba 6-8 (plus arty 4-6, arty se asi do plus mínus nepočítá), Pak třeba bitvy 7-9 (arty 4-7), 8-10 (arty 6-8) a podobně. Takže zatím to funguje, uvidíme :wink:

Jinak potkal jsem se svým T28 prototyp německou obludu Jgpz E-100, dala mi pecku za 800, ale já ji 3x ze 4 střel čelně prostřelil (nakonec jsem mu teda ubral 1400 hp :twisted:) . Takže se to dá vcelku.

Re: World of Tanks

Posted: 19:18 04. Aug 2012
by Molly23
Ten francouzkej pětkáč je zas takovej tankostíhač... ono to může střílet jen do předu a střílí 5 ran za minutu

EDIT: A k té tvé písničce Rofe http://www.youtube.com/watch?v=fMDXl36g ... re=related
hehehe a ten obrázek je také super :D

Re: World of Tanks

Posted: 19:37 04. Aug 2012
by -RoF-
Ta klasicky hraná píseň je lepší, ikdyž metalová taky jde ;).

Jinak zajimavě upravili T-34-85. Má sice horší dělo, ale střílí dost rychle. A celkově tank mi příjde rychlejší a obratnější. Tak nakonec dobré :).

Re: World of Tanks

Posted: 17:39 05. Aug 2012
by Jachym
Bahňák už tu dříve upozorňoval " Ta hra je zlo - nehrajte to , bude Vám špatně." a já se k tomu připojuji - varoval jsem Vás už 2x aby jste neřekli.

Re: World of Tanks

Posted: 19:44 05. Aug 2012
by de Aers
Chudáčku.

Re: World of Tanks

Posted: 19:46 05. Aug 2012
by -RoF-
Jachym wrote:Bahňák už tu dříve upozorňoval " Ta hra je zlo - nehrajte to , bude Vám špatně." a já se k tomu připojuji - varoval jsem Vás už 2x aby jste neřekli.
Teda ty tu píšeš jak nějaký prorok nebo co? Nás varuješ, že nás ta hra zničí? :D

Re: World of Tanks

Posted: 19:50 05. Aug 2012
by de Aers
Jo na straně 6 prorokuje solidně :D

Re: World of Tanks

Posted: 19:54 05. Aug 2012
by -RoF-
Příjde na nás Armagedon?

Re: World of Tanks

Posted: 20:20 05. Aug 2012
by Fryn
Jachym wrote:Bahňák už tu dříve upozorňoval " Ta hra je zlo - nehrajte to , bude Vám špatně." a já se k tomu připojuji - varoval jsem Vás už 2x aby jste neřekli.
Jako každá hra, ani tato se nesmí brát příliš vážně.

Jinak, těším se na nové místo v garáži a stejně tak na ten nový francouzský lehký tank :) (příjem za jeho prodej se bude hodit). Matchmaking taky vypadá zajímavě, jsem zvědav jestli je to skutečně tak dobré jak to zní.

Re: World of Tanks

Posted: 20:53 05. Aug 2012
by Bziik
Bože...chvilu jsem tady nebyl a koukam jak lelen :D Co to lidi hrajete? WoT? :shock: No téééda. Jinak,doporučuji si zahrat v nějakych klanovych bitvach...je to uplně o něčem jinnem.Kdo to hraje v klanu ten zajiste vi o čem pišu :)

Re: World of Tanks

Posted: 06:54 06. Aug 2012
by -RoF-
No ten nový francouzký scout vypadá dobře, je to placatá malá mrcha. Ale musím se doma ve hře podívat jaké má dělo, se ted dívám a 5. tier a může mát dělo s penetrací 170mm? Asi nějaká chyba.

Ano match making je ted opravdu mnohem lepší, aspon dle mého názoru :wink: . Jedinnou vyjímkou v tom nastavení +-2 tiery jsou právě scouti a artyny. Jinak jsou tiery hodně vyrovnané.
Občas ale potkávám už víc artyn, občas klidně 4-6 artyn v jedné bitvě. Ale to je asi aj tím, že hraju tanky 9-10 tier. :roll:

Jinak abych řekl pravdu, tak z těch nových tanků, myslím 10. tier, u mě má respekt Batchat a aj ta nová E-50M. Jsou to vcelku mršky. Stíhače moc nepotkávám, maximálně tu obludu Jgpz E-100, ale ten se dá vcelku dobře prostřelit.