Page 38 of 66
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 13:44 15. Sep 2012
by Amber
Šamanka
Ohnivý kruh

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 22:33 15. Sep 2012
by Amber
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 23:05 16. Sep 2012
by J.F.Payne
Jasná kacířka:
// Amber, před časem jsi sem dávala takovej geniální obrázek skupinky eviláků... a nemůžu ho najít. Bohužel nevím, jak bych ho přesnějc popsal. Ale měli takový zvláštní masky.
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 23:13 16. Sep 2012
by Amber
Věčný plamen:
J.F.Payne wrote:// Amber, před časem jsi sem dávala takovej geniální obrázek skupinky eviláků... a nemůžu ho najít. Bohužel nevím, jak bych ho přesnějc popsal. Ale měli takový zvláštní masky.
Já sem dávám samé geniální obrázky!

Myslíš tenhle?

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 23:43 16. Sep 2012
by J.F.Payne
Amber wrote: Já sem dávám samé geniální obrázky!

Myslíš tenhle?
Ne, myslím tenhle:
[img]
http://www.imagehosting.cz/images/soullessby.jpg[/img]
A abych jen nespamoval, tady je
Diemo na svým komoni:
http://www.imagehosting.cz/images/diemo.jpg
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 10:52 17. Sep 2012
by xxxMajkyxxx
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 11:18 17. Sep 2012
by Molly23
xxxMajkyxxx wrote:
Až na tu červenou barvu mi připomíná jednu mou starou postavičku

, akorát na obrázku zde by byla ve starším věku.

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 11:37 17. Sep 2012
by xxxMajkyxxx
Molly23 wrote:Až na tu červenou barvu mi připomíná jednu mou starou postavičku

, akorát na obrázku zde by byla ve starším věku.
Mne se hlavne libila ta dyka na retezu.....spravnej drowskej nastroj

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 12:53 17. Sep 2012
by Amber
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 15:52 17. Sep 2012
by xxxMajkyxxx
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 17:12 18. Sep 2012
by xxxMajkyxxx
Rogue
A kdo ma rad Pine-up holky, tak treba oceni praci
Mitch Fousta

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 19:46 18. Sep 2012
by xxxMajkyxxx
Dnes jsem natrefil na zvlastni veci. Vsak nazor si udelejte dle sveho.
Assassinky:

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 19:49 18. Sep 2012
by xxxMajkyxxx
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 19:50 18. Sep 2012
by xxxMajkyxxx
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 23:15 18. Sep 2012
by Prasokralik