Page 38 of 41

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 22:12 06. Nov 2013
by kucik
Konzumni veci jsou asi fair. Kdyby byla zlata munice, tak proti sestkam vezmu klidne petkove KVcko a budu asi vysmatej.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 22:14 06. Nov 2013
by Bahnak
A teď mám dilema, na 7 tier můžu nominovat ze své garáže 2 výborné stroje.
IS - již v plné palbě s TOP kanónem - osobně považuji za nejlepší 7 tier vůbec. Ale posádka jen se 100% a s nedodělanýma prvníma speckama...
Tiger (P) - v plné palbě hodně dlouho, dobře pancéřovanej, ale s profláknutýma "dírama". Posádka 100%, první i druhá specka na 100% a třetí přes 50%.
IS dává rány jako prase, ale zase než přebije tak uplyne den - což nemusí nutně vadit.
Tiger střílí rychleji, přesněji a průrazněji, ale DMG zase není až taková sláva.
A teď babo raď.
Kuciku, nechám to na tobě, vyber si k sobě z těch strojů to co je ti milejší.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 22:40 06. Nov 2013
by Fryn
Aby bylo jasno, tuto neděli o půlnoci (kromě šestkového turnaje) končí pouze nominace tieru ve kterém se pojedou dvojice, přímo stroje se budou nominovat až pak.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 22:49 06. Nov 2013
by kucik
Pokud muzu, tak jeste stahuju nominaci 7cky. Vsechny jsem strelil :oops:

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 22:50 06. Nov 2013
by Fryn
kucik wrote:Pokud muzu, tak jeste stahuju nominaci 7cky. Vsechny jsem strelil :oops:
To co jsi nominoval, by nemělo být bráno zpět, nemáš žádný šestý tier ?

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 22:55 06. Nov 2013
by kucik
Sesty mam. Kdyztak si to nejak vyresim. Jen se holt stav garaze mezitim zmenil.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 08:32 07. Nov 2013
by Theogil I
Jestli se pojedou 7 tak taky musím koupit, aspoň v tom nebudeš sám. :)

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 08:54 07. Nov 2013
by Diemo
Co treba utajovat stroje az do zahajeni zapasu...bude jen dany max tier :)

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 09:06 07. Nov 2013
by Puxina
Osobně bych nebyl proti, kdyby se třeba stanovil například tier 8 a někdo z týmu by si mohl vzít maximálně o 1 tier míň s tím že by mohl použít lékarničku a opravy.

Zlaté náboje bych nedával.

Podmínka by samozřejmě byla, že jeden z nich musí mít tier 8.
Aby nevznikaly mezi osmičkama dvě sedmičky a tak.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 09:09 07. Nov 2013
by Puxina
Puxina wrote:
Puxina - 2,4,5,6,7,8,9,10
Theogil I - 1,2,3,4,5,6,7,8,9
Awadar - 1,2,3,4,5,6,7,8,9
Bahnak - Tiery: 1,2,3,4,5,6,7,8,9
kucik - Tiery 3,4,5,6,8
de Aers - 5,6,9
Diemo - 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10
Fryn - 3,7
Molly23 - 1,2,7,8,9

Takže to zatím máme (od 9 hráčů):

Tier 1 - 5x
Tier 2 - 6x
Tier 3 - 6x
Tier 4 - 6x
Tier 5 - 7x
Tier 6 - 7x
Tier 7 - 7x
Tier 8 - 7x
Tier 9 - 7x
Tier 10 - 2x

Dvojice:
Fryn, Myrpa
Puxina, de Aers
Theogil, Awadar
Bahňák, kucik
Diemo, mollymissak
Mrkněte na to a písněte co mám upravit. Ještě by sem mohl napsat i Myrpa ;).

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 10:14 07. Nov 2013
by Theogil I
Puxina wrote:
Puxina wrote:
Puxina - 2,4,5,6,7,8,9,10
Theogil I - 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10
Awadar - 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10
Bahnak - Tiery: 1,2,3,5.7,8
kucik - Tiery 3,4,5,6,8
de Aers - 5,6,9
Diemo - 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10
Fryn - 3,7
Molly23 - 1,2,7,8,9

Takže to zatím máme (od 9 hráčů):

Tier 1 - 5x
Tier 2 - 6x
Tier 3 - 6x
Tier 4 - 5x
Tier 5 - 7x
Tier 6 - 6x
Tier 7 - 7x
Tier 8 - 7x
Tier 9 - 6x
Tier 10 - 2x

Dvojice:
Fryn, Myrpa
Puxina, de Aers
Theogil, Awadar
Bahňák, kucik
Diemo, mollymissak
Mrkněte na to a písněte co mám upravit. Ještě by sem mohl napsat i Myrpa ;).
Puxi mi desítky nemáme - končíme na IX.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 10:20 07. Nov 2013
by Puxina
A jo chybička se vloudila, opraveno.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 13:16 07. Nov 2013
by Bahnak
Bahnak oprava, dostupne tiery: 1,2,3,4,5,6,7,8.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 15:13 07. Nov 2013
by Myrpa
Můžu jet 1-10., ale v preferenci podporuji Fryna: 3. a 7.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 16:33 07. Nov 2013
by Puxina
Puxina wrote:
Puxina - 2,4,5,6,7,8,9,10
Theogil I - 1,2,3,4,5,6,7,8,9
Awadar - 1,2,3,4,5,6,7,8,9
Bahnak - Tiery: 1,2,3,4,5,6,7,8,9
kucik - Tiery 3,4,5,6,8
de Aers - 5,6,9
Diemo - 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10
Fryn - 3,7
Molly23 - 1,2,7,8,9
Myrpa - 1,2,3,4,5,6,7,8,9, 10

Takže to zatím máme (od 10 hráčů):

Tier 1 - 6x
Tier 2 - 7x
Tier 3 - 7x
Tier 4 - 7x
Tier 5 - 8x
Tier 6 - 8x
Tier 7 - 8x
Tier 8 - 8x
Tier 9 - 8x
Tier 10 - 3x

Dvojice:
Fryn, Myrpa
Puxina, de Aers
Theogil, Awadar
Bahňák, kucik
Diemo, mollymissak