Page 38 of 331
Re: Poděkování
Posted: 16:09 13. Feb 2009
by DenGrasse
kladení pastí v dohledu NPC, zejména pak stráží, je zneužití engine hry... doufám, že to kucik nějak oskriptuje, aby na každýho kdo to udělá stráže bez varování zaútočily...
existuje dost odlehlých míst, kde se dá libovolně zkoušet cokoliv...
co se týče mizení pastí položených na zem, patrně se jedná o efekt engine, který způsobí, že položená věc nejde vidět, protože se "schová" pod nějaký tileset. tak se dá ztratit (a už nikdy nenajít) libovolná věc. u pastí je to obzvláště zákeřné, protože ony tam jsou, jenom nejsou vidět a nevidí je ani postava, která má na to, aby je normálně spotla, protože jsou prostě překryté terénem... z čehož plyne, že používání pastí musí být prováděno s extrémní opatrností!!!
Re: Poděkování
Posted: 17:37 13. Feb 2009
by Krata
takže pokud uvidim někoho, jak klade past ve městě tak jde do báně

Re: Poděkování
Posted: 21:42 17. Feb 2009
by nomis_b
Uplne sem zapomnel podekovat za plodne pripominky ke craftu temto lidem:
Rejtymu, Photterovi, Boendalovi, Rokovi + mnohym jinym.
Obvlaste pak Photterovi s temi vyrobnimi casy podle slozitosti.
Dale pak Melvikovi, od ktereho sem si X funkci z craftu zkopiroval a diky tomu mate takove hezke animacky a graficke efekty (napr horici uhli v peci)
Jiste nesmim zapominat take na Kucika, jenz me vlastne naucil programovat v NWN a mel se mnou pili a nevys*** se na moje vsetecne dotazy

Re: Poděkování
Posted: 21:53 17. Feb 2009
by Pajule
já děkujů všem hh týmu , DM , panu nomisovi za craft, kterej si myslim bude ještě lepšejší a hráčům...Myslim , že si to zaslouží né?

chtěla sem i drowům , ale ty tedka asi spí , ostatně jako všici koneně je mír hehe ...snad sem to tedka nezakřikla

Re: Poděkování
Posted: 01:04 28. Feb 2009
by G14
Chci moc podekovat DM Neithan a Krata za skvele zpestreni hry a zabavu
A taky Garettovi za spolupraci pri pleneni a vrazdeni
Moc jsem se bavila....
Re: Poděkování
Posted: 02:36 28. Feb 2009
by George
G14 wrote:A taky Garettovi za spolupraci pri pleneni a vrazdeni
Moc jsem se bavila....
Nakonec ta hodná elfa zevilnatěla *zakroutí smutně hlavou*
Já to věděl hnedka od začátku....
EVIL G14 EVIL
Mě bylo hned jasný, že na tý hráčce je něco zvláštního, když pak psala "*hoří to*, *smrdí to* .... ale ona ne, ona že prej se v tom nevyžívá.. no a vidíte to, jak to dopadlo!
A ještě k tomu jak mluvila ta postava!!... "Není tu bezpečno má milá Sehanýn" Jak EVIL!
Pardon za OT. xD
Re: Poděkování
Posted: 00:43 02. Mar 2009
by xyz
Díky všem! Dnes to byla jízda!

Re: Poděkování
Posted: 00:54 02. Mar 2009
by Lord_Berserk
skvelej terror... dik vsem 3 DM a 4 nejzlejsim hajzlum v parte

Re: Poděkování
Posted: 01:53 02. Mar 2009
by Kiri
Taky sem se ohromne bavil, skoda ze sem musel na chvili zmizet
a koule uz nezeru, blil sem po nich.
Re: Poděkování
Posted: 03:07 02. Mar 2009
by G14
Taky diky vsem za hru
poprve co VulNug hraje se konecne poradne nazral, proste dostatek lidskyho masa

Re: Poděkování
Posted: 17:31 02. Mar 2009
by Skipp
Vďaka Neithanovi za spestrenie chvilkovej hry maličkosťou typu : "Zo spánku ťa zobudilo šuchotanie a šepkanie"

Len som strašne potreboval na záchod tak som to sotva uhral

Re: Poděkování
Posted: 10:50 04. Mar 2009
by Anderson I
Chtěl bych poděkovat hráčům, kteří včera navštívili maják. A samo také DM Kratovi. Perfektní představení, moc hezké. Takovouhle hru si budu dlouho pamatovat a asi je budu navštěvovat častěji.
Re: Poděkování
Posted: 12:36 04. Mar 2009
by Krata
konečně sem viděl skupinku co hrála a necreepela nebo nelootila a jenom nezereagovala na DM

Re: Poděkování
Posted: 16:41 04. Mar 2009
by tao kan
Taky děkujem za včerejší maják tuším DM Kratovi. Zdá se že to je jedna z oblibených lokací

.
Re: Poděkování
Posted: 23:49 04. Mar 2009
by fuxxo
dekuju Marvinovy za dnesni Q dola to fakt sranda
me dik patri aj Amy a Liane (dufam ze som to nezkomolil

)