Page 39 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:17 25. Apr 2009
by tao kan
Dobré by bylo u craftovejch výrobků uvádět kromě jména řemeslníka také datum vyrobení. Tím by začali vznikat sběratelské kousky :).

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 19:41 25. Apr 2009
by nomis_b
tao kan wrote:Dobré by bylo u craftovejch výrobků uvádět kromě jména řemeslníka také datum vyrobení. Tím by začali vznikat sběratelské kousky :).
jako muzu to tam klidne dat. ale hodit tam rok a mesic, to by mi prislo max. a ten mesic neujde ani na thalii zas tak rychle..

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 07:21 26. Apr 2009
by Loki_cz
Hodit možnost vypnout automatický podpis u craftových výrobků. Když budu chtít vyrábět pro podtemno, tak nebudu na každou zbraň psát předvolání před Lancarta, či jak se ten soudce v K. jmenuje.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 09:30 26. Apr 2009
by nomis_b
Loki_cz wrote:Hodit možnost vypnout automatický podpis u craftových výrobků. Když budu chtít vyrábět pro podtemno, tak nebudu na každou zbraň psát předvolání před Lancarta, či jak se ten soudce v K. jmenuje.
hm, no napisu si to jako vyhledovou vec, ktera by se dala prepnout v remeslnickem deniku.
Ale nic neslibuju, Jde to ale nevim kdy to udelam. ted je dost skoly na rade.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:21 26. Apr 2009
by Bahnak
takybych to videl jen vyhledove. Podtemnaci se k danemu itemu mohli dostat jednoduše tak že přepadli zasobovaci karavanu s itemama ktere putovaly od vykupčího k nejakemu městu... A holt par itemu muže v ty varce byt od kohokoliv. Craftersky vyrobek totiž na 90 procent putujek vykupčimu a co se s nim deje pak to už holt neovlivim...
Alespon tak by se to dalo okecat doufam vždycky, když už by nejaka ta inkvizice probihala...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:55 04. May 2009
by jachyra
No tak mňa osobne by veľmi potešilo, keby sa v Karathe konečne otvoril obchod s luxusným tovarom - myslím tým šľachtické honosné šaty, nočné košielky .... plášte (také ako majú elfovia v Alwe) ... nech to stojí aj 100k, ale výzor je dôležitý ;D aspoň pre Koru určite ...
A aj tie lázne by nebolo zlé otvoriť, nech Kora stále nemusí chodiť až kdesi k moru, aby sa mohla okúpať ;D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:57 04. May 2009
by Daanri
Tak sup sup otvorit toolset a podme robit lokacie. :wink:

Ale nie lazne su hotove tak na 80%, ale nie je cas ich dokoncit (diplomka, statnice, firma), mozna pak ich dodelam. S tym obchodom neviem ako to je, ale moze sa naky udelat, ale tiez potom. Momentalne je holt blbe obdobie. :?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 22:00 04. May 2009
by jachyra
Nesúri to, ale bolo by to super ;D určite by to dosť spestrilo hru (predstavte si Koru v sexi nočnej košielke kuť pri kovadline v dielni :mrgreen: )

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 22:08 04. May 2009
by monstera
jachyra wrote:Nesúri to, ale bolo by to super ;D určite by to dosť spestrilo hru (predstavte si Koru v sexi nočnej košielke kuť pri kovadline v dielni :mrgreen: )
Před wipem měla Lucie elegantní zelené společenské šaty, které měly dokonce i nějaké to OČ a jistě byly v paletě. Sandra bohužel musí stále být navlečená v brnění, protože šaty odpovídající kvality pro epického aasimara nejsou na trhu ( a bohužel tool mi nejde a tudíž ho ani neumím)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 23:42 04. May 2009
by Pajule
*čeká kdy jí někdo zaukoluje uděla nějaký parádní šaty* :twisted:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 23:50 04. May 2009
by Pajule
mě chybí stará dobrá BOŽENKA co chodila po ivory a mlela drby :twisted: a když se jí někdo na něco zeptal tak mluvila blbosti..A nebo děcka co reagoavli podle charismy :mrgreen: hh Balianovi se věčně klanily :twisted: a nebo mi klidně i ve městě chybí starej dobrej ponocnej a ještě víc pomocný ponocný :cry: to by bodlo víc než šaty

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 07:32 05. May 2009
by marii
Nejaky krejci,u ktereho si muzete nechat presit saty/zmenit vzhled satu/,tak jak by se vam libilo..to by bylo skvele... :wink: .....udelejte taky konecne neco pro ty ZENSKY co tu s vami hrajou sakra neee:))))

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 08:18 05. May 2009
by jachyra
Plne s Marii súhlasím - pre chlapov sú tu samé zbroje, zbrane a podobné somariny ;D ale aby tu bolo poriadne oblečenie pre ženy, to teda nie - a pri tom však to je najzákladnejší princíp žien, páčiť sa mužom - ako v realite, tak isto aj v hre ;)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 08:57 05. May 2009
by innfra
Hmm, no taky bych se přidal k těm sexy hadříkům... :twisted:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 09:04 05. May 2009
by ravangorn
Nechte si něco ušít na zakázku :) . Náčrty vítány :D