Page 39 of 51

Re: Pady serveru

Posted: 09:20 02. Oct 2010
by Molly23
Já zase odepíšu dva tři telly a padne to :D

Re: Pady serveru

Posted: 09:44 02. Oct 2010
by White wolf
Hmm nechci radit,ale nebylo by lepší nahrát původní verzi a pak opravit tuhle?

Re: Pady serveru

Posted: 09:45 02. Oct 2010
by kucik
A hadej, co od rana delam.

Re: Pady serveru

Posted: 09:48 02. Oct 2010
by Sorrow
White wolf wrote:Hmm nechci radit,ale nebylo by lepší nahrát původní verzi a pak opravit tuhle?
Takovéhle připomínky určitě každému dodají nové sily pro práci na modulu.
Prosímtě, probuďse, svět se netočí jen kolem Tebe/Vás :roll:

Re: Pady serveru

Posted: 10:10 02. Oct 2010
by White wolf
No a je to dole zase.

Re: Pady serveru

Posted: 10:11 02. Oct 2010
by White wolf
Sorrow wrote:
White wolf wrote:Hmm nechci radit,ale nebylo by lepší nahrát původní verzi a pak opravit tuhle?
Takovéhle připomínky určitě každému dodají nové sily pro práci na modulu.
Prosímtě, probuďse, svět se netočí jen kolem Tebe/Vás :roll:
Ne? Já ti nevím,ale modul bez hráčů je mrtvej modul nebo se pletu?

Re: Pady serveru

Posted: 10:13 02. Oct 2010
by White wolf
kucik wrote:A hadej, co od rana delam.
Prosím tohle nebyl útok na tebe ...je mi jasný,že děláš vše co de,ale dle mě prostě když mám doma věc co nefunguje tak si vemu tu funkční byť starší. :)

Re: Pady serveru

Posted: 11:43 02. Oct 2010
by Rejty
White wolf wrote:Ne? Já ti nevím,ale modul bez hráčů je mrtvej modul nebo se pletu?
Modulu bez hráčů jako jsi ty se naopak uleví...

Re: Pady serveru

Posted: 12:02 02. Oct 2010
by Muthor6
Bože, nabídla řešení, omluvila se pokud by to někoho z vás urazilo a vy na ni dál útočíte :roll:
Takovéhle příspěvky bych si od někoho, kdo má být vedoucí nepředstavoval...

Re: Pady serveru

Posted: 12:11 02. Oct 2010
by Rejty
Muthor6 wrote:Bože, nabídla řešení, omluvila se pokud by to někoho z vás urazilo a vy na ni dál útočíte :roll:
Takovéhle příspěvky bych si od někoho, kdo má být vedoucí nepředstavoval...
Opravdu užitečný návrh řešení. Ještě, že to teď víme. To pády jistě vyřeší.

Re: Pady serveru

Posted: 12:21 02. Oct 2010
by de Aers
Rejty wrote:
White wolf wrote:Ne? Já ti nevím,ale modul bez hráčů je mrtvej modul nebo se pletu?
Modulu bez hráčů jako jsi ty se naopak uleví...
A jinak dobrý ? Vyspal ses dobře ?

Re: Pady serveru

Posted: 12:22 02. Oct 2010
by -RoF-
Jéééé klííííd, šak on to Kucik opraví :wink:

Re: Pady serveru

Posted: 07:05 03. Oct 2010
by Krata
ono když nefunguje modul, někdo se ho snaží nahodit/opravit a on stále padá a stále někdo píše připomínky na foru, tak to naštve.. vy jen sedíte a čekáte až se to nahodí, tým je ten kterej čte narážky a snaží se to opravit

Re: Pady serveru

Posted: 14:39 05. Oct 2010
by Treason
Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli když sem kvůli pádu serveru umřel, mohu požádat o vytažení z podsvětí? Pokud ano, předem děkuji.

Acc: Final_Treason
Char: Bivrik

nebo

Acc: Bishop
Char: Kahrka

Kahrka mě kdyžtak logne, když nebudu ve hře a to asi nebudu pze jdu do práce :?

EDIT: VYŘEŠENO -> Velké díky DMku OneIceOne

Re: Pady serveru

Posted: 16:28 06. Oct 2010
by tao kan
16:27 - pád serveru