Page 39 of 96

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 11:59 01. Jul 2012
by Desmond
Na tomhle si někteří z vás možná trochu spraví chuť po Prometheovi :P

THE GATE (CUTDOWN VERSION)

http://vimeo.com/32844733#at=0

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 00:01 05. Jul 2012
by kokosak
A nááááhodou, já na Prométheovi dneska byl a byl sem příjemně překvapen. Jak sem byl naladěnej na to, že to bude totální 3.14-čovina, tak sem se bavil dost a tudíž doporučuju. Už jen to, jak po dlouhé tůře do nitra lodě vytáhne Dave najednou odnikud žebřík dvakrát větší, než je on sám a nonšalantně ho opře o zeď :D

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 00:02 09. Jul 2012
by Prasokralik
Můj pozdrav, přátelé! To starý Cyrano vás vítá. Sem, ke mně! Přišli jste právě v čas, kdy okamžik si kabát převléká. Patřila Luna dosud jenom nám – básníkům, snílkům, smělým fantastům, i dobrodruhům v bílých parukách. Fantastům v redingotech i těm v divných přílbách ze stránek nových románů. A odjakživa ovšem milencům, těm Luna vždycky náležela nejvíc. Nyní však širák odhazuji v dál; ať letí hvězdám v ústrety! Ať naším jménem vítá všechny vás odvážné, kdo jste už na cestě do velké náruče, která se zove Vesmír.

Baron Prášil

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 11:53 11. Jul 2012
by Fryn
Tak jsem zkouknul Bakemonogatari (navnaděn trochu jedním ze zdejších AMV) a ... trochu zvláštní, ale jinak dobrý. Co mě ale celkem iritovalo, byli "umělecké" prostřihy, které docela ztěžovali čtení titulků (tahle anime má docela výraznou schopnost, vyvolat v ostatních nutkání se pořádně naučit japonsky).

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 16:34 11. Jul 2012
by Caehan
Twin Peaks od Davida Lynche byl a je dobrý seriál, ale chce se to podívat na všechny díly, aby člověku neunikal děj.

Moc se mi na tom seriálu líbilo, že se v každém díle něco dělo a celou dobu to směřovalo k velkému finále a ta atmosféra stála za to.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 20:14 11. Jul 2012
by Prasokralik
Fryn wrote:Tak jsem zkouknul Bakemonogatari (navnaděn trochu jedním ze zdejších AMV) a ... trochu zvláštní, ale jinak dobrý. Co mě ale celkem iritovalo, byli "umělecké" prostřihy, které docela ztěžovali čtení titulků (tahle anime má docela výraznou schopnost, vyvolat v ostatních nutkání se pořádně naučit japonsky).
tak šup na další řadu, nisemonogatari

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 02:06 12. Jul 2012
by Prasokralik
Thalie 2033

a nebo taky ne, sword art online...

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 09:01 14. Jul 2012
by Fryn
Prasokralik wrote:tak šup na další řadu, nisemonogatari
Heh, díky za info, trochu mě mrzelo, že to bylo tak krátký. Zkouknul jsem ale pár dílu a musím říct, že je to prozatím slabší než první série.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 10:46 14. Jul 2012
by Prasokralik
Fryn wrote:
Prasokralik wrote:tak šup na další řadu, nisemonogatari
Heh, díky za info, trochu mě mrzelo, že to bylo tak krátký. Zkouknul jsem ale pár dílu a musím říct, že je to prozatím slabší než první série.
neboj rozjede se to, souboj s mladší sestřičkou třeba nemá chybu

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 21:56 18. Jul 2012
by Fryn
Hrdina proti své vůli - pěkná podívaná nejen o tom, jak média ráda vytváří senzační příběhy.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 16:28 20. Jul 2012
by -RoF-
Po delší době jsem si vzpoměl na svůj oblíbený film a nebo spíš filmy.

Gremlins a Gremlins 2.
Hlavně teda druhý díl je šílená sranda :D :twisted: To ani nejde nazvat hororem, to je prostě komedie :D . Šílené, že naposledy jsem to viděl před víc jak 15 lety, uff :roll: :D

Ale tuhle hudbu mám z tama rád. :wink:
The Gremlins 2

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 20:07 20. Jul 2012
by klobouk
1.Kusturicova Závěť je dneska v tv. Jižanské živelné s móc pěéknou hérečkou.
2.Nedotknutelní (Intouchables /fr/). Sranda a doják.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 20:19 20. Jul 2012
by Braenn
Skoro náhodou jsem natrefila na toto anime, a moc se mi líbí:

http://www.csfd.cz/film/280624-karigurashi-no-arrietty/

Jen nečekejte žádnou krev, násilí ani střílení. Je to prostě velice citlivá a příjemná oddechovka. Napínavá tak akorát.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 01:09 03. Aug 2012
by KaTo
Tak jsem se po letech (dobře, po jednom létě) dostal k filmu "Sucker Punch" (díky náhodně naklikanému soundtracku na youtube s ukázkou z filmu). Jediný co jsem měl o filmu v hlavě, že se mu přezdívalo "kalhotkové orgie" a hlavní hrdinky vypadaly (oblečením) jak z japonskýho anime. No, pamatoval jsem si to dobře, ale nebylo to o "tom" :lol: :lol: . Musím říci, že kdyby to dávali v kině, nepovažoval bych to za vyhozený prachy (jako třeba u Prométhea :wall: ). Film má v sobě něco z "komixového" 300 nebo Sincity. Je to výtvarně pojatá sonda do duše/mysli zlomené holky, co přijde o všechno a o (nejen) její cestě "ven".
Kdo neviděl a má rád filmy, které nejsou prvoplánovité a navíc s překvapením nakonec (žádný spoiler nečekejte, byla by to škoda)...a nevadí vám dvouhodinové "kalhotkové orgie :lol: " (dobře, půlka holek...půlku filkmu má i sukýnky...ale za to jen TAKHLE krátký :lol: :lol: :lol: ). Cynicky by jeden řekl, že je to film o dvou větách. Té na začátku a té na konci. A mezitím je dvouhodinové vysvětlení každého písmenka z těchto dvou vět :confused: :geek2: .

Btw - co jsem ocenil, holky když střílí nebo bojují, tak je na nich vidět, že to nedělají poprvé (tj. někdo jim ukázal jak to držet jako meč a ne jako prase kost a jak tím máchat) :lol: a vůbec bojové scény díky "zpomalovací" kameře apod. měli šmrnc a byly (v rámci "snové reality") realistické.
Abych nechválil, musím podotknout, že byť film celkově odcejpá, tak místy na můj zmlsaný vkus :twisted: "zaškobrtnul", ale vždy chytil včas dech a udržel tempo a ještě mi na závěr vytřel zrak nečekaným koncem!

P.S.
Čistě soukromě mě dostal rozhovor v klášteře, než bloncka dostane dostane zbraně. Scéna začínající větou "You are tracking snow everywhere". Mnichova reakce na její omluvnou otázku, zda se má tedy zout: "That time is past". Vůbec (zenový?) mnich/mistr byl napsaný/zahraný geniálně (vlastně...ten herec se mi líbil v každé postavě, v které se objevil :mrgreen: , takový optimistický stařec z Isilu :lol: :lol: :lol: :lol: ).

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 08:32 03. Aug 2012
by Aulus
KaTo wrote:Tak jsem se po letech (dobře, po jednom létě) dostal k filmu "Sucker Punch" (díky náhodně naklikanému soundtracku na youtube s ukázkou z filmu)...
Dostal mě jeden z prvním komentářů na Csfd, od uživatele Cival, který tomu udělil (jen) dvě hvězdy.
Příliš nudný i na honění. Akce absolutně bez náboje, slibný fanboyovský nápady utopený ve zpomalovačkách a sterilních trikovejch arénách, otravný hudební covery... a erekce v nedohlednu.