Page 39 of 89

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:57 23. Sep 2011
by Miell
klobouk wrote:Farah (má tu sice mnohem hezčí, ale tohle je taky pěkný)
Mě se náhodou Faruš líbí :ewink:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 00:27 25. Sep 2011
by Pajule
mi tak nějak připomněla Stelu v době kdy jí teprv křidýlka rostla

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:27 25. Sep 2011
by xxxMajkyxxx
S tmavsima ocima a vlasama cela Sin.....este ucho do spicky

Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:36 25. Sep 2011
by Pajule
hh přesně takhle si přadstavuju ten Sinči výraz :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 20:17 25. Sep 2011
by Maya
xxxMajkyxxx wrote:S tmavsima ocima a vlasama cela Sin.....este ucho do spicky

Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 20:21 25. Sep 2011
by Práček
xxxMajkyxxx wrote:S tmavsima ocima a vlasama cela Sin.....este ucho do spicky
:shock: doufám, že to chodí v podtemnu :twisted:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 10:16 08. Oct 2011
by Molly23

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:45 09. Oct 2011
by Braenn
ach můj Bože!

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 00:15 14. Oct 2011
by Molly23
Lístková princezna...

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:22 08. Nov 2011
by jachyra
Naša zlatá Kora, keď vstane pravou nohou a má chuť sa elegantne obliecť ;)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:42 08. Nov 2011
by G-ladiator
Daeren.
Jen má zelené oči a jeden-a-půl-ruční meč.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:46 08. Nov 2011
by jachyra
No toto som si nemohla odpustiť: Kora a Fall ... :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 19:23 09. Nov 2011
by -darkvision-
Počkej, takhle si přesně představují svojí novou drowku co se chystám založit. :twisted:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 19:37 09. Nov 2011
by jachyra
:P neskoro, máš smolu

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 19:51 09. Nov 2011
by Pajule
hořící Fall - nový stupeň mutace :D