Page 39 of 77
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 21:06 01. Dec 2013
by sandoftime
Shaman88 wrote:sandoftime wrote:Dark Souls. Můžu jenom doporučit. Pokud máte pevné nervy.
Nebylo o tom někde psáno že to má úplně zvrácenou obtížnost?
To jsem tak jednou narazil na bosse. Dal jsem ho asi až na třetí pokus. Pak jsem vítězoslavně obešel roh, a zjistil že tam jsou další tři, a že to vlastně není boss ale mob.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 22:04 01. Dec 2013
by Shaman88
To já mám rád naopak hry kde nemusím nic dělat, proto hraju často na tu nejnižší obtížnost nebo pomocí nějakého hacku ještě tu obtížnost snižuju a nechám si jen vyprávět příběh....
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 00:52 02. Dec 2013
by sandoftime
Neměl bys lepší si pouštět rovnou na youtube sestříhané momentky a custscény z těch her do minifilmu?
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 00:55 02. Dec 2013
by Caehan
Když mi zrovna neleze na nervy svojí složitostí, tak Dwarf Fortress (pořád ještě)
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 01:10 02. Dec 2013
by Nalkanar
XCom - Enemy Unknown
- celkem slušný remake téhle old school gamesky
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 01:50 02. Dec 2013
by KaTo
Nalkanar wrote:XCom - Enemy Unknown
- celkem slušný remake téhle old school gamesky
Potvrzuji, je to mor, je to (mimozemský) mor. A dodám, že s datadiskem - Xcom: Enemy Within, který přináší vychytávky - aliení fanatiky, co sabotují "naší" X-COM grupu, mise zadávané přímo Radou (tu s velrybou si zamilujete...zvlášť jestli vám ji hra namíchá "zezačátku"

), novýma ufákama, alias chobotnicema jak z Matrixu, novou grafikou misích na jedné straně a v našich řadách vojáky s (dobrovolně) uřezanýma končetinama (mimochodem CHCETE mít jednoho takovýho v týmu - malý spoiler - pěst-granáty-miny

jsou základ) zatímco zbytku kolují v žilách nanoboti a bijí dvě srdce (třeba

) a k tomu s "nenápadnou" volbou z záložky "second wave" co prodlužuje veškerý výzkum, léčení a tak...to má rozměr

i plynutí času i toho původního UFA (tj, žádné léčení za dva dny, ale hezky ležet měsíc

).
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 21:36 03. Dec 2013
by Shaman88
Nějaká oprava je nahozená...
A já jsem právě doinstaloval Assassin's Creed IV: Black Flag....
Takže tralalalalala.....
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 10:55 04. Dec 2013
by Theogil I
V tuto chvíli na NT.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 16:32 05. Dec 2013
by sandoftime
dark Souls 2 Hmmm. Slint.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 12:56 17. Dec 2013
by Shaman88
Hraje někdo Hearthstone?
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 02:26 20. Dec 2013
by Molly23
Na tohle se fakt těším. České RPG odehrávající se v 15. stol. Kingdom Come: Deliverance. A dovedu si představit jak se na tuhle hru bude asi těšit Bahnák

. Hadry vypadaj úžasně...
http://bonusweb.idnes.cz/warhorse-bakal ... ovinky_anb

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 02:28 20. Dec 2013
by Shaman88
Strašně mi to připomíná trailer a filmečky ve strongholdu.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 18:14 21. Dec 2013
by Paulus
No zima dorazila a tedy s tím spojený čas přebrání, oprava a údržba náčiní tak
http://www.carpfishingsimulator.co.uk/ 
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 18:58 21. Dec 2013
by Bahnak
Molly23 wrote:Na tohle se fakt těším. České RPG odehrávající se v 15. stol. Kingdom Come: Deliverance. A dovedu si představit jak se na tuhle hru bude asi těšit Bahnák

. Hadry vypadaj úžasně...
*Bahňák se právě poslintal, vykulil oči až na klávesnici a chytil tik v levém víčku*
Sbohem Thalie
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 23:20 21. Dec 2013
by G-ladiator
Já bych počkal, jak to dopadne
